Samsung S24E650XW čierny

Cena:
218,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,36 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

24-palcový monitor Samsung S24E650XW vás ohromí svojou kvalitou obrazu a úsporou energie aj zraku. PLS panel ponúka Full HD rozlíšenie 1920 x 1200 a jasom 250cd/m2. Čas odozvy monitora sú 4ms. Monitor podporuje 16,7 milióna farieb. Vďaka širokému pozorovaciemu uhlu 178°, obraz monitora bude nádherný z každej strany. Monitor podporuje technológie MagicBright, MagicUpscale, Flicker Free, režim šetrenia zraku a Smart Eco Saving. Disponuje DVI rozhraním, Display Portom, audio vstupom, vstupom pre slúchadlá a 2x USB rozbočovač. USB SoundBar sa postará o skvelá zvuk z monitora. Monitor v čiernej farbe skvele doplní váš pracovný stôl o kvalitné zobrazovacie zariadenie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Kvalita obrazu

Vďaka širokému zornému uhlu 178° vodorovne aj zvislo si užijete množstvo zábavy a zároveň pohodlia. Optimálny a pohodlný zážitok zo sledovania z ľubovoľného uhla zaistí aj rozlíšenie Full HD. Čistý a ostrý obraz v rozlíšení 1920 x 1200 verne zobrazí všetok svoj obsah. S krátkym časom odozvy 4 ms, môžete sledovať rýchlu akciu na obrazovke zreteľne a plynule s menším pohybovým rozostrením.

 

Pohodlné sledovanie

Monitor Samsung S24E650XW vám k dispozícii ponúka režim zníženia únavy očí. Vlnové dĺžky modrého svetla majú stlmujúci účinok na sietnicu, čo spôsobuje únavu. Režim na zníženie únavy očí optimalizuje pohodlie sledovania inteligentným znižovaním vyžarovania modrého svetla. Technológia Filicker Free znižuje blikanie obrazovky pre pohodlnejší zážitok zo sledovania.

Ekologická prevádzka

S ekologickou úsporou SMART znižuje monitor Samsung S24E650XW spotrebu energie o 10% bez badateľných znížení kvality obrazu. Ekologické vypnutie napájania nespotrebuje v režime vypnutia žiadnu energiu. Vďaka časovaču vypnutia Plus, môžete jednoducho nastaviť automatické vypnutie monitora po uplynutí času alebo po určitej dobe nečinnosti, čím znížite spotrebu energie.

Dizajn monitoru

Celé telo monitoru Samsung S24E650XW je vyrobené z 30% recyklovaného plastu. Mechanizmy a obvody monitora sú vyrobené bez obsahu PVC (okrem niektorých káblov), vďaka čomu je toto zariadenie ohľaduplnejšie voči životnému prostrediu. Výškovo nastaviteľný stojan je ergonomicky navrhnutý, aby ste mohli flexibilne nastaviť výšku do 130 mm. Jednoduché a plynulé naklonenie a otočenie obrazovky vám umožní pohodlné sledovanie aj pri práci v skupinách. S podporou štandardu VESA 100  x 100 je možné monitor upevniť na každú stenu.

Zvuk a pripojenie

So zvukový zariadením USB soundbar bude zvuk zaistený pomocou kvalitných reproduktorov v zadnej časti monitora Samsung S24E650XW. Soundbar sa nenachádza v balení. Monitor poskytuje bezproblémové pripojenie k počítaču, notebooku, hernej konzole a k iným externým zariadeniam. Je vybavený viacerými portami, aby ste mohli pracovať na viacerých úlohách naraz. Disponuje portom DVI, DisplayPort, vstup pre slúchadlá a Audio vstup. USB zariadenia pripojíte pomocou USB rozbočovača

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 24 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1200
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iPočet DVI: 1
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: PLS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 24 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1200
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:10

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 554,8 mm
Výška: 517,3 mm
Dĺžka: 224 mm
Hmotnosť: 5,8 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 16700000

Konektivita

iPočet DVI: 1
iPočet VGA portov: 1

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 30 W

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: PLS
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Natáčanie: Ano
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ano

Ostatné

Kód produktu: LS24E65UXWG/EN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore