Samsung RR39M7145S9/EO Twin

Zobraziť


Výška: 185.3 cm, Celkový čistý objem: 387 L, NoFrost (chladnička): Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E Viac info


Cena 779,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Jednodverová chladnička Samsung RR39M7145S9/EO Twin v nerezovom prevedení má objem 387 l. Disponuje beznámrazovou technológiou True No Frost a systémom All Around cooling, ktorý zabezpečí dokonalé chladenie v každom rohu chladničky. Vnútornú výbavu chladničky Samsung RR39M7145S9/EO Twin tvorí 5 sklenených políc, 5 dverových priehradok, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, priehradka na vajcia a mliečne výrobky, držiak na víno a LED osvetlenie. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB.

Dostatočný priestor pre vašu domácnosť

Jednodverová chladnička Samsung RR39M7145S9/EO Twin v nerezovom prevedení ponúka dostatočnú kapacitu 387 litrov pre uskladnenie potravín pre vašu domácnosť. Je veľmi dobre kombinovateľná so skriňovovou mrazničkou Samsung RZ32M7110S9/EO Twin. Vďaka svojim rozmerom ich môžete postaviť vedľa seba alebo aj samostatne. Vďaka plochým dverám chladnička dokonale zapadne aj do kuchynskej linky. Vnútorné vybavenie pozostáva z 5 políc vyrobených z tvrdeného skla, 5 dverových poličiek, 2 zásuvky na ovocie a zeleninu, priehradka na vajcia a držiak na víno a LED osvetlením.

Beznámrazová technológia True No Frost

Technológia True No Frost dokáže zvýšiť cirkuláciu vzduchu, čím je zachovaná konštantná teplota v každej časti chladničky. Táto funkcia slúži ako prevencia proti vzniku neželanej námrazy či ľadu. Cieľová teplota je dosiahnutá oveľa rýchlejšie, a tak je zvýšená trvanlivosť chladiaceho systému a zároveň sa zabraňuje zbytočnému plytvaniu energie, ktoré je často spôsobené častým rozmrazovaním.

Rovnomerné chladenie celého priestoru

Systém chladenia All-Around Cooling rovnomerne chladí celý vnútorný priestor chladničky. Chladnička je vybavená dvomi teplotnými senzormi, ktoré dokážu monitorovať akékoľvek kolísanie teploty. Studený vzduch vychádza niekoľkými vetracími otvormi na úrovni každej police, čím je zachovaná konštantná teplota a potraviny zostávajú čerstvé dlhší čas.

Funkcia rýchleho chladenia a mrazenia

Prostredníctvom funkcie rýchleho chladenia Power Cool dodáva chladnička chladný vzduch veľmi rýchlo a ochladí potraviny a nápoje uložené v chladiacom priestore. Funkcia rýchleho mrazenia Power Freeze je vynikajúca pre mrazenie, hlbšie zamrazenie potravín alebo výrobu ľadu.

Inteligentné ovládanie

Chladnička ponúka funkciu Smart Dongle, vďaka ktorej môžete jej prevádzku kontrolovať kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom aplikácie na svojom smartfóne. Môžete ovládať režimy Rapid Cooling, sledovať teplotu a dostávať upozornenia, keď ostanú dvierka otvorené. Pre smart funkciu je potrebné k chaldničke dokúpiť príslušenstvo Smart Dongle adaptér.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.3 cm
Celkový čistý objem 387 L
NoFrost (chladnička) Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Samsung RR39M7145S9/EO Twin

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

28. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Super priestranná

Peter

24. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • super ladnicka - monoklimaticka ....
  • ziadne

absolutne super monoklimaticka chladnicka mame asi 8 mesiacov ... vrelo odporucam. Aj wifi na nej ma vyznam - ked nezatvorite ukaze sa Vam na televizore aby ste zatvorili chladnicku. Super !!!!


Mária

24. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Super
  • Žiadne