Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub

Zadajte kód a získajte zľavu! Zľavové kódy nájdete TU.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
2 990,00 €

Cena so zľavovým kódom
2 541,50 €
Len do 24. 01. 2021
Pozrieť zľavový kód

Pôvodná cena 2 999,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 59,80 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub vo farbe Ez Clean Steel s vnútornou kamerou pre dokonalý prehľad o obsahu chladničky ponúka dotykovú obrazovku, ktorá umožňuje zobrazovať fotky, pridávať nálepky, kresliť obrázky, písať rukou, sledovať mobilný obsah alebo televíziu, či mnoho iného. Navyše aplikácia Smart recepty ponúka podrobné pokyny k receptom. Inteligentný hlasový asisten Bixby ponúka pohodlný prístup k mnohým optimalizovaným službám a obsahu. V neposlednom rade môžete svoju chladničku prostredníctvom technológie Bluetooth prepojiť s telefónom a telefonovať pri varení bez použitia rúk. Americká smart chladnička Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub s technológiou Metal Cooling uchová vaše potraviny omnoho dlhšie čerstvé aj pri častejšom otváraní dverí. K dispozícii je dostatočná kapacita chladiaceho priestoru 593 l a mrazničky 210 l. Chladnička s beznámrazovou technológiou TrueNoFrost ušetrí mnoho času s nepríjemným rozmrazovaním. Ponúka tiež funkcie Multi Flow a Power Cool a Power Freeze. V chladiacom priestore sú 4 poličky, polica na fľaše, 5 dverových poličiek, 2 zásuvky na zeleninu a LED osvetlenie. Mraziaca časť má vo výbave 4 sklenené police, 2 dverové police, Slim výrobník ľadu, 2 zásuvky a LED osvetlenie. Mraziaca kapacita dosahuje 12 kg/24 hod. Akumulačná doba v prípade výpadku prúdu udrží potraviny až 10 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • S kódom zľava 448,50 €
Popis produktu

 

 

Smart chladnička Family Hub

Americká smart chladnička Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub má povrch vyrobený z kvalitného a odolného nerezového materiálu vo farbe Ez Clean Steel, ktorého prednosťou je tiež minimálna údržba. Kombinácia rovných dverí so zapustenou rukoväťou dodajú domácnosti elegantný vzhľad s prvkami súčasných trendov. Ploché dvere nevyčnievajú a dokonale splynú s okolitým interiérom. Tieto neobyčajné dvere ponúknu vašej rodine mnoho smart možností. Dotyková obrazovka umožňuje zobrazovať fotky, pridávať nálepky, kresliť obrázky, písať rukou, sledovať mobilný obsah alebo televíziu priamo v pohodlí kuchyne. Aplikácia SmartView umožní zobraziť obrazovku vášho smartfónu alebo akejkoľvek Samsung Smart TV bez potreby inštalácie ďalšieho softvéru. Navyše si pri varení môžete pustiť hudbu a počúvať svoje obľúbené playlisty na Spotify a Amazon Music. Multifunkčný displej umožní nahliadnuť do chladničky kedykoľvek a kdekoľvek. Kamera zobrazí obsah chladničky. S aplikáciou smart recepty a Plánovač jedla si uľahčíte prípravu jedál.

Chladiaci a mraziaci priestor

Chladnička v objeme 593 l prispieva vnútorným vybavením k dokonalému rozmiestneniu potravín. Nachádzajú sa v nej 4 úložné police z tvrdeného skla. Vo dverách nájdete dverové priehradky. V neposlednom rade tu nájdete v spodnej časti aj dve plastové zásuvky na ovocie a zeleninu. LED osvetlenie zabezpečí dokonalý prehľad o uložených potravinách. No Frost mraznička ponúka objem až 210 l s kapacitou mrazenia 12 kg / 24 hodín. Rovnako ako chladnička je vybavená veľmi prehľadným vnútorným usporiadaním. Vnútorné vybavenie tvoria 4 sklenené police, 2 priehladné plastové zásuvky a 2 praktické poličky vo dverách napr. na zmrzlinu. Vo dverách je zabudovaný aj výrobník ľadu a LED osvetlenie.

Chladnička stvorená na zdieľanie

Dvierka inteligentnej americkej chladničky slúžia často v domácnostiach na písanie odkazov alebo vystavovanie detských obrázkov. Americká chladnička Samsung RS68N8941SL/EF Family Hub ponúka Rodinnú plochu, na ktorej môžete zobrazovať fotografie, písať i kresliť rukou či pridávať nálepky. Pridajte na plochu aj hudobný prehrávač a spríjemnite si varenie.

Stály zdroj aktuálnych informácií

Každý člen rodiny bude mať vždy k dispozícii užitočné aktuálne informácie - šikovná asistentka Bixby dokonca môže podľa hlasu rozpoznať, kto práve chladničku používa. Ranný súhrn vás informuje o počasí, správach, dennom pláne a prípadne aj o trvanlivosti potravín. Kalendár vám umožní spoločne i jednotlivo plánovať a kontrolovať váš program. Položky ľahko upravíte cez smartfón, ale môžete využiť aj synchronizáciu s kalendármi Google a Microsoft Office 365. S ostatnými členmi rodiny tiež môžete zdieľať poznámky, zoznam úloh alebo napríklad fotografie. Domovská obrazovka sa navyše sama zapne, keď ku chladničke pristúpite.

Zrkadlite na obrazovke svoj smartfón alebo Samsung Smart TV

Aj v kuchyni si môžete užívať mobilný alebo televízny obsah. Na obrazovke chladničky Family Hub môžete vďaka aplikácii SmartView dokonale a ľahko zrkadliť obsah z televízora alebo smartfónu Samsung. Nič nemusíte platiť, nič nemusíte zložito inštalovať, všetko je len otázka niekoľkých kliknutí prstom.

Varte s obľúbenými hudobnými hitmi

Prehrávajte si vlastné zoznamy skladieb zo Spotify či Amazon Music alebo objavujte nové rozhlasové stanice, podcasty a relácie v aplikácii TuneIn. S prehrávačom v chladničke Family Hub si môžete spríjemniť varenie alebo navodiť dokonalú atmosféru pri párty s priateľmi.

Majte dokonalý prehľad o vnútri chladničky

Chladnička Family Hub vám vďaka vnútorným kamerám zobrazí, čo je v jej vnútri, a to nielen na vonkajšej obrazovke, ale aj na displeji vášho smartfónu. To všetko bez nutnosti otvárať dvierka. Navyše automaticky označuje dátum spotreby a umožní vám vytvárať nákupný zoznam a pridávať k potravinám pripomienky alebo poznámky. Keď budete v obchode premýšľať, či ešte máte doma vajíčka, alebo už musíte kúpiť nové, stačí vytiahnuť smartfón a presvedčiť sa na vlastné oči.

Chladnička, ktorá vám uľahčí varenie

Aplikácia Smart recepty vám zobrazí podrobné pokyny k vareniu. Chladnička Family Hub vám ale môže pomôcť aj s úlohou, ktorá je často ešte ťažšia - vymyslieť, čo bude na večeru. Plánovač jedla navrhne vhodný recept na základe toho, čo máte radi a aké potraviny máte uložené vo vnútri. Ak niečo chýba, môžete položku kliknutím alebo hlasovým príkazom ľahko pridať na svoj nákupný zoznam, ktorý sa následne synchronizuje s vaším telefónom, aby ste ho v obchode mali poruke.


Dokonale sa začlení do inteligentnej domácnosti

Aplikácia SmartThings vám umožní ovládať prepojené inteligentné zariadenia priamo z domovskej obrazovky na chladničke alebo pomocou hlasu. Môžete ich zapínať a vypínať či inak nastavovať a ovládať.


Telefonujte pokojne aj pri varení

Chladnička Family Hub sa vďaka Bluetooth konektivite pripojí k vášmu smartfónu a umožní vám volať aj prijímať hovory, a to jednoduchým hlasovým pokynom. Nezmeškáte tak žiaden dôležitý hovor. Navyše, nemusíte kvôli tomu svoj telefón ani držať a umývať si preto ruky. Tým pádom nehrozí, že by ste si drahý smartfón ušpinili od pripravovaného jedla.


Ešte viac úložného priestoru

Vďaka konštrukčnému riešeniu SpaceMax poskytuje chladnička Samsung ďaleko viac úložného priestoru, do ktorého pohodlne uskladníte jedlo a pitie pre celú vašu rodinu. Do chladničky sa zmestí až o 100 litrov viac v porovnaní s bežnými chladničkami a to pri zachovaní štandardných rozmerov.


Potraviny čerstvé až dvakrát dlhšie

Optimalizujte teplotu a úroveň vlhkosti v chladničke aj mrazničke a uchovajte si svoje potraviny ešte dlhšie čerstvé a šťavnaté. Technológia Twin Cooling Plus chladí oddelene mrazničku a chladničku, takže zabraňuje miešaniu pachov rôznych typov jedál. Potraviny si preto zachovajú svoju jedinečnú vôňu a chuť až dvakrát dlhšie než v bežných chladničkách.


Správna teplota za všetkých okolností

Chladnička Samsung je vybavená kovovou konštrukciou zadnej steny, ktorá zachytáva studený vzduch a zabraňuje kolísaniu teploty pri otvorení dverí. Vďaka tomu je zaistená konštantná teplota za každých okolností. Vaše potraviny tak zostanú čerstvé aj v prípade, že svoju chladničku otvárate veľmi často.


Oddelené systémy chladenia pre optimálnu teplotu

Ideálna teplota v každej časti chladničky je zaistená oddelenými systémami chladenia. Úprave správnej teploty pomáha aj digitálny invertor a pokročilá izolácia, ktorá v zariadení udržuje optimálnu teplotu bez ohľadu na okolité podmienky. Výsledkom sú dlhodobo čerstvé potraviny so skvelou chuťou a správnou konzistenciou.


Elegantné prevedenie

Chladnička od spoločnosti Samsung vás zaujme svojim elegantným vzhľadom. Dvere chladničky vďaka plochému prevedeniu nijak nenarušia celkový vzhľad vášho interiéru. Práve naopak, vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu sa hodí takpovediac do akejkoľvek kuchyne.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 178 cm
Hĺbka: 71,6 cm
Maximálna hlučnosť: 39 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 593 L
Čistá kapacita chladničky: 383 L
Čistá kapacita mrazničky: 210 L
Ročná spotreba energie: 382 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Nie
Celkový hrubý objem: 640 L
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 91,2 cm
Výška: 178 cm
Hĺbka: 71,6 cm
Hmotnosť: 127 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 39 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 382 kWh
Klimatická trieda: SN-ST
Roč.spotreba energ.(chlad.): 382 kWh
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Nie
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno

Dizajn

Celkový čistý objem: 593 L
Celkový hrubý objem: 640 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600a
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 383 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 210 L
Počet zásuviek v mrazničke: 4

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Technológia: Bluetooth, Wifi

Ostatné

Kód produktu: RS68N8941SLEF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore