Samsung UE50AU9072U (2021)


Uhlopriečka: 50 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen, Elektronický informačný list


Cena 599,00 €

Zľava 13 % z pôvodnej ceny: 689,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ultratenký Smart LED televízor Samsung UE50AU9072U v čiernej farbe so sofistikovaným AirSlim dizajnom vás vtiahne do sveta kryštalicky čistého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka s 50“ (125 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Špecifikom je výkonný Crystal Processor 4K, technológia mapovania farieb, technológia Dynamic Crystal Color (dynamicky živé odtiene), vysoký dynamický rozsah HDR (vrátane HDR10+, HLG) a funkcia Multi View (obrazovku budete môcť rozdeliť na 2 časti s nezávislým obsahom). Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite) a herné obzory rozšíri špeciálny režim Auto Low Latency Mode (ALLM), špeciálna herná funkcia Motion Xcelerator Turbo, pomery obrazovky 21 : 9 a 32 : 9 a Game Bar.

Užite si doma 4K zábavu za skvelú cenu 

Pohlcujúca miliarda krištáľových farieb 

Spoznajte svet dynamicky živých odtieňov, ktoré vás vtiahnu do vášho obľúbeného audiovizuálneho obsahu. 10-bitová farebnosť technológie Dynamic Crystal Color zobrazí vyše miliardu farieb, vďaka ktorým budú dokonca aj komplikované pastelové tóny pôsobiť prirodzene. 

Realistické odtiene v 4K

Efektívny 4K Upscaling sa postará o prepočítavanie a zdokonaľovanie obsahu, zatiaľ čo sofistikovaná technológia mapovania farieb vytvára úplne novú hĺbku farebných odtieňov. Oceníte tak nielen bohatý kontrast farieb, ale aj vynikajúce 4K rozlíšenie. 

Hlbší kontrast s HDR

Televízor AU9072 od spoločnosti Samsung vykresľuje pomocou vysokého dynamického rozsahu HDR čiernu skutočne hlboko a bielu veľmi žiarivo, aby ste si aj v najtemnejších záberoch mohli užiť vysoký kontrast a bohatú škálu farieb. 

Epické herné zážitky 

Herné večery so Samsung AU9072 sa stanú skutočnou rodinnou zábavou. Televízor je vybavený špeciálnym režimom Auto Low Latency Mode (ALLM), ktorý má za úlohu optimalizovať obrazovku s ovládacími prvkami tak, aby minimalizoval oneskorenie pri vstupe.  Špeciálna herná funkcia Motion Xcelerator Turbo poskytuje diferencovaný pohybový výkon pri 60Hz modeloch pre podporu VRR hier a 120Hz obsahu. Možnosť úpravy pomerov obrazovky na 21 : 9 a 32 : 9 vám rozšíri perspektívu a umocní vizuálne vnemy pri samotnom hraní. A šikovný Game Bar vám pomôže meniť pomery obrazovky v reálnom čase, kontrolovať oneskorenia vstupu, FPS, HDR či pripojenie bezdrôtových slúchadiel. 

Zvuk korešpondujúci s dejom na obrazovke 

Televízor Samsung AU9072 vás svojím priestorovým audiom prenesie vždy do prvého radu ‒ či už ide o záznam z koncertu alebo športového podujatia. Autentický zážitok sprostredkuje technológia zvuku sledujúceho pohyb (OTS Lite), ktorá prispôsobuje audio zložku aktuálnemu dianiu na obrazovke. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Umelecké dielo u vás doma 

Televízor Samsung AU9072 vás okrem svojich praktických funkcií oslní aj sofistikovaným AirSlim Designom so supertenkým 25 mm profilom. Krásne tak doplní a vyšperkuje vaše priestory.

Až 2 obrazovky v jednej

Vďaka funkcii Multi View môžete obrazovku televízora rozdeliť na až 2 časti s nezávislým obrazom. Pripojte k TV svoj smartfón a sledujte napríklad doplňujúce informácie k práve prebiehajúcemu zápasu alebo videonávod, ktorý vám pomôže prekonať ťažký herný level.

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej UHD TV naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung UE50AU9072U (2021)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené