Samsung RS6HDG883EB1EF


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 389 l, Čistá kapacita mrazničky: 225 l, Ročná spot. energie: 346 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 91,2 cm, Výška: 178 cm. Viac info


Cena s Cashbackom 200,00 € Platí do 1. 9. 2024
Ako získať cashback
2 069,00 €

Cena 2 269,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 45,38 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Samsung RS6HDG883EB1EF s energetickou triedou E. Čistá kapacita chladničky 389 l a mrazničky 225 l. Ročná spotreba energie 346 kWh a maximálna hlučnosť 36 dB. S možnosťou smart ovládania cez mobil. Rozmery šírky 91,2 cm a výšky 178 cm. Ideálna voľba pre praktické a energeticky efektívne chladenie potravín.

Viac zábavy a inšpirácie pri varení s chladničkou Samsung Family Hub

 

Ilustračný obrázok

Nové možnosti zábavy v tvojej kuchyni

Chladnička Samsung tvoju kuchyňu v okamihu premení na multimediálne centrum, pri ktorom sa bude stretávať celá rodina. Do jej dverí je totiž zabudovaný 21,5" displej, umožňujúci omnoho jednoduchšie ovládanie chladničky s rýchlym prístupom k dôležitým informáciám. Navyše ide o ideálny priestor na zdieľanie rodinných fotografií, videí, pripomienok, zoznamov úloh, či napríklad milých odkazov, ktoré ťa povzbudia do všedného dňa.

Ilustračný obrázok

Šetriť energiu je smart

Zníž spotrebu elektrickej energie svojej chladničky o až 10 % s režimom AI Energy. Jednoducho zadaj maximálnu možnú čiastku, ktorú si ochotný za elektrinu vydať, a režim Vlastný sa s pomocou algoritmov umelej inteligencie postará o zvyšok. Zvýši energetickú efektivitu a rovnako optimalizuje rýchlosť kompresora a cyklus rozmrazovania v závislosti od vzorcov používania a svojho okolia. Rozhranie SmartThings Energy potom prinesie ďalšiu úsporu možností sledovania spotrebovanej energie a dokonca uhlíkovej stopy. V reálnom čase dokonca porovnáva údaje za predchádzajúci mesiac a v prípade možnosti prekročenia stanovených cieľov ťa ihneď upozorní.

Ilustračný obrázok

Stále chladenie s dlhou výdržou

O efektivitu chladenia sa stará vysokoúčinný digitálny invertorový kompresor s vylepšenou štruktúrou, ktorej dôsledkom je v porovnaní so štandardným zariadením až 4,1× vyššia zotrvačnosť. Výsledkom je podstatne nižšia prevádzková spotreba pri súčasnom udržaní konštantnej teploty. Jeho výnimočná odolnosť je následne potvrdená 20-ročnou zárukou na samotný kompresor.

Ilustračný obrázok

Bezchybná integrácia s tvojou inteligentnou domácnosťou

Vlastníš inteligentnú domácnosť? Využi aplikáciu SmartThings a ľahko ju ovládaj pomocou intuitívneho hlasového či dotykového ovládania. S použitím SmartThings Home Care môžeš sledovať stav jednotlivých zariadení vrátane vodného filtra, skrotiť spotrebu energie a dokonca mať prehľad o uhlíkovej stope. Integrácia Google Nest potom prinesie možnosť ovládania kompatibilných zariadení či inteligentných zvončekov, takže priamo na dverách chladničky uvidíš, kto stojí pri dverách. A v prípade, že by mohlo dôjsť k problémom s chodom niektorých spotrebičov, ťa aplikácia sama upozorní a ihneď navrhne najlepšie riešenie.

Ilustračný obrázok

Obľúbený obsah – priamo na dverách chladničky

Chladnička, ktorá sa rýchlo stane zábavným centrom tvojej rodiny. Aj pri varení si môžeš užiť sledovanie svojho obľúbeného obsahu so službou Samsung TV Plus, ktorá prináša obľúbené programy so živým vysielaním, pričom funkcia TapView ľahko zrkadlí obsah tvojho telefónu jediným poklepaním na stranu Family Hub. Samozrejmosťou je i sledovanie videí na YouTube, streamovanie skladieb či počúvanie rádia. A v prípade, že budeš chcieť niečo zdieľať so zvyškom svojej domácnosti, je pre teba pripravený priestor na zobrazovanie poznámok, pripomienok, inštrukcií, rozvrhov, fotografií a ďalších informácií.

Ilustračný obrázok

Vyšší výkon s nezávislým chladením

Výnimočnú efektivitu chladenia zaistí dômyselný systém Twin Cooling, ktorý v reálnom čase optimalizuje teplotu a vlhkosť vo vnútorných priestoroch chladničky a mrazničky pomocou nezávislých výparníkov a ventilátorov. Všetkým uskladneným zásobám sa tak dostane rovnomerná starostlivosť, ktorá po dlhšiu dobu uchová ich prirodzenú chuť a arómu a zároveň zamedzí nežiaducemu miešaniu pachov.

Ilustračný obrázok

5 rôznych režimov prinesie väčšiu flexibilitu

Ešte pohodlnejšiu starostlivosť o tvoje potraviny prinesie praktické úložisko s podporou funkcie Smart Conversion. Tá používa technológiu Twin Cooling spôsobom, ktorý ti umožní voľne prepínať medzi 5 režimami. Jednoducho premeň svoju mrazničku na chladničku a ulož ešte väčšie množstvo jedla, alebo niektorý z nich celkom vypni a ušetri tak elektrickú energiu. To platí aj v prípade, kedy budeš chcieť využiť menší priestor mrazničky ako chladničku.

Ilustračný obrázok

Sviežosť, ktorá prestúpi celým priestorom

Zachovaj krehkosť, prirodzenú chuť a textúru všetkých surovín a pokrmov oveľa dlhšiu dobu s nezávislým chladením každej z priehradiek od jedného rohu k druhému. Pokročilá izolácia sa stará o akékoľvek možné výkyvy teplôt, bez ohľadu na okolité prostredie. Digitálna invertorová technológia potom presne sníma a reguluje teplotu na dosiahnutie optimálnych podmienok skladovania všetkých tvojich obľúbených dobrôt.

Ilustračný obrázok

Skvelý chladiaci výkon jediným dotykom

Potrebuješ pripraviť osvieženie na rodinnú oslavu alebo rozlievať šampanské v optimálnej teplote pre drahú polovičku? Alebo potrebuješ rýchlo zamraziť spracovanú zeleninu či mäso? V tom prípade sa spoľahni na funkcie Power Cool a Power Freeze, ktoré do chladničky a mrazničky po stlačení tlačidla vženú intenzívny studený vzduch, ktorý prinesie vysoký chladiaci výkon.

Ilustračný obrázok

Veľká vo vnútri, kompaktná navonok

Stáva sa ti, že potrebuješ pripraviť pokrmy pre veľkú skupinu ľudí a máš problém uskladniť všetky suroviny určené na prípravu v chladničke štandardnej veľkosti? To zmení technológia SpaceMax, ponúkajúca bohatý vnútorný priestor s objemom 614 litrov. Ten je dosiahnutý pomocou vysoko efektívnej izolácie, ktorá disponuje tenšími stenami, čo prináša nielen viac miesta vo vnútri, ale i dokonalý súlad s tvojou kuchyňou.

Ilustračný obrázok

Ľadové osvieženie na dosah ruky

Patríš medzi milovníkov drinkov, alebo domácich ľadových trieští? V tom prípade ťa poteší vstavaný výrobník ľadu, ktorý bol dômyselne integrovaný priamo do dverí, čím nijako neuberá vnútornému priestoru mrazničky. Jeho veľká kapacita a priehľadný kryt ti navyše umožní uskladniť veľké množstvo osviežujúceho ľadu a rýchlym pohľadom zistiť, koľko ho ešte zostáva.

Ilustračný obrázok

Viac priestoru pre všetky potraviny

Získaj viac miesta na uloženie všetkých potravín bez toho, aby si musel zľaviť z nárokov na výkon. Na rozdiel od klasických riešení prichádza špeciálne ploché potrubie, ktoré uvoľnilo ďalší priestor vo vnútri chladničky, kam sa ti v pohode zmestia aj väčšie rodinné nákupy. To všetko bez toho, aby sa akýmkoľvek spôsobom znížila efektivita chladenia.

Ilustračný obrázok

Interiérová chuťovka do tvojej domácnosti

Doplň svoju starostlivo navrhnutú domácnosť o spotrebič s moderným integrovaným vzhľadom. Vstavaný dizajn sa dokonalo zladí s kuchynskými skrinkami a spoločne vytvoria jednotný štýl s nádychom minimalizmu, ktorý sa odráža v plochých dverách, zapustených rukovätiach, plochej polici na víno a úhľadne skrytom displeji.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 614 L
Čistá kapacita chladničky 389 L
Čistá kapacita mrazničky 225 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung RS6HDG883EB1EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami