Samsung The Frame QE65LS03AAU (2021)

Zobraziť


Uhlopriečka: 65 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen, Elektronický informačný list


Cena 1 499,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 1 899,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 29,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart QLED televízor Samsung The Frame QE65LS03AAU prináša obraz plný neskutočne pulzujúcich a živých farieb so 65“ uhlopriečkou (163 cm) a špičkovým rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160). S určitosťou sa stane elegantnou súčasťou vašej domácnosti vďaka mimoriadnej realistickosti pripomínajúcej obraz, na ktorom sa môžu striedať vaše fotografie či dokonca diela od známych svetových umelcov (služba Samsung Art Store). Špecifikom je Quantum Processor 4K, technológia Quantum Dot (100% objem farieb), adaptívny obraz (optimalizuje jas a kontrast), Dual LED (optimalizuje farebný tón podsvietenia) či funkcia Multi View. Je vybavený systémom senzorov citlivých na pohyb a svetlo, ktoré pri zaznamenaní vašej prítomnosti zapnú TV. O realistický zvuk sa postará adaptívny zvuk (automaticky prispôsobí zvuk podľa obsahu) a kalibrácia zvuku SpaceFit Sound. Televízor disponuje držiakom na stenu SlimFit, neviditeľným káblom One Invisible Connection, výškovo nastaviteľným stojanom a možnosťou výmeny samotného rámu tak, aby vyhovoval vášmu štýlu.

The Frame – čaro galérie u vás doma  

Televízor a výstava umenia v jednom

The Frame od spoločnosti Samsung prináša úplne novú úroveň kultúry. Už na prvý pohľad vás zaujme svojím štíhlym a ladným profilom, minimalistickými krivkami a sofistikovaným rámom. Pri sledovaní vás navyše očarí nekompromisnou kvalitou obrazu i zvuku, na jemnom displeji si tak užijete filmovú noc aj slávne umelecké diela. Pozdvihnite svoj domov na kultúrne centrum umenia.

Rozmanitý výber dizajnových rámov

So širokou ponukou vymeniteľných rámov je ľahké nájsť štýl, ktorý perfektne obohatí váš interiérový dizajn. Vyberať môžete z rôznych farebných variantov skoseného a moderného štýlu. A čo viac, ľahko ich vymeníte s jednoduchou magnetickou aplikáciou, s ktorou si ich prispôsobíte podľa svojej nálady.

Sofistikovaný držiak na stenu ako súčasť balenia

So špeciálnym držiakom na stenu Slim Fit, ktorý prichádza ako súčasť balenia, sa môžete tešiť na jednoduchú inštaláciu. Váš televízor priľne ku stene bez akejkoľvek medzery presne ako pravý obraz a môžete si ho nastaviť do ľubovoľného uhla, dokonca aj do vertikálneho režimu.

Jediné nenápadné pripojenie

Spolu s televízorom dostanete riešenie One Invisible Connection kábel a One Connect Box, s ktorými bude ľahké udržať si minimalistický vzhľad vo vašom domove. Nenápadný kábel vám umožní nájsť perfektné miesto na zapojenie a externý modul One Connect Box decentne schová všetky vaše káble. Môžete sa tak tešiť na harmonický priestor bez neporiadku.

Najslávnejšie diela v jedinom ráme

Nechajte sa očariť divokou abstrakciou, ovocným zátiším, prírodnou scenériou či modernou fotografiou. Art Store vám ponúka vyše 1 400 rozličných umeleckých diel a zbierka sa neustále rozrastá. Špeciálny režim Art Mode vám je kedykoľvek k dispozícii. Stačí jediné stlačenie tlačidla, aby ste sa mohli naplno ponoriť do umeleckej inšpirácie.

Perfektné podsvietenie počas celého dňa

Či už vám do okien práve svietia ostré slnečné lúče alebo slabá mesačná žiara, zabudovaný senzor okolitého osvetlenia sa prispôsobí vašim podmienkam a nastaví ideálny jas displeja pre autentický obraz. Televízor The Frame rovnako automaticky sníma vašu prítomnosť a vypína či zapína obrazovku podľa toho, či sa nachádzate v miestnosti. Pomáha tak šetriť náklady na energiu i životné prostredie.

Orámujte vaše najlepšie snímky

Usporiadajte súkromnú výstavu vašich najlepších záberov priamo u vás doma. Rodinné fotografie, zážitky z ciest i umelecké snímky ľahko nahráte do TV pomocou smartfónu či USB flash disku. Vlastná galéria ponúka 16 GB internej pamäte, máte teda možnosť svoje fotografie nahrávať vo vysokom rozlíšení, a premeniť ich tak na majstrovské diela.

Viac farieb pre intenzívne zážitky

Nechajte sa pohltiť detailným obrazom s pulzujúcimi farbami. Kvantové body technológie Quantum Dot rozohrajú atmosféru vo vašej obývačke 100 % farebným objemom, ktorý prináša až miliardu farebných odtieňov. Jemné nuansy vám navyše neuniknú ani zo širších pozorovacích uhlov.

Vlastný procesor 4K pre excelentný výkon

Vysoká kvalita umenia i každodenné sledovanie potrebujú silný výkon na precízne vykreslenie každého detailu. Ten vám zaistí Quantum Processor 4K od spoločnosti Samsung, ktorému predchádzalo 30 rokov vývoja a skúseností. Podporuje ho pokročilá umelá inteligencia, ktorej schopnosť učiť a vyvíjať sa vám zaistí ultimátny zážitok.

Moderné solárne nabíjanie

Eco Remote je moderný diaľkový ovládač, ktorý ako prvý svojho druhu ponúka vďaka zabudovaným solárnym panelom nabíjanie na svetle, vrátane umelého osvetlenia. Televízor The Frame automaticky detekuje vaše zariadenie a s ovládačom ho môžete pohodlne ovládať, zatiaľ čo sa sám nabíja.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky QLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung The Frame QE65LS03AAU (2021)

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Jozef

9. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Výborná kvalita obrazu, inteligentne funkcie, pekný zvuk
  • Platená služba art store

Veľmi rýchle dodanie tovaru ????