Samsung Smart Clear View puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová


Pre uhlopriečku: 6.2 ", Typ krytu: Knižkové puzdro, Pre model: Samsung Galaxy S21,

Farba


Cena 42,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,86 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Originálne knižkové puzdro Samsung Smart Clear View v fialovom prevedení je určené pre smartfón Samsung Galaxy S21. Vyrobené je z kvalitných materiálov, aby spoľahlivo ochránil zadnú časť, boky, rohy aj displej telefónu pred škrabancami, nárazmi a mechanickým poškodením. Prednosťou puzdra je jeho predný kryt s priehľadným oknom, vďaka ktorému máte prehľad o prichádzajúcich hovoroch, správach a notifikáciách z aplikácií. Pri zatvorenom puzdre je možné aj telefonovať, vďaka otvoru pre reproduktor.

Čistý telefón, čisté ruky

Špeciálna antimikrobiálna vrstva na povrchu vášho puzdra Smart Clear View mu predlžuje životnosť tým, že zabraňuje nežiaducemu mikrobiálnemu rastu. Môžete sa tak naplno venovať zábave na vašom smartfóne bez obáv z baktérií a iných nečistôt.

 

Jednoduché a prirodzené ovládanie

Zostaňte v spojení, aj keď vaše puzdro Smart Clear View bude zatvorené. Praktické ikony na prednej strane krytu vás budú informovať o prichádzajúcich oznámeniach a hovoroch. Za každých okolností budete mať rýchly prístup k času, stavu batérie, ovládaniu hudby a viac. Ovládanie vášho smartfónu sa tak stane skutočne intuitívnym.

 

Elegantná ochrana vášho smartfónu

S kvalitným zabezpečením zo všetkých strán sa o váš smartfón nemusíte báť ani na cestách a dobrodružstvách. Predná výklopná časť chráni váš displej, zatiaľ čo zadná časť poskytuje ochranu aj externým častiam, ako sú fotoaparáty a tlačidlá. Vkusný dizajn celkovo oceníte ako doplnok svojho jedinečného štýlu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre uhlopriečku 6.2 "
Typ krytu Knižkové puzdro
Pre model Samsung Galaxy S21

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Smart Clear View puzdro pre Samsung Galaxy S21 fialová

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené