Zvážte aj tento produkt

Samsung UE32T5372 (2020) Samsung UE32T5372 (2020)

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

5 (13)

Kompaktný Smart LED televízor Samsung UE32T5372AUXXH v čiernom farebnom prevedení vás vtiahne do sveta skvelého obrazu a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 32“ (80 cm) uhlopriečkou v spolupráci s Full HD rozlíšením (1920 x 1080), vysokým dynamickým rozsahom HDR (špičkový kontrast) a lokálnym stmievaním Micro Dimming Pro. Špecifikom je technológia PurColor (dokáže poskytnúť verné zobrazenie farieb) či funkcie ako Ultra Clean View (zabezpečí čisté, ostré a jasné zobrazenie jednotlivej scény) a Contrast Enhancer (odhalí detaily a dodá im hĺbku). Na jednoduchú manipuláciu poslúži jediný ovládač One Remote (aj na ovládanie herných konzol, set-top boxov či aplikácií), no s určitosťou poteší aj zabudovaná funkcia Apple AirPlay 2.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 32 "
 • Typ obrazovky: LED
 • Typ rozlíšenia: Full HD

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Smart TV do modernej domácnosti

Apple na Samsung TV 

Zabudnite na armádu rôznych ovládačov, ktoré neustále len zavadzajú. K Samsung TV patrí len jeden jediný - One Remote. Ovláda herné konzoly, set-top box, aplikácie či streamingy, jednoducho všetko budete mať na jednom mieste. A nemusia sa obávať ani milovníci značky Apple - televízor od spoločnosti Samsung má totiž zabudovanú funkciu AirPlay 2, takže na jeho obrazovke môžete prehrávať obsah priamo z vášho iPhonu, iPadu alebo Macu. 

Precízne vykreslené detaily v každom zábere 

Nezáleží na tom, či sledujete ponurý horor alebo napínavú detektívku. Temné scény ponorené do tmy získajú nový rozmer s technológiou vysokého dynamického rozsahu (HDR), ktorá dokáže vďaka špičkovému kontrastu zvýrazniť všetky potrebné detaily. Dychberúca farebnosť i neuveriteľne rozmanité odtiene vás neprestanú prekvapovať. 

Čisté a žiarivé farby


Toľko farebných odtieňov ste ešte nevideli! Šikovná technológia PurColor bola vyvinutá na to, aby dokázala na obrazovku preniesť aj tie najjemnejšie nuansy a poskytnúť divákovi čo najvernejšie zobrazenie farieb. 

Konštantne vyrovnaná kvalita obrazu 

Špeciálna funkcia Ultra Clean View funguje na základe dômyselného algoritmu, ktorý analyzuje kvalitu prenosu a upravuje prípadný vizuálny šum na obrazovke. Zabezpečuje tak absolútne čisté, ostré a jasné zobrazenie každej jednotlivej scény. 

Dynamické zobrazenie s hĺbkou 

Vďaka praktickej funkcii Contrast Enhancer sa pred vami v plnej kráse odhalia detaily, nech už sa pozeráte na akýkoľvek typ audiovizuálneho obsahu. Samsung TV vytvorí väčšiu hĺbku obrazu pri sledovaní všetkých scén.

Podpora Smart aplikácií

 • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Kuki TV - Táto internetová televízna služba obsahuje množstvo smart funkcií, s ktorými si užijete kopec zábavy pri sledovaní obľúbených TV kanálov. V 7 dňovom archíve si môžete pozrieť program alebo film, ktorý ste nestihli vidieť a navyše si ho môžete nahrať, pozastaviť či spustiť od začiatku. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • Apple TV - V aplikácii Apple TV nájdete tisícky filmov na zakúpenie alebo požičanie. Ponuka rozsiahlej produkcie je personalizovaná a odborne zostavovaná na základe vašich preferencií. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

 • AirPlay 2 - Tento televízor si bude rozumieť aj s vaším zariadením značky Apple. Takto môžete poľahky streamovať obsah z Apple prístrojov rovno na obrazovku vášho televízora.

 • HBO GO - Užite si kasové trháky či skvelé seriály s českým dabingom v pohodlí vášho domova prostredníctvom internetovej služby HBO GO. Poskytuje tisíce hodín zábavy na jednom mieste. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_CS_2064051 [*.pdf, 530.35 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 32 "
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: HD
OS TV: Tizen

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 900

Display/Grafika

iUhlopriečka: 32 "
iUhlopriečka: 80 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: HD
iRozlíšenie: 1366x768
Hĺbka farieb: 8 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Nie
iPVR: Nie
iPočet USB 2.0 portov: 1
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 73,74 cm
Výška: 43,8 cm
Hĺbka: 7,41 cm
Hmotnosť: 4 Kg
Výška s podstavcom: 46,54 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Diaľkový ovládač

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

TV tuner

iTyp signálu: DVB-C, DVB-T2
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: F

Ďalšie parametre

Spotr. ener. v režime HDR: 41 kWh

Ostatné

Kód produktu: UE32T4302AKXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore