Samsung The Frame QE32LS03T (2020)

Uhlopriečka: 32 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: Full HD, OS TV: Tizen. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elegantný Smart QLED televízor Samsung The Frame QE32LS03TBKXXH s 32“ uhlopriečkou (80 cm) a Full HD rozlíšením (1920 x 1080) poľahky zapadne aj do menšej miestnosti a vďaka premyslenému bezmedzerovému uchyteniu na stenu pripomínajúcemu obraz sa stane dizajnovou súčasťou vašej domácnosti. O skvelý obraz plný jemných detailov a realistických farieb sa postará vysoký dynamický rozsah HDR (špičkový kontrast), technológia Quantum Dot (100% farebný objem) a Micro Dimming Pro (lokálne stmievanie). Technológia Dolby Digital Plus v spolupráci s dvojicou reproduktorov s celkovým výkonom 20 W zaručia fantastický zvukový zážitok. Pripojenie rozličných zariadení umožnia vstupy 4x HDMI, 2x USB, RF vstup, rozhranie CI, optický výstup a konektivita Bluetooth a integrované Wi-Fi pripojenie. S určitosťou oceníte ovládač Samsung Smart či podporu aplikácie SmartThings.

Televízor alebo umelecké dielo? Záleží na vás

Dizajn podobný rámu

The Frame je televízor s elegantným a moderným rámikom, ktorý splynie s vaším interiérom. Nielenže vyšperkuje váš domov ako TV, ale stane sa aj umeleckým dielom vašej osobnej galérie.

Prispôsobiteľný rámik

The Frame ponúka prispôsobiteľné rámy v rôznych farbách. Vyberte si ideálny rámček podľa vášho interiéru, vkusu alebo umeleckého diela — magnety uľahčujú pripojenie a odpojenie pre úplne odlišný dizajn.

Multi Position Stand

 • Minimalistický stojan - Umiestnite The Frame do klasickej polohy a pohodlne sledujte svoje obľúbené filmy a televízne programy alebo na ňom premietajte ohromujúce prírodné scenérie.

 • Praktické zaklonenie - Upravte stojan The Frame tak, aby napodobňoval stojaci rám obrazu, čo zaručí perfektné prehliadanie majstrovských diel v menších priestoroch.

 • Vertikálne umiestnenie - Ak chcete zobraziť krásne portréty, jednoducho zmeňte polohu TV a užite si obsah na The Frame vo vertikálnom zobrazení.

Visí ako skutočný rám. Riešenie No Gap Wall-Mount

Inštalácia The Frame je jednoduchá a rýchla a ideálny pozorovací uhol získate naklonením do strán, dozadu alebo dopredu. Svojím nádherným dizajnom zo všetkých strán zapadne The Frame do akéhokoľvek priestoru.

Vypnite televízne vysielanie a skrášlite svoj priestor umením - Režim Art

Vyskúšajte moderný spôsob, ako zobraziť vlastnú umeleckú zbierku – od veľkých umeleckých diel až po vaše obľúbené rodinné fotografie. Úžasná televízia, ktorú môžete kedykoľvek pretvoriť na svetové umelecké dielo.

Svetová galéria u vás doma

Vyskúšajte bezplatnú skúšobnú verziu a objavte úžasný obsah dostupný v Art Store na vašej The Frame TV. Ak sa stanete právoplatným členom, získate neobmedzený prístup k umeleckým zbierkam a fotografiám – od klasiky po súčasné moderné umenie.

Automatická správa vašich diel

The Frame TV sa učí, čo sa vám páči, a automaticky odporúča umelecké kúsky, ktoré by sa vám mohli páčiť. Rovnako vás bude informovať o nových a obľúbených umeleckých dielach.

Zbierajte svoje obľúbené diela

Vytvorte si vlastnú súkromnú galériu pomocou obľúbených umeleckých diel vo vašej obývačke. Vyberte a označte kúsky, ktoré sa vám páčia, ako obľúbené a majte ich všetky na jednom mieste.

Zarámujte okamihy vášho života

Nahrajte a vystavte si vlastnú fotografiu alebo rodinný portrét. Jednoducho pošlite svoje fotografie do The Frame prostredníctvom telefónu alebo USB flash disku.

Pridajte k fotografiám umelecké filtre

Premeňte svoje fotografie na majstrovské diela. Môžete si vybrať zo šiestich filtrov, ktoré vašim fotografiám dodajú jedinečný nový vzhľad, a na vašej stene tak budú vyzerať ešte lepšie.

Vaše umenie, vaša cesta

Teraz existuje ešte viac možností, ako prispôsobiť The Frame vašim potrebám. V režime Art získate 7 rôznych paspárt a paletu 10 farieb. Vytvorte si galériu, ktorá bude vyhovovať vašej nálade, s kresbami a fotografiami, ktoré budú vyzerať jednoducho skvele.

Ideálny jas vzhľadom k okolitému svetlu

Vďaka senzoru okolitého jasu bude vaše umenie vyzerať vždy tak, ako má. Senzor detekuje okolité svetlo a automaticky optimalizuje jas a farebný tón obrazovky pre prirodzený vzhľad.

Pozrite sa na svet očami technológie QLED

Technológia Samsung Quantum Dot prináša 100 % farebný objem a zvyšuje kontrast na základe farebnej teploty podsvietenia pre optimálne farebné tóny. Vytvoria neuveriteľne realistickú farbu, ktorá zachováva bohaté detaily a textúru – a to aj v širokých pozorovacích uhloch.

Ďalšie možnosti, ako si vychutnať televíziu

Jednoduchšie a inteligentnejšie ako kedykoľvek predtým. Užite si obsah vášho smartfónu na TV obrazovke, ovládajte svoj televízor hlasom a ponorte sa do sveta zábavného obsahu jediným kliknutím. The Frame ponúka niekoľko spôsobov, ako vám poskytnúť jednoduchší a zábavnejší zážitok zo sledovania.

Od sledovania po prežívanie

 • Zrkadlenie smartfónu - Prejdite od sledovania obľúbenej šou na vašom mobilnom zariadení ku sledovaniu na The Frame. Aplikácia SmartThings zaistí praktické zrkadlenie obsahu.

 • SmartThings - Bez starostí rozpozerajte film na vašom smartfóne a po návrate domov ľahko prepnite obsah na obrazovku Samsung. Či už ide o Android alebo iOS, aplikácia SmartThings vám uľahčí pripojenie a prinesie ešte viac zábavy.

 • Tap View - Zrkadlenie filmov alebo hudby zo smartfónu na The Frame je rovnako jednoduché ako obyčajné kliknutie. Keď ťuknete na The Frame vo vašom smartfóne, automaticky začne zrkadliť obsah. Prepnúť obsah na The Frame a pokračovať v zábave je tak rýchle a jednoduché.

Integrovaný a ľahko použiteľný

Váš digitálny život bude s The Frame hračkou. Jediný diaľkový ovládač a aplikácia SmartThings vám umožnia ľahký prístup a jednoduché ovládanie pripojených zariadení. Smart Hub môžete tiež použiť k ľahkému vyhľadávaniu obsahu a prehliadaniu i objavovaniu skvelých aplikácií.

Váš nový home office

Pracujte z domova prostredníctvom vašej TV. Vzdialený prístup umožňuje bezdrôtovo zrkadliť displej vášho počítača na televíznej obrazovke. Môžete dokonca klepnúť na svoj počítač a získať prístup k súborom alebo pracovať s dokumentami Microsoft Office 365 ‒ všetko z pohodlia vašej pohovky.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Samsung The Frame QE32LS03T (2020)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Annamária

26. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • -Tenký dizajn
 • -Funkcia "umeleckého diela" s galériou (základ zdarma alebo rozšírená s platenou službou)
 • -Držiak pre montáž na stenu bez medzery, alebo nohy na výber
 • -Prispôsobiteľnosť dizajnu vymeniteľným rámom
 • -"Mozog" telky v separátnom boxe, čiže do obrazovky ide iba jeden kábel
 • -Celkom slušný zvuk aj bez ďalších hi-fi komponentov
 • -Pekný obraz vo full HD rozlíšení
 • -funcie smart TV
 • - diaľkový ovládač aj s mikrofónom pre vyhľadávanie rečou
 • -s pribaleným nástenným držiakom sa TV nedá natočiť do strán (pre funkciu obrazu OK, pre sledovanie TV by sa polohovanie zišlo)
 • -vyhľadávanie rečou po slovensky nedostupné
 • -vyhľadávanie cez diaľkové ovládanie trochu zdĺhavé, odporúčam k TV dokúpiť aj bezdrôtovú klávesnicu

Celkový pomer ceny, kvality a ponúkaných funkcií mi za tie peniaze stáli, celkovo som spokojná s výberom.