Samsung The Frame QE55LS03RAU

Cena:
1 399,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 27,98 €

Doprava zdarma

KÚPTE VO VÝHODNOM SETE A UŠETRITE 129,00 €
Zobraziť ponuku setov

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart QLED televízor Samsung The Frame QE55LS03RAU v čiernej farbe prináša obraz plný neskutočne pulzujúcich a živých farieb so 100% objemom (pre unikátne jasné a tmavé scény), Quantum Dot obrazovku s 55“ uhlopriečkou (138 cm) či špičkové rozlíšenie 4K Ultra HD (3840 x 2160) pre úchvatnú kvalitu. S určitosťou sa stane elegantnou súčasťou vašej domácnosti vďaka mimoriadnej realistickosti pripomínajúcej obraz, na ktorom sa môžu striedať diela od známych svetových umelcov podľa vašich predstáv (služba Samsung Art Store). Dokonca je vybavený systémom senzorov citlivých na pohyb a svetlo, ktoré pri zaznamenaní vašej prítomnosti zapnú TV. Disponuje možnosťou výmeny samotného rámu tak, aby vyhovoval vášmu štýlu, hlasovým asistentom Bixby od Samsungu a podporuje hlasové ovládanie kompatibilné s Google Assistant a Amazon Alexa.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma

Ponúkame vo výhodnom sete

Všetky sety

Zvážte aj tento produkt

Smart QLED televízor Samsung QE55Q80R prináša obraz plný neskutočne živých a pulzujúcich farieb a skvelý dizajn, ktorý sa hodí do každého interiéru. Quantum Dot obrazovka s 55“ uhlopriečkou (138 cm) ponúka špičkovú kvalitu s rozlíšením 4K Ultra HD (3840x2160) a každá jedna scéna bude mať neuveriteľnú hĺbku vďaka priamemu podsvieteniu panela Direct Full Array 8X. Dokáže zobraziť 100% objem farieb a vytvoriť výnimočný obraz plný ostrých detailov a hlbokého kontrastu prostredníctvom technológie vysokého dynamického jasu Quantum HDR 12X. Ak práve televízor nesledujete, režim Ambient ponúkne pridanú hodnotu zariadenia – buď splynie so svojím okolím alebo doplní interiér interaktívnym pozadím či vašimi obľúbenými fotografiami. Na ovládanie televízora a zariadení k nemu pripojených vám už bude stačiť iba jediný ovládač – postará sa o to funkcia One Remote.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 55 "
  • Uhlopriečka: 139 cm
  • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Obklopte sa krásou umenia 

Svetové umelecké diela vo vašej obývačke 

Ste nadšeným milovníkom umenia alebo sa skrátka iba radi pozeráte na krásne veci? Vyskúšajte službu Samsung Art Store, ktorá vám poskytne prístup k neuveriteľne obsažnej zbierke umenia. Či už dávate prednosť fotografii, klasickému umeniu overenému časom alebo modernejším výtvarným dielam, stačí sa stať členom komunity a všetkými veľdielami sa môžete kochať na úžasnej obrazovke Frame TV 2019.

Objavujte svet umenia 

Najväčšia umelecká zbierka sa môže ukrývať aj vo vašej TV. Na prehliadanie a objavovanie nových umeleckých skvostov vám poslúži prehľadné rozdelenie kategórií v službe Samsung Art Store. Vyhľadávajte podľa jednotlivých farieb, subjektov či iných ukazovateľov a vyberte si umenie, ktoré bude vždy ladiť s vaším štýlom či s danou príležitosťou. Vychutnajte si prehliadku v online galérii v pohodlí vášho domova. Skúšobnú verziu máte k dispozícii bezplatne až na 1 mesiac. 

Buďte kurátorom vašej súkromnej zbierky 

Moderné umenie vyžaduje moderné koncepty. The Frame predstavuje médium, ktoré do vášho domova vnesie atmosféru obrazov od klasických i postmoderných umelcov. Stane sa elegantnou súčasťou vášho interiéru a poteší oko každého milovníka vizuálneho umenia. Navyše si môžete všetky vaše najobľúbenejšie diela označiť a zhromaždiť na jednom mieste vďaka zložke „Obľúbené“ a meniť atmosféru podľa svojej aktuálnej nálady. Dokonca si môžete načasovať presne koľko minút má vybrané veľdielo zdobiť obrazovku vašej TV. Odteraz ste kurátorom vašej súkromnej galérie jedine vy. 

Prispôsobiteľné rámovanie 

Na detailoch záleží! Nielenže si môžete vybrať konkrétny obraz, ktorý bude krášliť vaše priestory, ale dokonca aj farbu samotného rámu. Vďaka praktickým magnetom bude jeho výmena jednoduchá a variabilná. Nenechajte sa obmedzovať a nájdite si rám podľa vášho štýlu. (Každý rám je predávaný samostatne)

Čistý minimalizmus s inteligentnou technológiou 

The Frame 2019 je vybavený inovatívnym systémom senzorov citlivých na pohyb a svetlo. Ten prvý okamžite zaznamená vašu prítomnosť a zapne TV s vašimi obľúbenými obrazmi či fotografiami z poslednej dovolenky, aby vám spríjemnila chvíľu. Akonáhle sa však vzdialite, The Frame obrazovku vypne, aby tak ušetril čo najviac spotrebovanej energie. Dáva však pozor i na mieru denného či nočného svetla a podľa toho prispôsobuje jas obrazovky pre dokonale vyváženú harmóniu farieb a odtieňov. Dizajnéri však nemysleli len na perfektný obraz, ale aj o okolie TV. Aby vynikla čistá krása rámu i obrazovky, vedie zo zariadenia len jeden neviditeľný kábel One Connect, ktorý nebude kaziť celkový estetický dojem. A riešenie One Invisible Connection schová všetky nevzhľadné káble do jedného zariadenia, aby ste získali viac priestoru a zároveň zachovali poriadok vo vašom interiéri. 

Vyhovie vášmu estetickému cíteniu 

The Frame sa vyznačuje aj praktickým uchytením, ktoré zároveň spĺňa aj najvyššie estetické požiadavky. Ak preferujete stojacu TV, môžete si vyberať z rôznych typov stojanov, ktoré sa perfektne  prispôsobia podmienkam v danom interiéri. Dokonalý uhol pohľadu vám poskytne aj systém No Gap Wall-Mount s hladkým uchytením priamo na stene. Inštalácia stojana je veľmi jednoduchá, rýchla a premení vašu TV na obraz v akýkoľvek okamih. Navyše máte možnosť obrazovku rôzne nakloniť do strán, nahor alebo nadol. Z každej strany bude vyzerať absolútne dokonale.

Milión brilantných farieb v špičkovej QLED kvalite 

Každá vaša fotografia či umelecké dielo získa s The Frame 2019 nový rozmer. Vďaka 100 % objemu farieb sa vám na obrazovke odhalia nevídané odtiene pri jasných i tmavých scénach. Technológia Samsung Quantum Dot sa postará o autentické podanie farieb v tom najlepšom možnom rozlíšení HDR10+, ktoré je zárukou nádherných sýtych farieb, výnimočného kontrastu a bezchybných detailov. Konečne budete môcť najslávnejšie umelecké diela študovať do najmenších podrobností a v autentických farbách, ktoré namiešal sám maliar. A s možnosťou prispôsobenia samotného rámu dokážete vytvoriť zo svojej The Frame 2019 skutočne štýlový doplnok vašej domácnosti. Vyberte si z farebných prevedení, ktoré najviac ulahodia vášmu vkusu. 

The Frame si rozumie s Google, Apple i Amazon 

Smart domácnosť budúcnosti prichádza s The Frame 2019. Odteraz totiž môžete svoju TV ovládať pomocou hlasového asistenta Bixby. Je to mimoriadne pohodlné, rýchle a návykové. Poteší vás aj možnosť konektivity s ostatnými službami, ako je napríklad AirPlay2, s ktorým môžete streamovať a zdieľať multimediálny obsah priamo z telefónu iPhone, tabletu iPad alebo Mac-u na veľkolepú obrazovku. Na zjednodušenie života si môžete prizvať Alexu, kompatibilita s The Frame je totiž zaručená. Pomôže vám so zapnutím TV, prepínaním medzi jednotlivými stanicami či s kontrolou hlasitosti. Pripojte vaše zariadenie s podporou Alexy a získajte skvelého pomocníka. Uprednostňujete radšej službu The Google Assistant? The Frame si bude rozumieť aj s ním. Stačí, že začuje váš hlas, ktorým dokážete kontrolovať playback, hlasitosť či zmenu televíznej stanice. 

Ľahké a jednoduché ovládanie 

Majte pod kontrolou všetky pripojené zariadenia len pomocou vášho telefónu a jediného ovládača One Remote Control. Upravujte nastavenia, alebo pátrajte po novom umeleckom kúsku do vašej zbierky. A keby ste sa radi pozreli na najnovší diel Strangers Things na Netflixe, alebo si radi pozreli ponuku služby Amazon Prime Video, stačí sa dotknúť troch tlačidiel, tzv. hotkeys a show môže začať! Nemusíte sa zdržovať žiadnym zdĺhavým vyhľadávaním v menu, ani loviť v zákutiach programov jednotlivých staníc. Váš obľúbený seriál je teraz na dosah jediného tlačidla. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: QLED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart TV: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 3000

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Polomer zakrivenia:
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 3
iPočet USB 3.0 portov:
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 123,5 cm
Výška: 70,8 cm
Hĺbka: 20 cm
Hmotnosť: 19,1 Kg
Výška s podstavcom: 75,1 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Držiak, One connect box,ovládač

Smart TV

iSmart TV: Áno

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 400x400

TV tuner

iTyp signálu: DVB-T2/H.265, DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B

Ostatné

Kód produktu: QE55LS03RAUXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore