Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na Televízory Paušál na Istotu na Televízory

  Nákupom na paušál získate s televízorom aj balík služieb. Bezplatnú inštaláciu a opravu, náhradný počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Kalibrácia televízora Kalibrácia televízora

  Kalibráciou vám nastavíme obraz podľa štandardu filmových štúdií. Získate tak prirodzené farby, čistú bielu, správny jas a kontrast.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

Hore

Popis produktu

 

 

Vychutnajte si naplno zážitok z každej scény

Prémiový UHD televízor Samsung UE55NU8002 prináša nevídanú obrazovú kvalitu. Jeho certifikované 4K UHD rozlíšenie je garanciou toho, že si sledované scény vychutnáte skutočne v plnom farebnom spektre. Technológia Supreme UHD Dimming nepretržite optimalizuje obraz na televízore a zároveň lokálne upravuje jas tak, aby zaistila skutočnú hĺbku čiernych a bielych scén na viacerých častiach obrazovky. Vďaka tomu si na UHD TV vychutnáte skutočne pohlcujúci zážitok zo sledovania obľúbených filmov, seriálov či športových podujatí. Televízor Samsung UE55NU8002 Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie, ako bežné Full HD televízoryVychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. 

HDR Elite vám odhalí skryté detaily

Vaše obľúbené filmy uvidíte na Samsung Premium UHD TV v celkom novom svetle. S technológiou HDR Elite získate väčší rozsah jasu, vďaka ktorému uvidíte viac detailov v tých najtmavších aj najsvetlejších scénach. Televízor tak vďaka schopnosti zobraziť špičkový kontrast s väčšími detailmi a bohatšou škálou farieb vytvára obraz, ktorý je oveľa bližší zámeru jeho tvorcu. Ešte lepšie prispôsobenie scén je dosiahnuté aj vďaka podsvieteniu Ultra Slim Array, s ktorým je dosiahnutá optimálna úroveň kontrastu, s ktorou objavíte doteraz nevidené detaily.

Obraz so správnymi farbami

Staňte sa svedkami rozmanitých farebných odtieňov, ktoré vyzerajú prirodzene za každých okolností. Technológia Dynamic Crystal Colour prenesie na obrazovku televízora každý farebný odtieň v celej svojej kráse. Spolu s funkciou Auto Depth Enhancer sa v jednotlivých vrstvách obrazu upravia farby a kontrast tak, aby vynikla hĺbka scény. Celkový dojem zo sledovania tak bude oveľa realistickejší a aj vo svojej obývačke sa budete cítiť ako na najlepšom mieste v kinosále.

Nový rozmer hrania

Okrem toho, že je TV Samsung UE55NU8002 skvelým plátnom pre vaše obľúbené filmy, ponúka aj ideálne prostredie pre hranie najrôznejších videohier. S režimom Game Mode vám televízor poskytne ideálne podmienky pre akýkoľvek typ hernej akcie. Aj tú najrýchlejšiu akciu si vychutnáte bez oneskorenia a plynulý zážitok neovplyvní ani grafická náročnosť hry. S funkciou Steam Link svoje obľúbené PC hry navyše jednoducho prenesiete na veľkú obrazovku televízora a to bez toho, aby ste potrebovali dodatočný monitor.

Neobmedzené sledovanie

Dizajn Premium UHD TV podčiarkuje všetky pokrokové funkcie televízora. Bol navrhnutý tak, aby do popredia priniesol len to dôležité - váš zážitok zo sledovania. Sotva viditeľné orámovanie totiž vytvára dojem takmer neohraničenej a jednoliatej obrazovky. Vďaka tomuto premyslenému spracovaniu vás sledovaný dej celkom obklopí a budete mať pocit, akoby ste sa stali súčasťou každej scény. Televízor navyše vyzerá skvele zo všetkých strán a stane sa vkusným stredobodom každého interiéru.

Skryte pripojené káble

Stačia tri jednoduché kroky - a vďaka dizajnovému riešeniu Clean Cable nevzhľadné klbko káblov už viac nenaruší váš zážitok zo sledovania.

Krok 1: Zapojte káble.
Krok 2: Zatlačte káble do drážky.
Krok 3: Usporiadajte si káble v stojane TV.

S ukrytými káblami zachováte čistotu interiéru.

360° elegancia

Televízor Premium UHD TV nie je len obyčajnou obrazovkou na prehrávanie obsahu. Jeho minimalistický dizajn sa stane prirodzenou súčasťou akéhokoľvek prostredia. 

Objavte funkcie inteligentného TV

Smart televízor Samsung UE55NU8002 prináša okrem sledovania obsahu či hrania hier aj množstvo ďalších šikovných funkcií. V jednoduchom intuitívnom menu budete mať prístup k streamovacím službám, nastaveniam televízora či internetu. Podobne jednoducho pracuje aj funkcia automatického rozpoznávania pripojených zariadení. Hneď po pripojení vás televízor automaticky upozorní na to, o aké zariadenie sa jedná a ani ďalšie nastavovanie nebude potrebné. Získate tak oveľa jednoduchší a najmä rýchlejší prístup k rozmanitému zábavnému obsahu.

Jedna aplikácia pre všetko

S aplikáciou SmartThing rozšírite rozmanité funkcie svojho televízora napríklad o možnosť zrkadlenia obsahu zo smartfónu alebo tabletu. *Všetky zariadenia musia byť pripojené do siete. Vyžaduje sa pripojenie na internet.

Zdieľanie a synchronizácia obsahu

Využite možnosti online úložiska Samsung Cloud*. Prepojte svoje inteligentné zariadenia od spoločnosti Samsung a synchronizujte ich obsah. Takto si jednoducho zobrazíte fotografie zo svojho mobilného telefónu obrazovke vašho TV. *Vyžaduje kompatibilné zariadenie a účet Samsung.

Postačí vám len jeden ovládač

Pamätáte sa ešte na dni, keď ste pre každé pripojené zariadenie k TV museli používať iný diaľkový ovládač? Dnes si pohodlne vystačíte len s jedným jediným diaľkovým ovládačom. One Remote Control dokáže navyše okrem ovládania televízora tiež ovládnuť aj pripojené zariadenia cez HDMI-CEC rozhranie s podporou Anynet+. Len s jediným prístrojom tak získate inteligentné zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchú navigáciu v rozsiahlych možnostiach Premium UHD TV.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: LED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Techn.pohyb.interpolácie: PQI
iFrekvencia pohyb.interpolácie: 200

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 138 cm
iTyp obrazovky: LED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
Hĺbka farieb: 10 Bit
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Nie
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
Počet RF vstupov: 2
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 122,71 cm
Výška: 71,07 cm
Hĺbka: 5,49 cm
Hmotnosť: 17,1 Kg
Výška s podstavcom: 78,7 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Smart ovládač

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 200x200

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-T2/H.265, DVB-C
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: Tizen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Ostatné

Kód produktu: UE55NU8002TXXH

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore