Samsung S Pen pre Samsung Galaxy S22 Ultra čierne/červené


  Farba: červená, Šírka: 5.8 mm, Výška: 105.1 mm, Hmotnosť: 3 g, Hĺbka: 4.4 mm Viac info

  Farba


  Cena 53,36 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,07 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Originálne dotykové pero Samsung S Pen pre Samsung Galaxy S22 Ultra disponuje 0,7 mm špičkou. Okrúhle pero sa vyznačuje kompaktnou veľkosťou aj vďaka čomu vám umožňuje prácu s presnosťou.

  Štýlový stylus na písanie ako skutočným perom

  Šetrite svoje prsty a využite maximálny potenciál dotykového pera S Pen. Brilantný displej Galaxy S22 Ultra plynulo spolupracuje a mimoriadne citlivo reaguje na precízny 0,7 mm hrot pera, ktoré dokáže vyvinúť až 4 096 úrovní tlaku, takže nielen písanie, ale aj kreslenie či prezeranie multimediálneho obsahu bude skutočne komfortným zážitkom, prinášajúcim úplne novú úroveň práce s mobilným zariadením. 

  Ovládajte svoj telefón ako dirigent

  S Pen vám tiež skvelo poslúži ako diaľkový ovládač pre váš Samsung Galaxy S22 Ultra. Vďaka podpore Bluetooth môžete svoje aplikácie manažovať jednoduchými rýchlymi gestami, alebo jediným stlačením na boku stylusu. Fotografujte, pozastavte prehrávanú skladbu v momente, kedy vám niekto práve volá, alebo prepínajte jednotlivé slajdy v prezentácii. S vaším nenápadným, ale efektívnym asistentom to máte doslova všetko v rukách.  

  Vstúpte do sveta nekonečných možností

  Ponuka, ktorá sa neodmieta! Vytiahnite dotykové pero S Pen, pridržte ho nad displejom vášho smartfónu a okamžite sa vám otvorí svet zábavných i užitočných funkcií Air CommandOkamžité správy, Písanie po displeji, Vytvorenie poznámok, preklady či označovanie textov. To všetko i oveľa viac objavíte so stylusom S Pen, ktorý je neustále technologicky vylepšovaný a prináša inovatívne a progresívne riešenia pri práci s vaším smartfónom.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Farba červená
  Šírka 5.8 mm
  Výška 105.1 mm
  Hmotnosť 3 g
  Hĺbka 4.4 mm

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Samsung S Pen pre Samsung Galaxy S22 Ultra čierne/červené

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené