Samsung Silicone Cover Case puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová


  Pre uhlopriečku: 6.2 ", Typ krytu: Zadný kryt, Pre model: Samsung Galaxy S21,

  Farba


  Cena 22,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,46 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Popis produktu

  Zadný kryt Samsung Silicone Cover Case vo fialovej farbe určený pre smartfón Samsung Galaxy S21. Vďaka odolnému materiálu a vyvýšeným okrajom poskytuje spoľahlivú ochranu zadnej a bočnej strany telefónu pred pádom a poškodením. Tenký dizajn zároveň nepridáva telefónu zbytočne na jeho objeme. Je vyrobený z kvalitného silikónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkom a portom je zachovaný, takže nijako neobmedzuje pohodlné používanie zariadenia. Originálne príslušenstvo Samsung.

  Silicone Cover – štýlový kryt s dotykom hodvábu

  Hľadáte pre svoj Galaxy S21 5G kryt, ktorý ho spoľahlivo zabezpečí, ale zároveň zachová jeho štíhly dizajn? Silicone Cover od spoločnosti Samsung ponúka elegantnú ochranu, ktorá je navyše mimoriadne komfortná pre vaše ruky vďaka zamatovo hebkej zadnej strane. Zažijete nadštandardne príjemné držanie a bezpečný úchop, s ktorými budú práca i zábava o stupeň lepšie. 

  Ochráni, ale nepridá na objeme 

  Kryt je vyrobený z prvotriedneho mäkkého silikónu, ktorý zo všetkých strán zmierňuje dopad bežných nárazov. Zatiaľ čo pri iných puzdrách by to znamenalo väčšiu veľkosť, Silicone Cover si zachováva svoj útly profil a vycibrený dizajn. To oceníte najmä vtedy, keď telefón radi nosíte vo vrecku alebo v menších priehradkách vašej tašky – nečakajú váš žiadne neforemné tvary, len uhladená elegancia.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Pre uhlopriečku 6.2 "
  Typ krytu Zadný kryt
  Pre model Samsung Galaxy S21

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Samsung Silicone Cover Case puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené