Zvážte aj tento produkt

LG GSX961NSAZ LG GSX961NSAZ

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia v hodnote až do 80 € ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (1)

Americká smart chladnička LG GSX961NSAZ v nerezovej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. 601 litrov pre uskladnenie potravín. Nízka hlučnosť len 39 dB. Ročná spotreba energie dosahuje 376 kWh. Chladnička s objemom 405 l má 4 priestranné police. 196 l mrazák so super mrazením, mraziacim výkonom 12 kg/24 hodín a 4 priehradkami. V prípade poruchy udrží potraviny v čerstvom stave ešte 10 hodín. Disponuje funkciami ako sú Oddelená regulácia teploty (chladnička/mraznička) Detský zámok, Alarm otvorených dverí, Nápojový automat, Výrobník ľadu a LG Smart ThinQ. Chladnička LG GSX961NSAZ sa vďaka rozmerom zmestí aj do vašej kuchyne.

Základné parametre

  • Šírka: 91,2 cm
  • Výška: 179 cm
  • Hĺbka: 73,8 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Moderný dizajn

Americká chladnička Samsung RS68N8242SL/EF má povrch vyrobený z kvalitného a odolného nerezového materiálu, ktorého prednosťou je tiež minimálna údržba. Jeho elegantný a dlhotrvajúci vzhľad sa hodí takmer do každej kuchyne, kde bude zaručene najštýlovejším doplnkom. Kombinácia kvalitného nerezu a modrého displeja vytvára dokonalú súhru elegancie a modernosti. Skrášlite svoju kuchyňu týmto mimoriadne štýlovým spotrebičom, ktorý vyniká nielen svojim dizajnom, ale predovšetkým svojimi skvelými funkciami a výkonom. Praktický dávkovač ľadu a vody zabudovaný v dvierkach mrazničky umožní mať na dosah ruky obľúbené ľadové nápoje. Americká smart chladnička s technológiou SpaceMax dokáže vytvoriť až o 100 l viac vnútorného priestoru v porovnaní s bežnými modelmi bez zmeny vonkajších rozmerov.

Chladiaci a mraziaci priestor

Chladnička v objeme 407 l prispieva vnútorným vybavením k dokonalému rozmiestneniu potravín. Nachádzajú sa v nej 4 úložné police z tvrdeného skla. Vo dverách nájdete dverové priehradky. V neposlednom rade tu nájdete v spodnej časti aj dve plastové zásuvky na ovocie a zeleninu. LED osvetlenie zabezpečí dokonalý prehľad o uložených potravinách. No Frost mraznička ponúka objem až 210 l s kapacitou mrazenia 12 kg / 24 hodín. Rovnako ako chladnička je vybavená veľmi prehľadným vnútorným usporiadaním. Vnútorné vybavenie tvoria 4 sklenené police, 2 priehladné plastové zásuvky a 2 praktické poličky vo dverách napr. na zmrzlinu. Vo dverách je zabudovaný aj výrobník ľadu s dávkovačom nápojov a LED osvetlenie.

Potraviny čerstvé až dvakrát dlhšie

Optimalizujte teplotu a úroveň vlhkosti v chladničke aj mrazničke a uchovajte si svoje potraviny ešte dlhšie čerstvé a šťavnaté. Technológia Twin Cooling Plus chladí oddelene mrazničku a chladničku, takže zabraňuje miešaniu pachov rôznych typov jedál. Potraviny si preto zachovajú svoju jedinečnú vôňu a chuť až dvakrát dlhšie než v bežných chladničkách.

Správna teplota za všetkých okolností

Chladnička Samsung je vybavená kovovou konštrukciou zadnej steny, ktorá zachytáva studený vzduch a zabraňuje kolísaniu teploty pri otvorení dverí. Vďaka tomu je zaistená konštantná teplota za každých okolností. Vaše potraviny tak zostanú čerstvé aj v prípade, že svoju chladničku otvárate veľmi často.

Inteligentné chladenie pre neprekonateľnú čerstvosť

Chuť, čerstvosť aj techtúru skladovaných potravín zachová táto americká chladnička oveľa dlhšie. Vďaka oddeleným chladiacim systémom dokáže zabezpečiť správnu teplotu v každej časti chladničky. Pokročilá izolácia obmedzuje teplotné výkyvy bez ohľadu na okolité podmienky. K detekcii a úprave ideálnej teploty pomáha aj technológia digitálneho inventora.

Elegantné prevedenie

Chladnička od spoločnosti Samsung vás zaujme svojim elegantným vzhľadom. Dvere chladničky vďaka plochému prevedeniu nijak nenarušia celkový vzhľad vášho interiéru. Práve naopak, vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu sa hodí takpovediac do akejkoľvek kuchyne.

Praktický dávkovač a skryté ovládanie

Doprajte si ľadové osvieženie, kedykoľvek len budete chcieť. Vďaka praktickému dávkovaču, ktorý je dômyselne integrovaný do dverí chladničky, budete mať chladenú vodu a kocky ľadu vždy po ruke. Ďalšie ovládacie prvky sú skryté vnútri chladničky, takže vždy zostane zachovaná minimalistická čistota jej dizajnu.

Možnosť ovládania na diaľku

Americká chladnička Samsung RS68N8242SL/EF s Wi-Fi Ready je predpripravená aj na možnosť ovládania na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Pri použití voliteľného príslušenstva Smart Dongle a aplikácie SmartThings je možné potom sledovať na diaľku jej prevádzku (Smart Dongle je potrebné zakúpiť vzlášť). Taktiež môžete veľmi jednoducho na diaľku ovládať režimy Rapid Cooling, sledovať teplotu a dostávať upozornenia v prípade zabudnutých otvorených dvierok. Dokonca umožňuje aj diagnostiku chýb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 178,9 cm
Hĺbka: 73,4 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Vstavaný displej: Nie
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Celkový čistý objem: 501 L
Čistá kapacita chladničky: 407 L
Čistá kapacita mrazničky: 210 L
Ročná spotreba energie: 260 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Nie
Celkový hrubý objem: 617 L
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ne
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 91,2 cm
Výška: 178,9 cm
Hĺbka: 73,4 cm
Hmotnosť: 103 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Ročná spotreba energie: 260 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Roč.spotreba energ.(chlad.): 260 kWh
Energ.trieda (chlad.): A +++
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ne

Dizajn

Celkový čistý objem: 501 L
Celkový hrubý objem: 617 L
Počet kompresorov: 1
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 407 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 210 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Dvojokruhový NoFrost: Áno
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Smart ready (predpripravené)

Ostatné

Kód produktu: RS68N8242SL/EF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore