Samsung RT58K7105SL/EO

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
859,00 €

Pôvodná cena 1 066,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,18 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Samsung "RT58K7105SL/EO v nerezovom prevedení s beznámrazovou technológiou True No Frost je zaradená do energetickej triedy A++. Celkový čistý objem chladničky je 583 l. Disponuje dvojitým chladiacim systémom Twin Cooling Plus pre oddelené chladenie chladničky a mrazničky. Technológia Multi Flow zabezpečuje cirkuláciu vzduchu. Chladiaca časť v objeme 422 l je umiestnená dole a jej výbavu tvoria 4 police z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky, 2 zásuvky na ovocie a zelninu, priehradka na vajcia a LED osvetlením. Mraziaca časť s objemom 161 l, je umiestnená hore. Vnútorná výbava je 1 sklenená polica, 2 priehradky a otočný výrobník na ľad. Nechýba vnútorné LED osvetlenie. Digitálny invertorový kompresor kombinovanej chladničky Samsung "RT58K7105SL/EO má nízku hlučnosť 41 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 19 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu na chladničky Paušál na Istotu na chladničky

  Nákupom na paušál získate s chladničkou balík služieb. Dovoz až do kuchyne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Liebherr CBNPes 4858 Liebherr CBNPes 4858

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka na vybrané spotrebiče Liebherr

Technologicky vyspelá kombinovaná chladnička Liebherr CBNPes 4858 obsahuje chladiacu časť s využiteľným objemom 243 l a časť BioFresh s objemom 97 litrov. Mraziaca časť ponúka objem 101 l. Chladnička je zaradená do energetickej triedy A+++ -20% a ponúka zvlášť efektívne chladenie. Vysoko kvalitné materiály, perfektné v každom detaile spracovania a komfortná a presná dotyková elektronika charakterizujú nový BluPerformance program. Spotrebič disponuje vynikajúcim a dômyselným úložným priestorom s technológiami, ktoré udržia vaše potraviny dlhodobo čerstvé a chutné.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Výška: 201 cm
 • Hĺbka: 66,5 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dostatočný priestor pre skladovanie

V kombinovanej chladničke Samsung "RT58K7105SL/EO" v nerezovom prevedení si vďaka konštrukčnému riešeniu SpaceMax, ktorý poskytuje dostatočný úložný priestor až 583 litrov, pohodlne uskladníte aj nákup pre veľkú rodinu. Táto technológia zvyšuje využiteľný priestor aj bez toho aby externé rozmery chladničky narástli. S beznámrazovou technológiou True No Frost sa už nemusíte trápiť so zdĺhavým odmrazovaním. Vysoko výkonné LED osvetlenie nájdete v chladiacej aj mraziacej časti. Jasne osvetlí každý roh, čím vám zaručí dokonalý prehľad o uložených potravinách. Technológia Multi Flow pracuje na všetkých úrovniach. Pomocou malých ventilačných otvorov na každej polici zachováva rovnomernú teplotu v celej chladničke, najmä po otvorení dverí. Všetky časti každej priehradky ochladzuje naraz a pomáha zabezpečiť dlhšiu čerstvosť vašich potravín.

Čerstvosť a optimálna vlhkosť

Jedine systém Twin Cooling Plus vytvára ideálne priaznivé prostredie pre uchovanie dlhodobej čerstvosti potravín. Vďaka dosiahnutej 70 % vlhkosti v porovnaní s 30 % v bežných technológiách chladničiek udrží potraviny dlhodobo čersté a zabráni ich vyušovaniu.

Lahodné mrazené potraviny bez zápachu

Systém Twin Cooling Plus chladí mraziacu aj chladiacu časť samostatne, vďaka čomu sa zabráni nežiadúcemu šíreniu pachov z chladiaceho priestoru do mraziaceho priestoru. Mrazené potraviny, ktoré si uložíte v mrazničke si zachovajú svoju pôvodnú chuť.

Funkcia rýchleho chladenia a mrazenia

Prostredníctvom funkcie rýchleho chladenia Power Cool dodáva chladnička chladný vzduch veľmi rýchlo a ochladí potraviny a nápoje uložené v chladiacom priestore. Funkcia rýchleho mrazenia Power Freeze je vynikajúca pre mrazenie, hlbšie zamrazenie potravín alebo výrobu ľadu.

Vnútorné vybavenie

Chladiaca časť v objeme 422 l je umiestnená dole a jej výbavu tvoria 4 police z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky, 2 zásuvky na ovocie a zelninu, priehradka na vajcia a LED osvetlením. Mraziaca časť s objemom 161 l, je umiestnená hore. Vnútorná výbava je 1 sklenená polica, 2 priehradky a otočný výrobník na ľad. Mraziaca kapacita dosahuje 10 kg/ 24 hodín a akumulačná doba pri výpadku prúdu 20 hodín. Vo výbave nájdete aj výrobník ľadu Twist s dávkovačom vody.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 83,6 cm
Výška: 178,7 cm
Hĺbka: 78,8 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 83,6 cm
Výška: 178,7 cm
Hĺbka: 78,8 cm
Hmotnosť: 97 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 310 kWh
Odolnosť voči výpadku prúdu: 20 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: hore
Čistá kapacita mrazničky: 161 L
Mraziaci výkon: 10 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 583 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 422 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: RT58K7105SL/EO

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore