Samsung The Terrace QE55LST7 (2021)

Cena:
3 899,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 77,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Unikátny Smart QLED televízor Samsung The Terrace QE55LST7 v titánovom prevedení je vhodný aj do exteriéru a s obrazovým procesorom Quantum Processor 4K vás vtiahne do sveta ultra jasného kvalitného obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje antireflexná obrazovka s 55“ (138 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Špecifikom je odolnosť voči poveternostným podmienkam so štandardom IP55 (voda, prach, žiara), priame zadné podsvietenie, široké pozorovacie uhly, 4K AI Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), Quantum HDR 2 000 (bohaté farby a sýty kontrast), 100% farebný objem či Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom). S určitosťou poteší aj mobilné zrkadlenie obrazovky, Adaptívny obraz či diaľkové ovládanie One Remote s certifikáciou IP56.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Ultratenký Smart QLED televízor Samsung QE75Q950TSTXXH v čiernej farbe vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje Infinity obrazovka so 75“ (189 cm) uhlopriečkou v spolupráci s unikátnym 8K rozlíšením (7680 x 4320) s 33 miliónmi obrazových bodov. Špecifikom je technológia 8K AI Upscaling (zlepšovanie obrazu v nízkej kvalite), funkcia Adaptívneho obrazu (monitoruje svetelné podmienky a upraví jas), priame zadné podsvietenie (automaticky upravuje kontrast), Quantum Dot (100% farebný objem) či inovatívne riešenie Multi View (obrazovka rozdelená na 2 časti, na ktorej môžete sledovať TV vysielanie a súčasne premietať obsah zo smartfónu). Perfektný zvuk zaobstará technológia Zvuku sledujúceho pohyb OTS+ (prispôsobí sa premietaným scénam) či funkcia Automatického zosilnenia hlasu AVA (zosilňuje dialógy pri nadmernom okolitom hluku) v kombinácii so vstavanými hornými, bočnými a spodnými reproduktormi.

Základné parametre

  • Uhlopriečka ("): 75 "
  • Typ obrazovky: QLED
  • Typ rozlíšenia: 8K

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Samsung QLED The Terrace – televízor na vašu terasu

Preneste obývačku do prírody s vonkajšou TV

Rovnako krásny obraz, aký poznáte z interiérových televízorov, si teraz môžete užiť aj vonku. Vonkajší televízor The Terrace ponúka QLED panel s rozlíšením 4K a maximálnym jasom až 2 000 nitov. Či už bude vonku slnečno, alebo pochmúrne, užijete si krásny, žiarivý obraz s nádhernými farbami.

Celoročná vonkajšia zábava

Vďaka odolnosti IP55 nerozhádže The Terrace vlhkosť, prach, chlad ani teplo. Televízor môžete umiestniť napríklad do altánku alebo sa inšpirovať jeho názvom a mať ho celý rok inštalovaný na terase. Vonkajších podmienok sa v každom prípade vôbec nemusíte obávať.

Úžasne farebný a dokonale plynulý obraz

The Terrace ponúka dobre známe výhody QLED panelov, ako je 100 % farebný objem. Ten je zárukou dokonalého vyznenia farieb pri všetkých úrovniach jasu, čo je vo vonkajšom prostredí obzvlášť dôležité. Televízor tiež ponúka úžasne plynulú rýchlosť pohybu, ktorú oceníte napríklad pri sledovaní športových zápasov alebo rýchlych akčných scén, ktoré budú nevídane ostré.

Obraz bez nežiaducich odrazov

Užijete si krásne slnečné počasie, alebo kvalitný obraz? S The Terrace si nemusíte vyberať, pretože špeciálna antireflexná vrstva bráni vzniku rušivých odrazov, aby bolo zobrazenie vždy kontrastné a detailné. Oceníte to aj v noci, kedy by sa na bežnej obrazovke mohlo odrážať napríklad záhradné osvetlenie.

Inteligentné a presné podsvietenie

Vďaka rýchlemu, presnému a hlavne šikovne riešenému riadeniu podsvietenia je obraz kontrastnejší a detailnejší. Čierna je naozaj čierna, biela úžasne žiari a farby sú vždy sýte a realistické.

Skvostné zobrazenie vďaka pokročilému HDR10+

Vychutnajte si multimédiá v dokonalých farbách a mimoriadnych detailoch, a to vďaka špičkovému kontrastu. Pokročilé HDR10+ pracuje s jasom až 2 000 nitov a prispôsobuje vyznenie každej scény tak, aby bola naozaj dokonale vizuálne pôsobivá.

Odolný diaľkový ovládač OneRemote

OneRemote je diaľkový ovládač do nepohody. Nielenže je šikovný a všestranný – hlavne sa pýši mimoriadnou odolnosťou IP56, ktorá ho celoročne chráni pred dažďom, vlhkom, prachom i teplom. Používajte ho bez obáv spolu so svojím The Terrace – celoročne.

Pripojené súbory

IL_CS_2086757 [*.pdf, 530.36 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 55 "
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
OS TV: Tizen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 4400

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 55 "
iUhlopriečka (cm): 138 cm
iTyp obrazovky: QLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Nie
iMiracast: Nie
Verzia HDMI: HDMI 2.1
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: titán
Šírka: 124,74 cm
Výška: 72,09 cm
Hĺbka: 5,98 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart Ovládač

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

TV tuner

iTyp signálu: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 112 kWh

Ostatné

Kód produktu: QE55LST7TCUXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore