Samsung T7 1TB USB 3.2 červený

Cena:
189,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Externý SSD disk Samsung T7 v červenom vyhotovení disponuje úložným priestorom s kapacitou 1TB. Je vybavený rozhraním USB 3.2 Gen 2, ktoré zaručí rýchlosť sekvenčného zápisu až 1000 MB/s a čítania až 1050 MB/s. Dáta sú zabezpečené 256-bitovým šifrovaním AES a heslom. Správu disku uľahčuje softvér. Balenie okrem externého disku obsahuje aj kábel USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Externý SSD disk Samsung T7 Touch v striebornom vyhotovení disponuje hliníkovým telom a LED indikátorom. Úložný priestor pre dáta má kapacitu 1 TB. Prenos dát pri sekvenčnom zápise prebieha rýchlosťou 1050 MB/s a pri čítaní 1000 MB/s. Dáta sú zabezpečené 256-bitovým šifrovaním AES a súbory odomknete odtlačkom prsta alebo heslom. Správu disku uľahčuje softvér. Konektivitu zabezpečuje rozhranie USB 3.2 Gen2. Balenie okrem externého disku obsahuje aj kábel USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Základné parametre

  • Kapacita: 1000 GB
  • Veľkosť disku: 2.5

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Odolný dizajn

Externý SSD disk Samsung T7 v minimalistickom červenom vyhotovení je vyrobený bez pohyblivých častí. Má robustné hliníkové telo a LED indikátor, ktorý informuje o prevádzke.

Bleskový prenos dát

Obrovské množstvo súborov prenesiete v priebehu pár sekúnd. To umožňuje rozhranie USB 3.2 Gen2 a vstavaná technológia PCIe NVME, ktorá zrýchľuje sekvenčný zápis až na 1000 MB/s a čítanie na 1050 MB/s.

Zabezpečenie

Vaše dáta budú vždy v bezpečí. Externý disk disponuje zabezpečením, ktoré využíva 256-bitové šifrovanie AES a súbory môžete odomykať heslom.

Softvér pre správu zariadenia

Externý disk má vylepšený softvér pre PC a Mac počítače. V ňom môžete nastaviť heslo aj stiahnuť najnovšie aktualizácie firmvéru. Tiež je k dispozícii aplikácia pre smartfóny a tablety s operačným systémom Android.

Kompatibilný s viacerými zariadeniami

Samsung T7 je kompatibilný s PC, Mac, Android zariadeniami aj hernými konzolami. Pre bezproblémové pripojenie je dodávaný s káblom USB-C na USB-C a USB-C na USB-A.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita: 1000 GB
Veľkosť disku: 2.5

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 85 mm
Výška: 8 mm
Hmotnosť: 58 g
Hĺbka: 57 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Kábel

Dátové úložisko

iKapacita: 1000 GB
Rozhranie disku: USB 3.2
Veľkosť disku: 2.5
Použitie: externý

Ostatné

Kód produktu: MU-PC1T0R/WW

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore