Samsung RS6HA8891SL/EF Family Hub

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky
Cashback až do 320 € na domáce spotrebiče Samsung: po registrácii

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 4 predajniach

Cena:
2 269,00 €

Cena s Cashback
2 189,00 €
Len do 31. 10. 2021
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 2 889,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 45,38 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Samsung RS6HA8891SL/EF v striebornej farbe s čistým objemom chladničky 389 litrov a mrazničky 225 litrov. Chladiaci systém Twin Cooling Plus pre optimálnu teplotu a True No Frost technológia. Oceníte prehľadný a veľký LED displej a kameru vo vnútri chladničky. Má aj zásobník ľadu priamo vo dverách. Chladiaca časť je vybavená 4 policami z tvrdeného skla, držiakom na fľaše, 2 zásuvkami určenými pre ovocie a zeleninu a 5 dverovými policami. Mraznička s dvoma zásuvkami má mraziaci výkon 12 kg potravín za 24 hodín. Pri mrazení využíva funkciu Rýchle zmrazenie. Hlučnosť digitálneho invertorového kompresoru len 36 dB. Úsporné LED osvetlenie.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 21 %
  • cashback 80,00 €

Trieda energetickej účinnosti 2021: E

Popis produktu

Chladnička budúcnosti pre celú rodinu 

Family Hub od spoločnosti Samsung je dôkazom, že chladnička nemusí byť len jednoúčelová „skriňa na uchovávanie potravín." Samozrejme sa o vaše jedlo postará, a to obzvlášť inteligentne, dôsledne a efektívne. Zároveň je ale Family Hub zábavným a komunikačným centrom vašej domácnosti. Počúvajte hudbu, zrkadlite televízor či smartfón a ovládajte inteligentné zariadenia vo svojej domácnosti. Posielajte svojim najbližším odkazy, fotografie či videá alebo s nimi ľahko a prehľadne vytvárajte plány. Zabudnite na samolepiace papieriky či magnetické tabuľky, nevyťahujte z vrecka smartfón... Jednoducho použite chladničku budúcnosti. 

Jedlo vždy pod kontrolou 

Pozrite sa do chladničky bez toho, aby ste otvárali dvierka. Vďaka vnútorným kamerám View Inside do nej môžete nahliadnuť cez vonkajší displej, ale tiež napríklad cez telefón počas nákupu. Kamery navyše rozpoznajú dátum trvanlivosti, takže vám pomôžu postrážiť životnosť potravín, aby ste zbytočne neplytvali jedlom ani peniazmi. Môžete si tiež ľahko a pohodlne vytvárať vlastné poznámky a pripomienky, napr. aby ste si nemuseli pamätať, kedy ste do chladničky uložili pripravené jedlo. 

Chladnička, ktorá pre vás vyberie recepty 

Užívajte si svoje obľúbené recepty alebo vyhľadávajte nové, a to pokojne aj s pomocou hlasového asistenta Bixbyho. Aplikácia Recepty vám vždy poradí, čo uvariť, a zároveň ponúkne kompletný postup varenia. Dokonca dokáže poslať kompatibilnej inteligentnej rúre správne nastavenie, aby ste mali o ďalšiu starosť menej. 

Pomáha i so samotným varením 

Family Hub vám pomôže s varením. Pomocou praktickej funkcie Recept na pečenie dokáže odporučiť vhodný recept pre vašu kompatibilnú inteligentnú rúru. Do rúry môžete jednoducho poslať ideálne nastavenie a následne cez chladničku celý proces varenia monitorovať, čo vám ušetrí prácu a zaistí dokonale chutný výsledok. 

Varte so svojimi obľúbenými melódiami 

Nechajte chladničku, aby vám spestrila prípravu i konzumáciu lahodných jedál hudbou. Vďaka podpore Spotify môžete počúvať svoje obľúbené playlisty, interpretov i skladby. Služba TuneIn vám zase sprístupní online rádiové stanice, podcasty a ďalšie relácie, takže máte istotu, že zdroj hudobnej i nehudobnej inšpirácie nikdy nevyschne. 

Zrkadlite obsah z TV alebo smartfónu 

Sledujte svoje obľúbené televízne programy, webový obsah alebo používajte mobilné aplikácie. Family Hub dokáže zrkadliť obraz z inteligentných televízorov Samsung Smart TV aj zo smartfónov. Pri varení i ďalších činnostiach v blízkosti chladničky, napr. pri upratovaní tak máte vždy o zábavu postarané. 

Dokonale vymyslená komunikácia s rodinou 

Pri chladničke sa pravidelne zastaví každý člen rodiny. Píšte si vlastnoručné odkazy, kreslite obrázky, zdieľajte odkazy, poznámky, fotky a dokonca i videá cez praktickú rodinnú plochu Family Board. Cez chladničku tiež môžete efektívne a jednoducho plánovať zdieľané rodinné udalosti. 

Centrum vašej inteligentnej domácnosti 

Family Hub sa stane interaktívnym centrom vašej smart domácnosti. Vďaka riešeniu Samsung SmartThings môžete cez chladničku zapínať a vypínať, ovládať a monitorovať kompatibilné prístroje, od inteligentných spotrebičov po bezpečnostné kamery. Navyše môžete okrem dotykovej obrazovky na chladničke využiť tiež hlasové ovládanie. 

Kedykoľvek sledujte, čo vidí domáca kamera 

Prepojte chladničku s kompatibilnými domácimi Wi-Fi videokamerami. Cez aplikáciu Kamera SmartThings budete môcť kedykoľvek sledovať prenos zo svojich bezpečnostných kamier, takže vám nič neunikne. Vybrané modely kamier, ktoré podporujú nastavenie uhla záberu či otáčanie, dokonca môžete cez chladničku na diaľku ovládať. 

Komfortne vybavujte hovory aj pri varení 

Niekto dôležitý volá, ale vy práve varíte? To znamená rýchlo vydrhnúť ruky od cesta, ešte mokrou rukou chytiť telefón, vypnúť varnú dosku, po hovore si zase umývať ruky od telefónu... S Family Hub sú podobné situácie minulosťou. Chladnička sa cez Bluetooth prepojí s vaším telefónom a umožní vám len pomocou hlasu vytáčať i prijímať hovory. Telefón môže ostať napríklad vo vrecku alebo odložený obďaleč. 

Prepojenie s inteligentným zvončekom 

Family Hub zvyšuje nielen váš komfort, ale tiež vaše bezpečie. Prepojte chladničku s kompatibilnými bezdrôtovými zvončekmi a pozrite si priamo na jej displeji na video z vonkajšieho priestoru. S návštevníkom tiež môžete na diaľku komunikovať. 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine RS6HA8891SL/EFSK (stiahnuť) [*.pdf, 18.04 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 91,2 cm
Výška: 178 cm
Maximálna hlučnosť: 36 dB
Celkový čistý objem: 614 L
Čistá kapacita chladničky: 389 L
Čistá kapacita mrazničky: 225 L
Dvojokruhový NoFrost: Áno
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 91,2 cm
Výška: 178 cm
Hĺbka: 71,6 cm
Hmotnosť: 117 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 36 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano
Možnosť prepnutia mraziacej časti na chladiacu: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 614 L
Celkový hrubý objem: 614 L
Počet kompresorov: 1
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 389 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 225 L
Počet zásuviek v mrazničke: 2

Energetické údaje

Ročná spotreba energie: 346 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Roč.spotreba energ.(chlad.): 364 kWh
Mraziaci výkon: 12 kg/24h
iTrieda energetickej účinnosti 2021: E

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Pripojenie na prívod vody: Ano
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: RS6HA8891SL/EF

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore