Samsung RB41R7899SR/EF

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
1 149,00 €

Pôvodná cena 1 539,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 22,98 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Samsung RB41R7899SR/EF v nerezovom prevedení disponuje chladiacou časťou s objemom 278 l vybavenou 3 sklenenými policami, 6 dverovými priehradkami, zásuvkami na skladovanie ovocia a zeleniny a horným LED osvetlením. Ponúka tiež funkciu rýchleho chladenia. Mraziaca časť, umiestnená dole má 3 priehľadné zásuvky, misku na ľad. Mraziaca kapacita dosahuje 15 kg/24 hodín a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 18 hodín. Vonkajšie LED modré osvetlenie rozjasní dverové rukoväte. Kombinovaná chladnička Samsung RB41R7899SR/EF využíva MetalCooling, ktorý udržuje optimálnu vnútornú teplotu vďaka kovovému plátu na zadnej stene. Technológia Twin Cooling Plus optimalizuje úroveň vlhkosti a uskladní potraviny dlhšie čerstvé a šťavnaté.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 25 %
  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: D

Popis produktu

Energeticky úsporný a výkonný spotrebič

Kombinovaná chladnička s mrazničkou Samsung RB41R7899SR/EF je vybavená naozaj veľkou vnútornou kapacitou 401 litrov, ktorá je efektívne rozdelená medzi chladiacu a mraziacu časť. Dômyselné usporiadanie priehradiek a poličiek v interiéri spotrebiča zaistí miesto pre všetko, od vajec až po víno. Interiér chladničky je osvetlený LED žiarovkou a na vonkajšej strane dverí sa zasa nachádza praktický LED displej s modrým podsvietením. Vďaka SpaceMax technológii uložíte v chladničke ešte viac potravín.

Čerstvé potraviny s oddeleným systémom chladnia

Technológia Twin Cooling Plus™ uchová uložené potraviny dlhšie čerstvé a šťavnatejľie. Optimalizuje úroveň vlhkostia a teploty v chladničke aj mrazničke pomocou oddelených chladiacich systémov. Zabraňuje tak tiež zmiešavaniu pachov rôznych jedál vo vnútornom priestore a napomáha udržiavať ich skvelú chuť.

Precízne chladenie

Vložené potraviny si zachovajú svoju chuť, čerstvosť aj techtúru dlhšiu dobu vďaka oddeleným systémom chladenia, ktoré zabezpečia správnu teplotu v každom kúte chladničky. Pokročilá izolácia omedzuje teplotné výkyvy bez ohľadu na podmienky okolia. K úprave a detekcii tej správnej teploty prispieva aj technológia digitálneho invertoru.

Nadčasové prevedenie

Osvetlenie Ice Blue vás ohromí svojou jednoduchosťou a praktickosťou. Osvetľuje rukoväť a dodá povrchu vašej chladničky efektný kovový vzhľad s prvkami moderného a elegantného štýlu.

Skladujte potraviny flexibilne

Maximálnu pohodlnosť a a flexibilitu ponúka CoolSelect Plus. Jednoduchým dotykom môžete prepínať režimy pre vkladanie rôznych potravín pri optimálnej teplote. Všetky skladované potraviny zostanú dokonale čerstvé. Vyberte si vyberte Cool (2 ℃), Chill (-1 ℃), Soft Freeze (-5 ℃) nebo Freeze (-15 ~ -23 ℃) podľa konkrétnej potraviny.

Rýchle zmrazenie a chladenie

Kombinovaná chladnička umožňuje vychutnať si okamžité schladenie potravín. Stlačte tlačidlo pre aktiváciu technológie Power Cool, ktorá vháňa do chladničky studený vzduch a rýchlo schladí práve vložené potraviny, či obľúbený nápoj. Technológia Power Freeze sa zase postará o rýchle zmrazenie potravín.

Dlhodobá sviežošť vďaka Metal Cooling

Uchovajte vaše potraviny dlhšie čerstvé aj pri častom otváraní dverí chladničky. Metal Cooling je kovový plát, umiestnený na zadnej stene. Pomáha udržiavať optimálnu vnútornú teplotu, zabraňuje úniku chladného vzduchu pri otváraní dverí a rýchlej obnove tepelnej straty.

Starostlivosť o mäso a ryby

S Metal Chef Zone môžete teraz dopriať vašim obľúbeným delikatesám extra starostlivosť. Zóna poskytuje optimálne prostredie pre skladovanie mäsa a rýb. Udržuje ich pri nižšej teplote ako ostatné časti chladiaceho priestoru s odchýlkou +/- 0,5 stupňa. Skladované potraviny zostanú dlhšie čerstvé a zachovajú si výbornú chuť a farbu.

Skladovanie a príprava s Chef Pan

Skladujte pripravené suroviny pred varením v dokonalej čerstvosti pomocou Chef Pan™. Môžete ju použiť na marinovanie a prípravu mäsa a rýb a následne pohodlne uskladniť v chladničke. Neskôr zoberiete celý zásobník a vložíte ho do rúry. Keď si pochutíte umývačka riadu sa postará o bezpečné umytie.

Menej hluku a nižšia spotreba

Inteligentný a výkonný digitálny invertorový kompresor (resp. motor) zabezpečuje bezproblémový chod kombinovanej chladničky. Automaticky prispôsobí svoju rýchlosť aktuálnym potrebám chladenia v 7 úrovniach. Ušetrí vám energiu, minimalizuje hlučnosť a má dlhodobú životnosť.

True No Frost

Zdržuje vás úplné vyprázdňovanie mrazničky kvôli tomu, že sú steny a uchovávané potraviny namrazené? S funkciou True No Frost je to už minulosť. Táto funkcia totiž zabezpečuje rovnomerné a stále chladenie či mrazenie v celom priestore bez vytvárania námrazy. Udržiava stálu teplotu v každom kúte chladničky. Tiež chladí takmer dvakrát tak rýchlejšie, čím znižuje zaťaženie chladiaceho systému a predlžuje jeho životnosť. True No Frost predlžuje životnosť celého chladiaceho systému, nakoľko je nastavený tak aby šetril elektrickú energiu.

Uskladnenie potravín podľa vašich predstáv

Štyri nastaviteľné priehradky vo dverách vám pomôžu ľahko usporiadať a flexibilne uskladniť potraviny rôznych rozmerov. Priehradky je možné nastaviť tak, aby sa do nich zmestili fľaše, kartónové obaly a ďalšie potraviny všetkých rozmerov, čím sa ukladací priestor využije na maximum.

Prispôsobte dvere potrebám

Kombinovaná chladnička ponúka tiež možnosť zmeny smeru otvárania dverí. Vďaka flexibilným dverám výborne zapadne takmer do každej kuchyne a postará sa o komfortný prístup ku všetkým potravinám.

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2050135 [*.pdf, 553.03 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,6 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 201,6 cm
Hĺbka: 65 cm
Hmotnosť: 93 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 143 L
Mraziaci výkon: 15 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 401 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 278 L

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 223 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 10 hod.
iTrieda energetickej účinnosti 2021: D

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ostatné

Kód produktu: RB41R7899SR/EF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore