Samsung The Frame QE55LS03RAU

Uhlopriečka: 55 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart QLED televízor Samsung The Frame QE55LS03RAU v čiernej farbe prináša obraz plný neskutočne pulzujúcich a živých farieb so 100% objemom (pre unikátne jasné a tmavé scény), Quantum Dot obrazovku s 55“ uhlopriečkou (138 cm) či špičkové rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) pre úchvatnú kvalitu. S určitosťou sa stane elegantnou súčasťou vašej domácnosti vďaka mimoriadnej realistickosti pripomínajúcej obraz, na ktorom sa môžu striedať diela od známych svetových umelcov podľa vašich predstáv (služba Samsung Art Store). Dokonca je vybavený systémom senzorov citlivých na pohyb a svetlo, ktoré pri zaznamenaní vašej prítomnosti zapnú TV. Disponuje možnosťou výmeny samotného rámu tak, aby vyhovoval vášmu štýlu, hlasovým asistentom Bixby od Samsungu a podporuje hlasové ovládanie kompatibilné s Google Assistant a Amazon Alexa.

 

 

Obklopte sa krásou umenia 

Svetové umelecké diela vo vašej obývačke 

Ste nadšeným milovníkom umenia alebo sa skrátka iba radi pozeráte na krásne veci? Vyskúšajte službu Samsung Art Store, ktorá vám poskytne prístup k neuveriteľne obsažnej zbierke umenia. Či už dávate prednosť fotografii, klasickému umeniu overenému časom alebo modernejším výtvarným dielam, stačí sa stať členom komunity a všetkými veľdielami sa môžete kochať na úžasnej obrazovke Frame TV 2019.

Objavujte svet umenia 

Najväčšia umelecká zbierka sa môže ukrývať aj vo vašej TV. Na prehliadanie a objavovanie nových umeleckých skvostov vám poslúži prehľadné rozdelenie kategórií v službe Samsung Art Store. Vyhľadávajte podľa jednotlivých farieb, subjektov či iných ukazovateľov a vyberte si umenie, ktoré bude vždy ladiť s vaším štýlom či s danou príležitosťou. Vychutnajte si prehliadku v online galérii v pohodlí vášho domova. Skúšobnú verziu máte k dispozícii bezplatne až na 1 mesiac. 

Buďte kurátorom vašej súkromnej zbierky 

Moderné umenie vyžaduje moderné koncepty. The Frame predstavuje médium, ktoré do vášho domova vnesie atmosféru obrazov od klasických i postmoderných umelcov. Stane sa elegantnou súčasťou vášho interiéru a poteší oko každého milovníka vizuálneho umenia. Navyše si môžete všetky vaše najobľúbenejšie diela označiť a zhromaždiť na jednom mieste vďaka zložke „Obľúbené“ a meniť atmosféru podľa svojej aktuálnej nálady. Dokonca si môžete načasovať presne koľko minút má vybrané veľdielo zdobiť obrazovku vašej TV. Odteraz ste kurátorom vašej súkromnej galérie jedine vy. 

Prispôsobiteľné rámovanie 

Na detailoch záleží! Nielenže si môžete vybrať konkrétny obraz, ktorý bude krášliť vaše priestory, ale dokonca aj farbu samotného rámu. Vďaka praktickým magnetom bude jeho výmena jednoduchá a variabilná. Nenechajte sa obmedzovať a nájdite si rám podľa vášho štýlu. (Každý rám je predávaný samostatne)

Čistý minimalizmus s inteligentnou technológiou 

The Frame 2019 je vybavený inovatívnym systémom senzorov citlivých na pohyb a svetlo. Ten prvý okamžite zaznamená vašu prítomnosť a zapne TV s vašimi obľúbenými obrazmi či fotografiami z poslednej dovolenky, aby vám spríjemnila chvíľu. Akonáhle sa však vzdialite, The Frame obrazovku vypne, aby tak ušetril čo najviac spotrebovanej energie. Dáva však pozor i na mieru denného či nočného svetla a podľa toho prispôsobuje jas obrazovky pre dokonale vyváženú harmóniu farieb a odtieňov. Dizajnéri však nemysleli len na perfektný obraz, ale aj o okolie TV. Aby vynikla čistá krása rámu i obrazovky, vedie zo zariadenia len jeden neviditeľný kábel One Connect, ktorý nebude kaziť celkový estetický dojem. A riešenie One Invisible Connection schová všetky nevzhľadné káble do jedného zariadenia, aby ste získali viac priestoru a zároveň zachovali poriadok vo vašom interiéri. 

Vyhovie vášmu estetickému cíteniu 

The Frame sa vyznačuje aj praktickým uchytením, ktoré zároveň spĺňa aj najvyššie estetické požiadavky. Ak preferujete stojacu TV, môžete si vyberať z rôznych typov stojanov, ktoré sa perfektne  prispôsobia podmienkam v danom interiéri. Dokonalý uhol pohľadu vám poskytne aj systém No Gap Wall-Mount s hladkým uchytením priamo na stene. Inštalácia stojana je veľmi jednoduchá, rýchla a premení vašu TV na obraz v akýkoľvek okamih. Navyše máte možnosť obrazovku rôzne nakloniť do strán, nahor alebo nadol. Z každej strany bude vyzerať absolútne dokonale.

Milión brilantných farieb v špičkovej QLED kvalite 

Každá vaša fotografia či umelecké dielo získa s The Frame 2019 nový rozmer. Vďaka 100 % objemu farieb sa vám na obrazovke odhalia nevídané odtiene pri jasných i tmavých scénach. Technológia Samsung Quantum Dot sa postará o autentické podanie farieb v tom najlepšom možnom rozlíšení HDR10+, ktoré je zárukou nádherných sýtych farieb, výnimočného kontrastu a bezchybných detailov. Konečne budete môcť najslávnejšie umelecké diela študovať do najmenších podrobností a v autentických farbách, ktoré namiešal sám maliar. A s možnosťou prispôsobenia samotného rámu dokážete vytvoriť zo svojej The Frame 2019 skutočne štýlový doplnok vašej domácnosti. Vyberte si z farebných prevedení, ktoré najviac ulahodia vášmu vkusu. 

The Frame si rozumie s Google, Apple i Amazon 

Smart domácnosť budúcnosti prichádza s The Frame 2019. Odteraz totiž môžete svoju TV ovládať pomocou hlasového asistenta Bixby. Je to mimoriadne pohodlné, rýchle a návykové. Poteší vás aj možnosť konektivity s ostatnými službami, ako je napríklad AirPlay2, s ktorým môžete streamovať a zdieľať multimediálny obsah priamo z telefónu iPhone, tabletu iPad alebo Mac-u na veľkolepú obrazovku. Na zjednodušenie života si môžete prizvať Alexu, kompatibilita s The Frame je totiž zaručená. Pomôže vám so zapnutím TV, prepínaním medzi jednotlivými stanicami či s kontrolou hlasitosti. Pripojte vaše zariadenie s podporou Alexy a získajte skvelého pomocníka. Uprednostňujete radšej službu The Google Assistant? The Frame si bude rozumieť aj s ním. Stačí, že začuje váš hlas, ktorým dokážete kontrolovať playback, hlasitosť či zmenu televíznej stanice. 

Ľahké a jednoduché ovládanie 

Majte pod kontrolou všetky pripojené zariadenia len pomocou vášho telefónu a jediného ovládača One Remote Control. Upravujte nastavenia, alebo pátrajte po novom umeleckom kúsku do vašej zbierky. A keby ste sa radi pozreli na najnovší diel Strangers Things na Netflixe, alebo si radi pozreli ponuku služby Amazon Prime Video, stačí sa dotknúť troch tlačidiel, tzv. hotkeys a show môže začať! Nemusíte sa zdržovať žiadnym zdĺhavým vyhľadávaním v menu, ani loviť v zákutiach programov jednotlivých staníc. Váš obľúbený seriál je teraz na dosah jediného tlačidla. 

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 55 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung The Frame QE55LS03RAU

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami