Samsung S Pen pre tablet Galaxy Tab S8/S8+/S8 Ultra čierny

  • Výpredaj −16 %

Dotykové pero, Šírka: 175 mm, Hĺbka: 46 mm, Výška: 12,5 mm, Hmotnosť: 30 g. Viac info


Cena 51,90 €

Zľava 16 % z predchádzajúcej ceny: 61,57 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,04 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dotykové pero Samsung S Pen v čiernom prevedení vám umožní kresliť, maľovať a písať poznámky na tablete Galaxy Tab S8/S8+/S8 Ultra s rovnakou presnosťou ako na papieri. Vďaka kompaktnému prevedeniu ľahko magneticky priľne k zadnej časti tabletu a okamžite sa začne nabíjať. Okrem písanie a kreslenia vám prostredníctvom technológie Bluetooth umožní ovládať zariadenie na diaľku, zatiaľ čo funkcia Air vám poskytne ešte väčšiu kontrolu pomocou gest rúk.

S Pen novej generácie

Stylus, ktorý má skutočne štýl. Vylepšené dotykové pero S Pen prichádza s bohatým arzenálom funkcií a ergonomickým dizajnom, vďaka ktorému vám perfektne padne do ruky. Mimoriadne citlivý hrot s rôznymi stupňami tlaku a nízka latencia vás potešia nielen pri práci, ale i kreatívnych činnostiach. Navyše sa nemusíte obávať o jeho stratu – stačí, keď ho magneticky zacvaknete na zadnú časť vášho tabletu série Galaxy Tab S8, takže ho budete mať vždy pripravený a poruke.

Dotykové pero ako diaľkový ovládač 

Dirigujte svoj tablet bez toho, aby ste pritom museli používať ruky. S Pen totiž dokáže fotografovať, zvýšiť hlasitosť alebo prepínať medzi snímkami vo vašej pracovnej prezentácii – a to všetko i na diaľku. Funkcie gest a tlačidla si dokonca môžete prispôsobiť podľa seba tak, aby ste mohli svoj tablet Galaxy ovládať skutočne komfortne.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Šírka 175 mm
Výška 12.5 mm
Hmotnosť 30 g
Hĺbka 46 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung S Pen pre tablet Galaxy Tab S8/S8+/S8 Ultra čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami