Samsung SSD T5 500GB zlatý

Cena:
93,90 €

Pôvodná cena 129,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,88 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Externý disk Samsung SSD T5 s kapacitou 500 GB prestavuje ľahký, spoľahlivý a rýchly disk novej generácie. Jeho rýchlosť prenosu dosahuje až 540 MB/s, čo je až 4,9x viac než HDD. Vďaka svojmu odolnému prevedeniu v zlatej farbe predstavuje elegantný a štýlový doplnok pre každodenné používanie. Disk má kompaktné rozmery, ktoré umožnia jednoduchý prenos. V balení sa nachádza dvojica káblov s konektormi USB-C na USB-A a USB-C na USB-C. Pre jednoduché nastavenie hesla a aktualizácií je k dispozícii intuitívny softvér.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 27 %
Popis produktu

Prenosné SSD

Dátový disk Samsung SSD T5 dosahuje vyššiu rýchlosť prenosu, čím dostáva úroveň prenosu a externé ukladanie dát na novú úroveň. Kompaktný dizajn s odolným krytom spolu so zabezpečením prostredníctvom hesla tvoria ideálne dátové úložisko na prenášanie s vysokou ochranou uložených dát.

Vysoká prenosová rýchlosť

Vďaka flash V-NAND od spoločnosti Samsung a USB 3.1 Gen ponúka disk Samsung SSD T5 rýchlosť prenosu vo veľkosti až 540 Mb/s, čo je viac než 4x vyššia ako externé HDD. Výsledkom je rýchlejší prenos a zálohovanie dát vrátane videí vo vysokej 4K kvalite.

Odolný dizajn

Externý disk Samsung SSD T5 vás zaujme už na prvý pohľad svojim skvele zaobleným telom, ktorý padne do dlane. V čiernom hliníkovom prevedení s nízkou hmotnosťou vytvára dokonale presné úložisko. SSD disk sa neskladá zo žiadnych mechanických častí. Robusný kovový kryt chráni disk pred pádom z 2-metrovej výšky.

Ovládanie a pripojenie

Samsung SSD T5 je vybavený intuitívnym softvérom pre počítače a Mac zariadenia s ktorým jednoducho nastavíte heslo a nainštalujete najnovšie aktualizácie firmvéru. Môžete s stiahnuť aj mobilnú aplikáciu pre smartfóny a tablety a operačným systémom Android. Vďaka konektivite prostredníctvom USB Type-C môžete pripojiť SSD disk ku takmer akémukoľvek zariadeniu, PC, MAC alebo aj ku smartfónu či tabletu. V balení sa nachádzajú káble USB Type-C – C a USB Type-C – A.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 500 GB
Veľkosť disku: 2.5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 74 mm
Výška: 10,4 mm
Hmotnosť: 51 g
Hĺbka: 57,3 mm

Dátové úložisko

iKapacita: 500 GB
Rozhranie disku: USB 3.1
Veľkosť disku: 2.5
Použitie: externý

Ostatné

Kód produktu: MU-PA500G/EU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore