Samsung UE85AU8072U (2021)

Uhlopriečka: 85 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: Tizen, Elektronický informačný list

  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Smart LED televízor Samsung UE85AU8072U v čiernej farbe so sofistikovaným AirSlim dizajnom so supertenkým 25 mm profilom vkusne doplní a vyšperkuje váš interiér. Obrazovka s 85“ (214 cm) uhlopriečkou v spolupráci so skvelým 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) vás vtiahne do sveta krištáľovo jasného obrazu, jemných detailov a realistických farieb. Špecifikom je výkonný Crystal Processor 4K (optimalizuje farebnosť a kontrast), technológia mapovania farieb, technológia Dynamic Crystal Color (dynamicky živé odtiene) a vysoký dynamický rozsah HDR (vrátane HDR10+, HLG), ktorý sa postará o hlboký kontrast a bohatú škálu farieb. Televízor automaticky vylepšuje obsah záber po zábere, aby ste si vychutnali kvalitné a precízne vykreslené detaily a vďaka technológii Q-Symphony ho môžete prepojiť s kompatibilným soundbarom pre mohutnejší a priestorovejší synchronizovaný zvuk.

Brilantná farebnosť v supertenkom dizajne 

Pohlcujúca miliarda krištáľových farieb 

Spoznajte svet dynamicky živých odtieňov, ktoré vás vtiahnu do vášho obľúbeného audiovizuálneho obsahu. 10-bitová farebnosť technológie Dynamic Crystal Color zobrazí vyše miliardu farieb, vďaka ktorým budú dokonca aj komplikované pastelové tóny pôsobiť prirodzene. 

Realistické odtiene v 4K

Efektívny 4K Upscaling sa postará o prepočítavanie a zdokonaľovanie obsahu, zatiaľ čo sofistikovaná technológia mapovania farieb vytvára úplne novú hĺbku farebných odtieňov. Oceníte tak nielen bohatý kontrast farieb, ale aj vynikajúce 4K rozlíšenie. 

Akčné snímky v perfektnej ostrosti 

Každý pohyb na obrazovke bude superplynulý a ostrý ako žiletka. UHD TV totiž automaticky vylepšuje obsah záber po zábere pre kvalitné a precízne vykreslené detaily.

Superjemné rozlíšenie 4K UHD

4K UHD televízor od spoločnosti Samsung disponuje 4× viac pixelmi než bežný FHD pre ešte lepší zážitok zo sledovania. Zažijete tak krištáľovo jasný obraz, na ktorom zaznamenáte každý detail vášho obľúbeného obsahu v tej najvyššej ostrosti. 

Hlbší kontrast s HDR

Televízor AU8072 od spoločnosti Samsung vykresľuje pomocou vysokého dynamického rozsahu HDR čiernu skutočne hlboko a bielu veľmi žiarivo, aby ste si aj v najtemnejších záberoch mohli užiť vysoký kontrast a bohatú škálu farieb. 

Dokonalá súhra televízora a soundbaru

Pokiaľ k televízoru pripojíte soundbar kompatibilný s riešením Q-Symphony, získate unikátnu možnosť prehrávať zvuk nielen cez neho, ale naďalej aj cez reproduktory televízora. Dokonale synchronizované audio je vďaka tomu mohutnejšie a ešte priestorovejšie.

Umelecké dielo u vás doma 

Televízor Samsung AU8072 vás okrem svojich praktických funkcií oslní aj sofistikovaným AirSlim Designom so supertenkým 25 mm profilom. Krásne tak doplní a vyšperkuje vaše priestory.

Práca z domu v novom rozmere

Prepojte svoju domácnosť bez káblov, a využite tak potenciál vašej UHD TV naplno. S bezdrôtovým pripojením PC, notebooku a telefónu vás home office aj dištančná výučba budú skutočne baviť.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 85 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Tizen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung UE85AU8072U (2021)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené