Samsung VR10M702CUW/GE Powerbot série VR7000M

90 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
419,00 €

Pôvodná cena 599,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 16,76 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Robotický vysávač Samsung PowerBot VR10M702CUW/GE vyniká predovšetkým svojím silným 80W motorom, ktorý nezametá, ale nečistoty vysáva sacím výkonom 10W na rotačnej kefe. Inovovaným systémom inteligentného mapovania miestnosti (systém Visionary Mapping™Plus a FullView Sensor™ 2.0). Všetky jeho činnosti a pohyby strážia senzory vrátane ďalších proti pádu či proti namotaniu kábla. Nazbierané nečistoty sa ukladajú do zbernej Cyclónovej 2 komorovej nádoby s objemom 0,3 l, ktorá zabezpečuje aj pri naplnení stáli sací výkon a ľahko sa čistí. Hlučnosťou 72dB a rýchlosťou upratovania 0,32 m/s. Silná 21,6V Li-Ion batéria sa nabije za 240 minút. Čas vysávania Turbo/ Normal 30 / 60 min. Nápomocný bude aj veľký LED dotykový displej. Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Doprava zdarma
 • Zľava 30 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Samsung VR20K9350WK/GE Samsung VR20K9350WK/GE

90 dní záruka vrátenia peňazí
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

5 (2)

Robotický vysávač Samsung VR20K9350WK/GE s ovládaním pomocou telefónu (Smart Home). Vysávač vyniká predovšetkým svojím inovovaným systémom inteligentného mapovania miestnosti (systém Visionary Mapping™ Plus a FullView Sensor™). Všetky jeho činnosti a pohyby strážia senzory (okrem iného senzor proti pádu, namotaniu kábla či antikolizního senzora). Nazbierané nečistoty sa ukladajú do zbernej nádoby s objemom 0,7 l. Nabíjanie batérie zvládne za 240 minút, pričom čas vysávania je Turbo/ Normal 30 / 60 / 90 min. Súčasťou je diaľkové ovladanie s laserovým navádzaním, s funkciou Point Cleaning™- pomocou diaľkového ovládania ukážete vysávaču, kde potrebujete práve vysať.

Základné parametre

 • Prevádzková doba: 90 min.
 • Automatické dobíjanie: Áno
 • Smart (ovládanie mobilom): Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Samsung VR10M702CUW/GE Powerbot série VR7000M

 • Určený na všetky druhy povrchov
 • Sací vykon na kefe 10W
 • CycloneForce
 • Visionary Mapping Plus
 • Systém čistenia rohov Edge Clean Master
 • EasyPass kolieska
 • Funkcia Power Control
 • Automatické nabíjanie

Dokonale uprataná domácnosť

Nový Robotický vysávač Samsung PowerBot VR10M702CUW/GE  nezametá, ale vysáva. Bol navrhnutý s tenším telom bez toho, aby bol ohrozený jeho sací výkon. Jeho 80W silný motor je vhodný na všetky povrchy - koberec, laminát, linoleum, parkety, drevo.  Vybavený niekoľkými inteligentnými funkciami, ktoré zvyšujú jeho celkový výkon. Inovovaný systematický systém navigácie VisionMapping Plus a vysokovýkonný senzor FullView Sensor™ 2.0 neustále vyhľadáva úzke miesta alebo malé prekážky v širokom priestore. Vysávač okrem toho dokáže tieto citlivé miesta povysávať dôslednejšie, s 10% vyšším sacím výkonom, ktorý si prispôsobuje. Je dokonca taký inteligentný, že v prípade nevyhnutného návratu k základni na rýchle nabitie si presne zapamätá miesto, kde musel vysávanie prerušiť a kde má po nabití pokračovať vo vysávaní.

Kontrolovaný výkon

Inteligentná kontrola sacieho výkonu 80W motora s  Power Control dokáže automaticky rozpoznať typ povrchu a zabezpečiť optimálny sací výkon. Keď vysávač príde do kontaktu s kobercom, motor zvýši intenzitu sacej sily pre maximálne efektívne povysávanie prachu. 

Čistenie rohov a hrán miestnosti

Inovatívna funkcia s názvom Edge Clean Master jedinečné čistenie rohov a hran miestnosti - umožňuje vysávaču čistiť plochu tesne pri stene . Špeciálna výsuvná lišta v prednej časti zabezpečí s kombináciou silného 80W motora zabezpečí, že vaše rohy v miestnosti a popri stenach netostanú žiadne chuchvalce prachu a to ani pod posteľou, nakolko je vysoký iba 9,7 cm.

Spoľahlivý

Vysávač VR10M702CUW/GE je vybavený snímačmi FullView Sensor™ 2.0, vďaka ktorým dokáže spoľahlivo automaticky zistiť a chrániť nielen vaše cennosti, od vzácneho koberca až po obľúbenú domácu elektroniku, ale aj sám seba. O ochranu pred spadnutím a poškodením sa starajú tri snímače schodov, ktoré rozpoznávajú hrany schodov a prechodov na iné povrchy. Vo výbave vysávača sú tiež  snímače potenciálne kolíznych situácií, vďaka ktorým si vysávač poradí aj v miestnosti s pomotanými káblami a pokrčeným kobercom. 

Systematické vysávanie s autonabíjaním

Systém Visionary Mapping™ Plus dokáže nájsť optimálnu dráhu vysávania a viesť po nej vysávač tak, aby bolo vaše upratovanie ešte efektívnejšie. Pomocou vysoko výkonných senzorov a integrovanej digitálnej kamery vytvorí mapu celej domácnosti a vypočíta tú najefektívnejšiu trasu vysávania. Funkcia automatického nabíjania znamená, že sa nemusíte obávať, že vysávaču dôjde energia. Keď je batéria vysávača takmer vybitá, vysávač sa automaticky presunie k základni, aby sa nabil a mohol pokračovať vo vysávaní. Takto vie vysať až 210m2. 

Mimoriadne dlhodobé sanie CycloneForce

Vďaka odstredivej sile technológie CycloneForce robotický vysávač Samsung VR10M702CUW/GE oddeľuje nečistoty v dvojkomorovej nádobe  o objeme 0,3l. Zberná nádoba nemusí byť veľká, pretože sa nečistoty odstredivou silou triedia a padajú do vonkajšej komory a vnútorná komora zostáva dlhhodobo čistá. Výsledkom je čistý predmotorový umývateľný filter + micro filter, ktorý  zachytí ak najmenšíe čiastice prachu. 

Vysáva efektívnejšie

Efektívnejšie vysávanie zaistí aj to že tento praktický robotický vysávač Samsung VR10M702CUW/GE má širšiu kefu, takže dokáže povysávať väčšie plochy v kratšej vzdialenosti. Kefa má šírku 290 mm, čo je o 42 % viac ako kartáče so šírkou 204 mm, výsledkom čoho je rýchlejšie vysávanie. 

Ovládanie diaľkovým ovládačom

Umožňuje ovládať všetky funkcie Robotického vysávača PowerBot a navádzať vysávač na znečistené miesta. Ovládať je možné aj ďaľšie funkcie vysávača, ako silu sacieho výkonu, alebo pohodlnne na diaľku naplánovať čas vysávania.

Dokonale povysávané

Stabilny pohyb uľahčujú veľké kolieska Easy Pass umiestnené na bokoch prístroja. Kolieska ľahko prekonajú väčšinu prekážok a dostane sa do všetkých miestnosti, bez prenášania. Vysávač tak môže pokojne pokračovať vo svojej práci, aj v prípade ak práve nie ste doma. Telo vysávača sa nachádza 15 mm nad úrovňou podlahy a je menej pravdepodobné, že sa do niečoho zachytí.

Plán vysávania

Vysávač je vybavený 3 štýlmi vysávania, 2 druhmi sacieho výkonu a rôznymi režimami nastavenia časového rozvrhu, ktoré môžete prednastaviť na 24 hodinový cyklus. Môžete si nastaviť čas upratovania na každý deň v týždni na určitú konkrétnu hodinu. Takýto plán ostáva uložený vo vysávači a vždy v pravý čas začne upratovať aj bez vašej prítomnosti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 60 min.
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Automatické dobíjanie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 34,8 cm
Hmotnosť: 4000 g
Výška: 9,7 cm
Hĺbka: 34 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkové ovládanie

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 72 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 4 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 60 min.

Ďalšie parametre

Senzor proti pádu zo schodov: Áno
Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 15 mm
Mopovanie: Nie
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Určenie bodu vysávania: Áno
Automatické dobíjanie: Áno

Ostatné

Kód produktu: VR10M702CUW/GE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore