Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Popis produktu

 

 

Objavte krásu vysokého rozlíšenia

Prémiový UHD televízor od spoločnosti Samsung prináša nevídanú obrazovú kvalitu. Jeho certifikované 4K UHD rozlíšenie je garanciou toho, že si sledované scény vychutnáte skutočne v plnom farebnom spektre. Spolu s technológiou HDR bude sledovaný obraz navyše oveľa ostrejší a ani v tých najtmavších či najsvetlejších scénach vám neunikne jediný detail. Inteligentná technológia UHD Dimming navyše dokáže automaticky upraviť mieru farebnosti, kontrastu a ostrosti podľa aktuálne sledovanej scény. Výsledkom je váš bezkonkurenčný zážitok zo sledovania.  Televízor Samsung UE43NU7452U Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie, ako bežné Full HD televízoryVychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily.

Obraz so správnymi farbami

Staňte sa svedkami rozmanitých farebných odtieňov, ktoré vyzerajú prirodzene za každých okolností. Technológia Dynamic Crystal Colour prenesie na obrazovku televízora každý farebný odtieň v celej svojej kráse. Celkový dojem zo sledovania tak bude oveľa realistickejší a aj vo svojej obývačke sa budete cítiť ako na najlepšom mieste v kinosále.

Sofistikovaný dizajn

Televízor stále tvorí stredobod takmer každej domácnosti. Elegantné a výnimočné tenké prevedenie televízora Samsung UE43NU7452U sa postará o to, že TV nebude pôsobiť rušivo a to bez ohľadu na to kam ho umiestnite. Páve naopak, dizajnu vášho interiéru dodá celkom nové čaro. Tenké orámovanie televízora je rovnako dôležité aj pri sledovaní obsahu, minimum rušivých elementov je totiž zárukou jedinečného diváckeho zážitku.

Skryte pripojené káble

Stačia tri jednoduché kroky - a vďaka dizajnovému riešeniu Clean Cable nevzhľadné klbko káblov už viac nenaruší váš zážitok zo sledovania.

Krok 1: Zapojte káble.
Krok 2: Zatlačte káble do drážky.
Krok 3: Usporiadajte si káble v stojane TV.

S ukrytými káblami zachováte čistotu interiéru.

Objavte funkcie inteligentného TV

Smart televízory prinášajú okrem sledovania obsahu či hrania hier aj množstvo ďalších šikovných funkcií. V jednoduchom intuitívnom menu budete mať prístup ku streamovacím službám, nastaveniam televízora či internetu. Podobne jednoducho pracuje aj funkcia automatického rozpoznávania pripojených zariadení. Hneď po pripojení vás televízor automaticky upozorní na to, o aké zariadenie sa jedná a ani ďalšie nastavovanie nebude potrebné. Získate tak oveľa jednoduchší a najmä rýchlejší prístup k rozmanitému zábavnému obsahu.

Jedna aplikácia pre všetko

S aplikáciou SmartThing rozšírite rozmanité funkcie svojho televízora napríklad o možnosť zrkadlenia obsahu zo smartfónu alebo tabletu. *Všetky zariadenia musia byť pripojené do siete. Vyžaduje sa pripojenie na internet.

Postačí vám len jeden ovládač

Pamätáte sa ešte na dni, keď ste pre každé pripojené zariadenie k TV museli používať iný diaľkový ovládač? Dnes si pohodlne vystačíte len s jedným jediným diaľkovým ovládačom. One Remote Control dokáže navyše okrem ovládania televízora tiež ovládnuť aj pripojené zariadenia cez HDMI-CEC rozhranie s podporou Anynet+. Len s jediným prístrojom tak získate inteligentné zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchú navigáciu v rozsiahlych možnostiach Premium UHD TV.

Ešte lepší zážitok z hrania

Vyskúšajte jednoduché prepojenie televízora Samsung UE43NU7452U a vášho PC. S premium UHD TV objavíte celkom nový rozmer televíznej zábavy. Vďaka funkcii Steam Link sa televízor razom premení na bojisko akčných hier. Všetky vaše obľúbené hry si zo svojho počítača vychutnáte v lepšom pohodlí a s lepším rozlíšením na väčšej a kvalitnejšej televíznej obrazovke.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 43 "
iUhlopriečka: 108 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 3
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 1800

Display/Grafika

iUhlopriečka: 43 "
iUhlopriečka: 108 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Kompozitný video vstup: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 97,02 cm
Výška: 56,32 cm
Hĺbka: 5,88 cm
Hmotnosť: 9,5 Kg
Výška s podstavcom: 64,8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart ovládač

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Nie

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ostatné

Kód produktu: UE43NU7452UXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore