Samsung Smart Monitor M5 27"


Uhlopriečka: 27 ", Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 60, Vstavané reproduktory: Áno, Zobrazovacia technológia: VA, Technológia bez blikania: Ano, Odozva (ms): 8, Elektronický informačný list


Cena 239,00 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 269,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Monitor Samsung Smart Monitor M5 27" v čiernej farbe ponúkne smart prostredie s aplikáciami, podporou balíka Microsoft Office 365, diaľkovým ovládaním a vzdialeným prístupom k PC. Disponuje 27“ VA displejom s Full HD rozlíšením, HDR10, jasom 250cd/m2, kontrastným pomerom 3000:1, obnovovacou frekvenciou 60 Hz a časom odozvy 8 ms. Mobilný telefón pripojíte k monitoru cez Wireless Dex, Tap View alebo zrkadlenie. Monitor je vybavený technológiami Flicker-free a Adaptive Picture, Smart Hubom, herným režimom, ovládaním pomocou Hlasového asistenta, vstavanými reproduktormi, portmi 2x HDMI 2.0, 2x USB-A a bezdrôtovými rozhraniami Bluetooth 4.2 a Wi-Fi ac. Operačným systémom je Tizen.

Podmanivý obraz

Vychutnajte si kvalitný obraz pri práci i zábave na 27-palcovom VA displeji, ktorý zobrazí obsah vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka širokým pozorovacím uhlom 178°/178°, jasu až 250cd/m2 a podpore HDR10 bude obraz vyvážený, detaily ostré a farby sýte.

Všestranný smart monitor

Samsung Smart Monitor M5 poskytne možnosť využívať plnohodnotné PC možnosti i bez počítača. Riešenie Wireless DeX vám umožní používať mobilné aplikácie, ako sú prehliadač, videohovory, či dokumenty len prostredníctvom monitora a telefónu, čím prispeje k zvýšeniu produktivity vašej práce. Pomocou funkcie Klepnúť na zobrazenie zasa prehráte filmy i zobrazíte fotografie na veľkej obrazovke monitora pre lepší zážitok. Samozrejmosťou je tiež funkcia Zrkadlenie.

Smart Hub

Užite si plno zábavy pri seriálových i filmových maratónoch. So Smart Hubom získate prístup k zábavným aplikáciám, ako sú Netflix, Youtube a HBO a to aj bez nutnosti zapínať PC alebo notebook. Monitor navyše disponuje operačným systémom Tizen, diaľkovým ovládačom a vstavanými reproduktormi, s ktorými bude zábava oveľa prístupnejšia.

Pracujte na diaľku

Smart Monitor M5 podporuje funkcie vzdialeného prístupu s cieľom uľahčiť a zefektívniť vašu prácu, tak že vám umožní pracovať na vašom školskom alebo kancelárskom počítači priamo z pohodlia domova. S podporou balíka Office 365 môžete prezerať a upravovať dokumenty a ukladať ich do cloudu. 

Ovládanie hlasom

Ovládajte monitor rýchlo a jednoducho pomocou Hlasového asistenta Bixbyho alebo funkcie SmartThings.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 27 "
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 60
Vstavané reproduktory Áno
Zobrazovacia technológia VA
Technológia bez blikania Ano
Odozva (ms) 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung Smart Monitor M5 27"

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené