Samsung RZ32M7115S9/EF

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skriňová mraznička Samsung Samsung RZ32M7115S9/EF v nerezovom prevedení ponúka 323 litrový vnútorný priestor pre skladovanie mrazených potravín. Otváranie pomocou madla. Systém All Around Cooling zabezpečuje dokonalé chladenie v celej mrazničke. K dispozícii je funkcia Power Freeze. Vnútorné vybavenie tvoria 2 dverové priehradky, sklenené police, 5 zásuviek, slim výrobník ľadu a vnútorné LED svetlo. Mraziaca kapacita dosahuje 14,8 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 10 hodín. Maximálna hlučnosť dosahuje 40 dB.

Štýlové prevedenie, ktoré prekvapí svojím objemom

Uskladnite pohodlne potraviny na celý týždeň a doprajte im ideálne skladovacie podmienky. Mraznička Samsung sa pýši svojím veľkorysým objemom, napriek tomu si však zachováva decentný dizajn vďaka riešeniu Cabinet Fit. Harmonicky tak zapadne medzi vaše kuchynské vybavenie, poskytne vám dostatok priestoru pre všetky obľúbené dobroty, a inteligentne vymyslené poličky a regály vám uľahčia každodennú organizáciu. 

Nedá námraze šancu 

Už žiadne zdĺhavé rozmrazovanie mrazničky. Využite inteligentnú technológiu No Frost, ktorá vylepšuje cirkuláciu vzduchu a zároveň udržuje konštantnú teplotu, čo zabráni tvorbe a hromadeniu ľadu vo vnútri mrazničky. Dosiahnutie optimálnej teploty tak bude omnoho rýchlejšie, a nakoľko je kladená omnoho nižšia záťaž na chladiaci systém, životnosť vašej mrazničky sa takto automaticky predĺži. 

Rovnomerné a efektívne mrazenie 

Nezáleží na tom, v ktorom kúte mrazničky sa chladia vaše obľúbené gurmánske lahôdky. Funkcia All-Around Cooling totiž ochladzuje každú priehradku a poličku samostatne, takže každá uložená pochutina dostane rovnakú starostlivosť. Studený vzduch cirkuluje špeciálnymi prieduchmi a teplota je neustále monitorovaná tak, aby mraznička dopriala potravinám maximálnu starostlivosť. 

Rýchly mraziaci výkon 

Pripravte lahodnú domácu zmrzlinu, vyrobte ľad na párty alebo len rýchlo zmrazte väčšie množstvo čerstvo uložených potravín. O všetko sa postará funkcia Power Freeze

Harmonicky splynie s vašou kuchyňou 

Moderný a minimalistický štýl mrazničky dômyselne pozdvihne atmosféru vo vašom domove. Jej rovné, elegantné prevedenie však oceníte nielen na pohľad – praktické riešenie Cabinet Fit zaisťuje, že mraznička perfektne zapadne medzi ostatné kuchynské vybavenie. Všetky poličky, skrinky a zásuvky vám zostanú plne prístupné bez toho, aby bočná stena akokoľvek prekážala. 

Diaľkový prístup cez aplikáciu 

S praktickou funkciou Smart Dongle si môžete nainštalovať aplikáciu na váš smartfón a dostať upozornenie zakaždým, keď niekto z rodiny nedopatrením nezavrie dvierka mrazničky. Ďalej môžete skontrolovať teplotu, zapnúť funkciu Rapid Cooling či diagnostikovať chyby, a vyhnúť sa tak prehľadávaniu návodu. Mraznička Samsung jednoducho poskytuje nadčasové diaľkové ovládanie, vďaka ktorému máte prístup k svojej domácnosti 24/7. 

Výrobník ľadu, ktorý neprekáža 

Toľko ľadu, koľko potrebujete, vám zaistí výrobník Slim Ice Maker. Nezaberá však neprimeraný priestor v mrazničke. Pojme síce päťnásobok toho, čo vyrobí, aby ste mali zásoby, ale napriek tomu sa vošiel celý do dvierok. Vnútorný priestor mrazničky tak môže patriť potravinám. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Výška 185.3 cm
Celkový čistý objem 323 L
Mraziaci výkon 14.8 kg/24h
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung RZ32M7115S9/EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené