Samsung RL38T600CWW/EF

18× Zobraziť


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 276 l, Objem mrazničky: 114 l, Ročná spot. energie: 169 kWh, Maximálna hlučnosť: 35 dB, Smart ovládanie mobilom: Nie, Dvojokruhový No Frost: Áno, Šírka: 59,5 cm, Výška: 203 cm. Viac info


Cena 629,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 12,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 62,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

18×

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

18 + nakupů

Zobraziť 18 recenzií

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Samsung RL38T600CWW/EF v bielom prevedení má objem 276 litrov. Vo vnútri nájdete 5 políc, Humidity Fresh Box pre ovocie a zeleninu. Vo dverách chladničky nájdete 4 police. Mraznička s 3 boxmi má 114 litrov, v prípade výpadku je výdrž až 18 hodín a za 24 hodín zmrazí až 13 kg potravín. Využíva technológiu NoFrost pre automatické odmrazovanie, funkciu Rýchle zmrazenie a All-Around Cooling. Hladina hluku dosahuje len 35 dB vďaka invertorovému motoru. Možnosť otvárania dverí do oboch strán.

Minimalistický dizajn s veľkorysou kapacitou

V každej kuchyni sa bude elegantne vynímať. Jej čistý, hladký a moderný dizajn kráča ruka v ruke so sofistikovanými technologickými inováciami. Chladnička Samsung disponuje účinnou izoláciou technológie SpaceMax™, vďaka ktorej sú jej steny oveľa tenšie a samotné telo spotrebiča tak nezaberá veľa plochy. Vo vnútri však ukrýva obrovskú kapacitu až 385 l s hĺbkou 600 mm pre všetky potraviny a pochutiny, ktoré si zachovajú svoju sviežosť, vôňu a všetky živiny.

Rovnomerné a efektívne chladenie

Nezáleží na tom, v ktorom kúte chladničky sa chladia vaše obľúbené gurmánske lahôdky. Funkcia All-Around Cooling totiž ochladzuje každú priehradku a poličku samostatne, takže každej uloženej pochutine sa dostane rovnaká starostlivosť. Studený vzduch cirkuluje špeciálnymi prieduchmi a teplota je neustále monitorovaná tak, aby bola zachovaná maximálna sviežosť potravín.

Superrýchle chladenie bez námrazy

Máte chuť na svoj obľúbený nápoj, ale nemáte poruke ľad? Tlačidlo Power Cool sa postará nielen o intenzívny studený vzduch, ktorý bude vháňať do chladničky, ale funkcia Power Freeze mu dodá aj svieži ľadový plášť – táto funkcia je mimoriadne vhodná na rýchle mrazenie. Na otravnú námrazu však môžete zabudnúť – technológia No Frost má za úlohu udržovať vo vnútri chladničky konštantnú teplotu, vďaka čomu je cirkulácia vzduchu efektívna a zabraňuje tak hromadeniu ľadu. Chladiaci systém nepreťažujú veľké výkyvy teplôt, takže životnosť spotrebiča je oveľa dlhšia.

Tichá a výkonná

Nízka hlučnosť 35 dB (B) je zárukou tichého chodu chladničky, ktorú podporuje kompresor digitálneho invertora s automatickou úpravou rýchlosti chladenia. 

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 203 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

18 recenzií Samsung RL38T600CWW/EF

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Tomas

10. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMatej

11. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Je tichá
  • Žiadne

Roman

10. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Veľký priestorový objem
  • Pomerne nízka uvádzaná spotreba (169 kW/rok) uvidíme aká bude prax.
  • Tichá
  • Veľa miesta na poličkách vo dverách.
  • Napriek ventilátorom , rozdielna teplota na policiach (aj 2 stupne) , čo by teda nemalo byť.

Jednoduchý konzervatívny dizajn , 20 ročná záruka na kompresor , a pomerne priaznivá cena . Vďaka technológií SpaceMax , tenké steny a tým pádom viac vnútorného priestoru


Tomáš

6. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Ide naozaj ticho
  • zatial bez zavad