Samsung RS50N3413SA/EO

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné vystavené kusy v 20 predajniach

Cena:
789,00 €

Pôvodná cena 1 159,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,78 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Samsung RS50N3413SA/EO v prevedení metal graphite disponuje chladiacou časťou s kapacitou 359 l a mrazničkou s kapacitou 175 l. Digitálny invertorový kompresor má dlhodobú životnosť. Chladnička využíva beznámrazovú technológiu True No Frost a technológiu cirkulácie vzduchu Multi Flow. Chladiaca časť je vybavená 5 sklenenými poličkami, 4 dverovými priehradkami a 2 zásuvkami pre skladovanie ovocia a zeleniny. Nechýba v nej priehradka na mliečne výrobky, vajcia a držiak na fľaše. Celý priestor sprehľadní LED vnútorné osvetlenie. Mraziaca časť má vo výbave 2 zásuvky a 3 police, výrobník ľadu: s dávkovačom vody a ľadu vo dverách, vnútorné LED osvetlenie. Mraziaca kapcita dosahuje 10 kg/24 hod.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 32 %

Trieda energetickej účinnosti 2021: F

Zvážte aj tento produkt

LG GSL471ICEZ LG GSL471ICEZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 280 € na vybrané spotrebiče LG po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (5)

Americká chladnička LG GSL471ICEZ vo farbe Dark Graphite s Multi Air Flow systémom má cekový objem 661 l. Kapacita chladiacej časti je 411 litrov a mraziacej 214 litrov. Vnútorné vybavenie chladničky tvorí LED osvetlenie, 4 police z tvrdeného skla, 2 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Moist Balance Crisper). Mraznička s funkciou expresného mrazenia disponuje 4 sklenenými policami a 2 zásuvkami. Vo dverách je integrovaný nápojový automat s integrovaným výrobníkom ľadu, ktorý má interný zásobník na vodu. Vo výbave je tiež praktický Deodorizer, pre pohltenie zápachu vo vnútornom priestore a antibakteriálne tesnenie. Pre bezpečnosť je smart chladnička LG GSL471ICEZ vybavená detským zámkom a alarmom otvorených dverí. Lineárny invertorov kompresor zabezpečuje nízku hlučnosť len 39 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179 cm
  • Maximálna hlučnosť: 39 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Moderný dizajn

Americká chladnička Samsung RS50N3413SA/EO má povrch vyrobený z kvalitného a odolného nerezového materiálu, ktorého prednosťou je tiež minimálna údržba. Jeho elegantný a dlhotrvajúci vzhľad sa hodí takmer do každej kuchyne, kde bude zaručene najštýlovejším doplnkom. Kombinácia kvalitného nerezu a modrého displeja vytvára dokonalú súhru elegancie a modernosti. Skrášlite svoju kuchyňu týmto mimoriadne štýlovým spotrebičom, ktorý vyniká nielen svojim dizajnom, ale predovšetkým svojimi skvelými funkciami a výkonom. Dávkovač ľadu a vody je zabudovaný priamo vo dverách, čím šetrí cenný priestor a zároveň umožňuje vyrobiť ľad a dávkovať studenú vodu. Pre tieto funkcie je potrebné chladničku pripojiť na priamy prívod vody. S beznámrazovou technológiou True No Frost sa už nemusíte trápiť so zdĺhavým odmrazovaním. Optimalizuje prúdenie vzduchu v chladničke a tým zabezpečuje konštantnú teplotu bez výkyvov.

Chladiaci a mraziaci priestor

Chladnička v objeme 359 l prispieva vnútorným vybavením k dokonalému rozmiestneniu potravín. Nachádzajú sa v nej 5 úložných políc z tvrdeného skla. Vo dverách nájdete 4 dverové priehradky pre skladovanie menších potravín. V neposlednom rade tu nájdete v spodnej časti aj dve plastové zásuvky na ovocie a zeleninu, priehradku na vajíčka a mliečne výrobky. LED osvetlenie zabezpečí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Disponuje pohlcovačom pachu. Mraznička ponúka objem až 175 l s kapacitou mrazenia 10 kg / 24 hodín. Rovnako ako chladnička je vybavená veľmi prehľadným vnútorným usporiadaním. Vnútorné vybavenie tvoria 3 sklenené police, 2 priehladné plastové zásuvky. Nachádza sa tu aj dávkovač ľadu a vody zabudovaný vo dverách a LED osvetlenie.

Minimalistická elegancia

Táto minimalistická americká chladnička v elegantnom dizajne obohatí vašu domácnosť. Svojimi čistými líniami a štýlovému vzhľadu v nerezovom prevedení doplní takmer každú kuchyňu. Jej tvar dokonale zvýraznia dvierka s ergonomickými rukoväťami.

Kompresor s digitálnym prevodníkom

Chladnička je vybavená špeciálnym kompresorom s digitálnym prevodníkom, ktorý automaticky reguluje rýchlosť v rozmedzí 7 úrovní podľa náročnosti na chladenie. Vďaka nemu si americká chladnička zachová minimálnu spotrebu energie a minimálnu hlučnosť len 43 dB. Naviac kompresor znižuje opotrebenie, takže vaša chladnička bude dlhodobo poskytovať konštantný výkon.

Zachová optimálnu teplotu

Systém All-Around cooling zachová vaše potraviny dlhšie čerstvé. Tento chladiaci systém pracuje rovnomerne v celom priestore spotrebiča. Ventilačné otvory sú umiestnené na úrovni každej police, čiže nidke nedochádza k nežiadúcim tpelotným výkyvom a všade sú zachované optimálne podmienky chladenia.

Funkcia Power Freeze

Stlačením jediného tlačidla v priebehu okamihu vyrobíte ľad alebo rýchlo zamrazíte potraviny. Funkcia Power Freeze automaticky nastaví teplotu mrazničky na najnižšiu možnú úroveň, naviac potraviny ochladí omnoho silnejším prúdom chladného vzduchu. Funkcia je ideálna na výrobu ľadových kociek, aj na intenzívne ochladenie zmrzliny.

Viac priestoru s priehradkou na mliečne produkty

Vďaka tejto poličke využijete objemný priestor americkej chladničky naozaj efektívne. Špeciálne voliteľné časti sú ideálne a praktické na skladovanie mliečnych výrobkov alebo vína. Vaše obľúbené jogurty budete mať vždy po ruke a fľaše s vínom zostatnú stabilne v bezpečí.

Praktický držiak na fľaše

Fľaše s vínom môžete odteraz skladovať v ideálnych podmienkach. Kovový držiak je navrhnutý pre ich praktické a bezpečné skladovanie. Nemusíte mať strach z nepríjemného prevaľovania voľne uložených fliaš po poličke. Svoju obľúbenú fľašu budete mať vždy dokonale vychladenú a na dosah ruky.

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2050137 [*.pdf, 553.07 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 178,9 cm
Maximálna hlučnosť: 42 dB
Celkový čistý objem: 501 L
Čistá kapacita chladničky: 359 L
Čistá kapacita mrazničky: 175 L
Dvojokruhový NoFrost: Nie
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 91,2 cm
Výška: 178,9 cm
Hĺbka: 73,4 cm
Hmotnosť: 103 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Nie

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno
Zásobník vody: Nie
Výrobník ľadu: Áno

Dizajn

Celkový čistý objem: 501 L
Celkový hrubý objem: 551 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 359 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 175 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 395 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Roč.spotreba energ.(chlad.): 409 kWh
Mraziaci výkon: 10 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ostatné

Kód produktu: RS50N3413SA/EO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore