Samsung RF56J9041SR/EO

Zobraziť


Šírka: 90.8 cm, Výška: 182.5 cm, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Celkový čistý objem: 564 L, Čistá kapacita chladničky: 362 L, Čistá kapacita mrazničky: 254 L, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: F Viac info


Cena 3 049,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 60,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Americká chladnička Samsung RF56J9041SR/EO v nerezovej farbe s objemom chladničky 362 l a mrazničky 254 l. Chladnička disponuje systémom Tripple Cooling pre oddelené chladnie, technológiou No Frost. Digitálny invertorový kompresor zabezpečuje nízku hlučnosť len 38 dB. Technológia Multi Flow udržuje konštantnú teplotu v chladničke. Chladiaca časť, umiestnená hore je vybavená 5 odkladacími policami. Mraznička má mraziaci výkon 12 kg/24 hod. Americká chladnička Samsung RF56J9041SR/EO je štvordverová s mrazničkou umiestnenou dole. Disponuje výrobníkom ľadu + nápojovým automatom.

Triple Cooling

Technológia Triple Cooling predstavuje nezávislé chladenie chladiacich, mraziacich a nastaviteľných zón. Môžete vďaka nemu úplne presne riadiť teplotu a nezávislé ventilátory sa postarajú o správnu hladinu vlhkosti, aby boli potraviny v optimálnych podmienkach a v tom vydržali tak čerstvé dlhšiu dobu.

Moderný dizajn

Americká chladnička Samsung RF56J9041SR/EO má povrch vyrobený z kvalitného a odolného nerezového materiálu, ktorého prednosťou je tiež minimálna údržba. Jeho elegantný a dlhotrvajúci vzhľad sa hodí takmer do každej kuchyne, kde bude zaručene najštýlovejším doplnkom. Kombinácia kvalitného nerezu a modrého displeja vytvára dokonalú súhru elegancie a modernosti. Skrášlite svoju kuchyňu týmto mimoriadne štýlovým spotrebičom, ktorý vyniká nielen svojim dizajnom, ale predovšetkým svojimi skvelými funkciami a výkonom.

Chladiaci priestor

Chladnička v objeme 362 l má dvoje dvere, ktoré sú obrovskou výhodou. Vďaka nim sa vám nestane, že by ste v nej uložené potraviny dlho hľadali. K dokonalému uloženiu potravín prispieva vnútorné vybavenie chladničky. Nachádzajú sa v nej 4 úložné police z tvrdeného skla, z čoho 1 je dvojstupňová so skladacími sklopnými policami pre skladovanie väčších fliaš. Zásobník na ľad je umiestnený v ľavom hornom rohu. Vo dverách je umiestnených šesť políc, z ktorých jedna je širšia pre uskladnenie objemnejších potravín, ako napr. mlieko alebo džúsy. V neposlednom rade tu nájdete aj dve plastové zásuvky na ovocie a zeleninu.

Priestor na mieru

Vďaka technológii Cool Select zone+ si viete sami zvoliť tie najideálnejšie podmienky pre dokonalú čerstvosť vašich potravín. S pomocou 4 teplotných nastavení môžete spodný pravý oddiel chladničky jednoducho premieňať z chladiaceho na mraziaci priestor.

Dlhšie čerstvé potraviny

Ak vám záleží na tom, aby vaše potraviny ostali dlho čerstvé aj po ich nákupe určite oceníte špeciálnu Chill zónu, ktorou americká chladnička disponuje. Je vynikajúcou pomocou pre udržanie čerstvosti rýb, mäsa a hydiny. Dosahuje optimálne teploty okolo -1 °C s minimálnymi odchýlkami. Ďalšou nie menej zaujímavou zónou je Convertible Zone, ktorá vám umožní reguláciu teploty pre skladovanie podľa zvolených potravín. K dispozícii sú 4 prednastavené teploty.

Mraziaci priestor

No Frost mraznička ponúka objem až 254 l s kapacitou mrazenia 12 kg / 24 hodín. Rovnako ako chladnička je vybavená dvomi dverami s veľmi prehľadným vnútorným usporiadaním rozdeleným na dve časti. Vnútorné vybavenie tvoria 4 sklenené police, 6 priehladných plastových zásuviek a praktické poličky vo dverách napr. na zmrzlinu.

Praktické skladovanie potravín

Potraviny s nepraktickým rozmerom môžete odteraz veľmi jednoducho a prakticky skladovať. Vďaka špeciálnej dvojstupňovej skladacej poličke nájdu aj veľké fľaše či misky s potravinami svoje miesto. Potraviny uložené v zadnej časti pritom zostanú dostupné.

Kompresor s digitálnym prevodníkom

Chladnička je vybavená špeciálnym kompresorom s digitálnym prevodníkom, ktorý automaticky reguluje rýchlosť v rozmedzí 7 úrovní podľa náročnosti na chladenie. Vďaka nemu si americká chladnička zachová minimálnu spotrebu energie a minimálnu hlučnosť len 38 dB. Naviac kompresor znižuje opotrebenie, takže vaša chladnička bude dlhodobo poskytovať konštantný výkon.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 90.8 cm
Výška 182.5 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Celkový čistý objem 564 L
Čistá kapacita chladničky 362 L
Čistá kapacita mrazničky 254 L
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Samsung RF56J9041SR/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jerry

22. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania

Peter

11. 4. 2018

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Bomba *****