Samsung UE65AU7172U (2021) televízor

Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 163 cm, 4K Ultra HD, Edge LED, 3840x2160, OS TV: Tizen, DVB-S2, DVB-T2, DVB-C, 3 × HDMI port, 1 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

15×

90% Kvalita
Výborná

90.7% Hodnota za peniaze
Výborná

15 + nakupů

Zobraziť 15 recenzií

Popis produktu

Minimalistický Smart LED televízor Samsung UE65AU7172UXXH v tmavosivom prevedení s dômyselným procesorom Crystal Processor 4K vás vtiahne do sveta neuveriteľne dokonalého obrazu, jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka so 65“ (163 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160). Pre ešte lepší zážitok zo sledovania vašich obľúbených filmov poslúži kombinácia technológií PurColor (celé spektrum farieb) či Motion Xcelerator (pre plynulý a ostrý pohyb) s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) a efektívnym 4K Upscaling (prepočítavanie a zdokonaľovanie obrazu). Zvuk zladený s premietaným obrazom zaobstará technológia Dolby Digital Plus v spolupráci s dvojicou reproduktorov so zvukovým výstupom 20 W RMS.

Privítajte 4K smart TV u vás doma 

Široká škála bohatých farieb

Váš obľúbený svet ožije v tých najžiarivejších farbách priamo u vás doma. Technológia PurColor realisticky vyjadruje celé spektrum farieb a umožňuje vám plne sa ponoriť do sledovania.

Realistické odtiene v 4K

Efektívny 4K Upscaling sa postará o prepočítavanie a zdokonaľovanie obsahu, zatiaľ čo sofistikovaná technológia mapovania farieb vytvára úplne novú hĺbku farebných odtieňov. Oceníte tak nielen bohatý kontrast farieb, ale aj vynikajúce 4K rozlíšenie. 

Akčné snímky v perfektnej ostrosti 

Každý pohyb na obrazovke bude superplynulý a ostrý ako žiletka. UHD TV totiž automaticky vylepšuje obsah záber po zábere pre kvalitné a precízne vykreslené detaily.

Superjemné rozlíšenie 4K UHD

4K UHD televízor disponuje 4× viac pixelmi než bežný FHD pre ešte lepší zážitok zo sledovania. Zažijete tak krištáľovo jasný obraz, na ktorom zaznamenáte každý detail vášho obľúbeného obsahu v tej najvyššej ostrosti. 

Hlbší kontrast s HDR

Televízor AU7172 vykresľuje pomocou vysokého dynamického rozsahu HDR čiernu skutočne hlboko a bielu veľmi žiarivo, aby ste si aj v najtemnejších záberoch mohli užiť vysoký kontrast a bohatú škálu farieb. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej UHD TV naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 65 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

15 recenzií Samsung UE65AU7172U (2021) televízor

90% Kvalita
Výborná

90.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Valter

28. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Vynikajúca cena na túto veľkosť obrazovky, kvalitný obraz
  • Zatiaľ nič

Vynikajúca kúpa, spokojnosť


Ivan

3. 5. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaMartin

26. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráSzabolcs

3. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Skvely