Samsung The Frame QE43LS03T (2020)


Televízor, Smart, QLED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, Kompatibilný s Bixby, 4 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Ethernet/LAN pripojenie, HbbTV. Viac info


Cena 549,00 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 599,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Elegantný Smart QLED televízor Samsung The Frame QE43LS03T prináša dokonalý obraz plný jemných detailov a realistických farieb, ktorý si vychutnáte na obrazovke so 43“ uhlopriečkou (108 cm) v špičkovom rozlíšení 4K Ultra HD (3840 x 2160). Vďaka premyslenému bezmedzerovému uchyteniu na stenu pripomínajúcemu obraz sa stane dizajnovou súčasťou vašej domácnosti. Špecifikom je funkcia Adaptívneho obrazu (monitoruje svetelné podmienky a upraví jas), Quantum Dot (100% farebný objem) a režim Art (skrášli interiér maľbou, kresbou vášho dieťaťa či rodinnou fotografiou). The Frame ponúka sedem rôznych rozvrhnutí digitálnych paspárt v desiatich farbách, ktoré umožnia zarámovať vaše obľúbené maľby či fotografie podľa vašich predstáv a navyše disponuje možnosťou výmeny samotného rámu tak, aby vyhovoval vášmu štýlu. S určitosťou oceníte ovládač One Remote, podporu aplikácie SmartThings a praktickú funkciu Tap View, ktorá v okamihu zobrazí fotografie z vášho smartfónu na televíznej obrazovke.

Televízor alebo umelecké dielo? Záleží na vás

Objavte krásu umenia 

Dievča s perlou, Zrodenie Venuše či najslávnejšia Mona Lisa vo vašej obývačke! Vytvorte parížsky Louvre u vás doma s televízorom The Frame od spoločnosti Samsung. Vďaka premyslenému bezmedzerovému uchyteniu na stenu vytvára dokonalú repliku skutočných zarámovaných obrazov a perfektne splynie s okolitým interiérom. Dizajnový televízor je navyše vybavený praktickým senzorom, ktorý monitoruje množstvo svetla v miestnosti, a podľa toho upravuje jas na obrazovke. Obľúbené relácie, filmy, ale aj maľby, kresby či osobné fotografie uvidíte tak, ako ich vytvorili samotní umelci. 

Každý deň v inom ráme 

Či už máte náladu na tmavé kontrastné farby, alebo naopak na svetlé tlmené odtiene, The Frame vyhovie všetkým vašim požiadavkám. Prichádza s variabilnými rámikmi v niekoľkých farbách, ktoré môžete vďaka praktickým magnetom jednoducho vymieňať podľa nálady. 

Obrazová galéria režimu Art 

Interiér vášho domova už nebude narúšať prázdna čierna obrazovka. Po skončení vášho seriálu alebo filmu prepnite do režimu Art a skrášlite svoj domov zaujímavou maľbou, kresbou vášho dieťaťa či rodinnou fotografiou. 

Svetové diela pod jednou strechou 

Objavujte krásu známych i menej známych umeleckých diel s aplikáciou Art Store na The Frame. V skúšobnej verzii zistíte, ako Art Store funguje, v plnej verzii následne získate neobmedzený prístup k rozmanitej ponuke fotografií, malieb a kresieb – od klasického po moderné umenie. 

Správcom vlastnej zbierky 

Ukladajte všetky diela, ktoré sa vám páčia, do Obľúbených a majte ich poruke vždy, keď sa budete chcieť kochať umením. The Frame sa navyše stane vašim osobným radcom – televízor sa učí, čo sa vám páči, a sám vám ponúka diela, ktoré by sa vám tiež mohli páčiť

Rámik na vaše fotografie 

Útulnú rodinnú atmosféru vášho domova dotvoria vaše osobné fotografie. Prostredníctvom vášho smartfónu alebo USB flash disku stačí nahrať vybrané snímky do The Frame, ktoré krásne vyznejú v jeho štýlovom ráme. 

Dizajn The Frame vo vašich rukách 

Každé umelecké dielo i vaše fotografie si zaslúžia individuálny prístup. Preto The Frame ponúka sedem rôznych rozvrhnutí digitálnych paspárt v desiatich farbách. Kreativite sa medze nekladú, zarámujte si obľúbené kúsky podľa svojich predstáv. 

Viac farieb pre intenzívne zážitky 

Nechajte sa pohltiť precízne detailným obrazom s pulzujúcimi farbami. Kvantové body technológie Quantum Dot rozohrajú atmosféru vo vašej obývačke 100 % farebným objemom, ktorý prináša až miliardu farebných odtieňov. Jemné nuansy vám navyše neuniknú ani z širších pozorovacích uhlov. 

Inteligentne prepojená domácnosť 

Uľahčite si život s The Frame a smart technológiami. Televízor vrátane pripojených zariadení budete mať kontrolou pomocou jediného ovládača One Remote, ktorým sa tiež dostanete do zábavného rozhrania Smart Hub. Smart domácnosť vytvoríte pomocou aplikácie SmartThings, ktorá prepojí všetky smart prístroje, ktorých nastavenie a ovládanie bude hračkou. Pre premietanie rodinných fotografií už nemusíte obsah nahrávať do televízie – stačí využiť praktickú funkciu Tap View, ktorá v okamihu zobrazí fotografie z vášho smartfónu na televíznej obrazovke. 

Podpora Smart aplikácií

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Samsung The Frame QE43LS03T (2020)

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Marek

3. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výzor
 • Čierna je čierna

Nesklamal, super obraz


Ingrid

8. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Predčil očakávania po všetkých stránkach.


Gabriela

7. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Dizajn
 • Pomer cena vykon
 • Neprakticky biely ovladac

Vyborny , dobra kupa