Popis produktu

Ohromujúci dizajn

Ak hľadáte monitor s vysokým výkonom a zároveň krásny módny doplnok, tak Samsung S32R750 je pre vás ako stvorený. Samsung Space Monitor vďaka svojmu tenkému panelu a bezrámovej obrazovke bude doslova neprehliadnuteľným kúskom, ktorý pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo zároveň. Čierna farba, v ktorej je odetý už len utvrdzuje jeho eleganciu. Vyniknite z davu pomocou tohto špičkového monitora. 

Dokonalý obraz za každých podmienok

Zásluhou kombinácie všetkých prvkov, ktorými bol monitor Samsung S32R750 vybavený budete pohltení dychberúcim obrazom. Nesmierne silné 4K UHD rozlíšenie 3840x2160 pixelov, ktorými 32“ VA displej disponuje, zaistí vynikajúcu kvalitu obrazu, vďaka ktorej si budete môcť užiť každý detail vášho obľúbeného filmu či hry. Plynulý obraz bez sekania vám zabezpečí 60 Hz obnovovacia frekvencia. Pre pohodlné dlhodobé sledovanie mu bol do výbavy daný režim Eye Saver Mode, ktorý znižuje emisiu modrého svetla a tým zabraňuje únave očí.

Funkcia Flicker Free

V súčasnosti si už svoj každodenný súkromný a pracovný život ani nevieme predstaviť bez používania monitora. Naše oči tak trpia kvôli napätiu, ktoré spôsobujú blikajúce obrazovky. No vďaka technológii Flicker Free, ktorou disponuje monitor, budú vaše oči v bezpečí. Tak si budete môcť vychutnať ešte dlhší čas pri práci na monitore a nemusíte sa obávať, že by vaše oči trpeli únavou. Zároveň s touto technológiou získate nielen príjemnejší, ale aj kvalitnejší vizuálny zážitok.

Praktický nastaviteľný stojan

Monitor sa pýši výškovo nastaviteľným stojanom, ktorý zabezpečuje jednoduché nastavenie rôznej polohy monitora, čím vám zaistí maximálny komfort pri užívaní. A nie len to! Jeho robustné zavesenie, ktorým disponuje zaručí konzistentné a spoľahlivé fungovanie. Či už monitor opriete o stenu alebo sklopíte na stôl, je už len na vás ako ho využijete. Tento špeciálny záves umožňuje maximálne využitie pracovného stola. 

Funkcia PIP a PBP

Vďaka jedinečnej funkcii Picture-in-Picture a Picture-by-Picture, ktorou monitor disponuje, máte možnosť naplno ovládať multitasking a vychutnávať si obraz v obraze. Flexibilne môžete prepojiť a kombinovať obsah z televízora, počítača aj rozličných zvukových zariadení, čím efektívnejšie využijete svoj čas nielen na prácu, ale aj na relax. Takto teda môžete ľubovoľne manipulovať s obrazom a čerpať z novonadobudnutej slobody.

Rýchle pripojenie

Monitor ponúka k pripojeniu počítača, herných konzol a iných zariadení rýchle rozhrania. Využiť môžete port HDMI a mini DisplayPort. Pre intenzívnejší herný zážitok môžete prostredníctvom nich pripojiť aj ďalšie monitory a tak mať svojho herného súpera vždy na očiach. 

 

Pripojené súbory

IL_SK/CZ_2051120 [*.pdf, 530.47 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 31,5 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
iIntegrovaný TV tuner: Nie
Zobrazovacia technológia: VA

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Nastavenie výšky: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 31,5 "
iRozlíšenie displeja (px): 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet DisplayPort výstup.: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 714 mm
Výška: 418 mm
Dĺžka: 26 mm
Hmotnosť: 7 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: príručka, HDMI kábel

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Projektor

Počet farieb: 1070000000

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Nie

Funkcie

iIntegrovaný TV tuner: Nie

Energetické údaje

iSpotreba el.energie: 49 W
iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: VA
Povrch displeja: matný
Technológia bez blikania: Ano
Filter modrého svetla: Ano
Natáčanie: Ne
Nastavenie sklonu: Ano
Pivot: Ne

Ostatné

Kód produktu: LS32R750UEUXEN

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore