Samsung silikónové puzdro pre Samsung Galaxy Z Fold3 čierne


Pre uhlopriečku: 7.6 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy Z Fold3,


Cena 38,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Puzdro Samsung v elegantnom čiernom prevedení je prispôsobené na telefón Samsung Galaxy Z Fold3 a ochráni ho voči pádom či škrabancom. Puzdro je vyrobené s mäkkého ohybného plastu ktorý disponuje odolnosťou, je prijemná na dotyk a dobre drží v ruke. Samozrejmosťou je zachovanie ovládateľnosti telefónu vďaka otvorom na konektory a všetky ovládacie prvky telefónu. Kryt je určený na zadnú stranu telefónu ale disponuje aj pevnými ochrannými rámami na prednú stranu. Vo vaničke puzdra nájdete aj jemné mikrovlákno ktoré zabraňuje vzniku škrabancov a nežiaducich máp na zadnej strane telefónu.

Bezpečie a komfort v jednom kryte

Poskytnite svojmu otváraciemu smartfónu Samsung Galaxy Z Fold3 5G tú najlepšiu možnú ochranu s odolným silikónovým krytom, ktorý bol navrhnutý pre každodenné používanie s maximálnym komfortom. Kryt je nielen mäkký a príjemný na dotyk, ale jeho elegantný matný finiš tiež zabraňuje vytváraniu nevzhľadných odtlačkov a škvŕn na povrchu.

Chráni zo všetkých strán

Nárazy a škrabance nemajú žiadnu šancu. I keď má silikónový kryt ultratenký profil, dokonale ochráni váš telefón z každého uhla a strany. Zároveň mu nepridáva na objeme, ani váhe, takže ho môžete naďalej pohodlne uložiť do vášho vrecka alebo tašky.

Sedí ako uliaty

Elegantný silikónový kryt je navrhnutý tak, aby precízne priľnul k špeciálnemu otváraciemu dizajnu Samsung Galaxy Z Fold3 5G. Perfektne obopne a ergonomicky zahalí všetky jeho citlivé rohy, no súčasne sa postará o ľahký prístup k tlačidlám a ostatným ovládacím prvkom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 7.6 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy Z Fold3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung silikónové puzdro pre Samsung Galaxy Z Fold3 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené