Samsung VR20R7250WC/GE Powerbot séria VR7200R

Cena:
799,00 €

Pôvodná cena 899,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Robotický vysávač Samsung VR20R7250WC/GE POWERbot™ s ovládaním pomocou telefónu (Smart Home). Vysávač vyniká predovšetkým svojím inovovaným systémom inteligentného mapovania miestnosti (systém Visionary Mapping™ Plus a FullView Sensor™). Všetky jeho činnosti a pohyby strážia senzory (okrem iného senzor proti pádu, namotaniu kábla). Nazbierané nečistoty sa ukladajú do zbernej nádoby s objemom 0,3 l. Nabíjanie batérie zvládne za160 minút, pričom čas vysávania je Tichý/ Normal /Turbo 90/75/60 min. Súčasťou je diaľkové ovladanie s laserovým navádzaním, s funkciou Point Cleaning™- pomocou diaľkového ovládania ukážete vysávaču, kde potrebujete práve vysať.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 11 %
Popis produktu

Samsung VR20R7250WC/GE POWERbot™ 

 • Visionary Mapping TM Plus System 
 • NEW 3 axis gyro optický senzor – rýchlejšia navigácia, vylepšený pohyb v miestnosti
 • Dokovacia stanica
 • 7 segment LED Displej s dotykovými tlačidlami
 • FullView Sensor™ 2.0 - vrátane 3 senzorov proti pádu, antikolizního senzora senzora proti namotaní kábla
 • Cylcone Force™ filtacia spiny so stálym sacím výkonom
 • Intelligent Power Control – automatické prispôsobenie sacieho výkonu od povrchu
 • Kapacita nádoby 0,3 l
 • Umývateľný filter + micro filter
 • Vhodný na všetky povrchy - koberec, Laminát, Linoleum, parkety, drevo
 • Výkonný motor 130W 
 • Sací výkon na kefe 20W v režime Turbo, hlučnosť 78dB
 • Režim vysávania Tichý/ Normal /Turbo 90/75/60 min
 • Čas nabíjania  160 min, Pokrytie plochy až 320m² 
 • Hlasové oznamenia aktivit   
 • Wifi – ovládanie pomocou telefónu –  Samsung SmartThings – android/ iOS
 • Diaľkové ovladanie s laserovým navadzaním 
 • Point Cleaning™- - pomocou diaľkového ovládania ukážete vysávaču, kde potrebujete práve vysať - bez prenášania spotrebiče
 • Rýchlosť upratovania 0,32 m/s
 • Funkcia časového upratovania - odložený štart, týždenný plán
 • Edge Clean – jedinečné čistenie rohov a hran miestnosti pomocou výsuvnej lišty
 • Auto Mod: čistenie povrchov
 • Spot Cleaning -čistiaci mod s prachovým senzorom
 • Soft roller Wide Brush - kefa so šírkou 278 mm pre rýchle účinné vysávanie domácnosti, ktorá chráni vašu podlahu
 • Vysoko kapacitná Li-ion 21,6 V batéria s dlhou životnosťou
 • Easy Pass - vďaka kolieskam s priemerom 105 mm prekoná akékoľvek prekážky
 • Auto Stop proti prevráteniu zariadenia
 • Magnetická páska – pre zamedzenie vysávania vybraných plôch 
 • Náhradny umývatelný filter 1ks
 • Farba: metalicky zlatá
 • Hmotnost 4,3kg, výška 97mm
 • Rozmery spotrebiča (ŠxVxH): 340X97X348mm 

Kefa Soft Action

Vysávač Samsung VR20R7250WC/GE POWERbot™ si poradí hravo s každým povrchom, či už ide o  koberec, laminát, linoleum, parkety alebo drevo, všetko hravo zvládne. Jeho samočistiacu kefu tvorí 1,5 milióna jemných textilných vlákien (vrátane špeciálnych strieborných s antistatickými vlastnosťami), vďaka ktorým zachytí aj ten najjemnejší prach z podlahy alebo úzkych škár. Kefa navyše obmedzuje zamotávanie vlasov a chlpov napríklad od vašich domácich miláčikov.

Samočistiaca konštrukcia

Ani veľké množstvo prachu alebo povysávaných vlákien vysávač nespomalí. Akékoľvek chlpy či vlasy, ktoré by sa mohli v jeho kefe zamotať, totiž vďaka svojej konštrukcii jednoducho rozmelie. Drobné čiastočky potom bežným spôsobom povysáva, takže sa nemusíte obávať nepríjemného ručného odstraňovania nečistôt.

Inovovaný systém mapovania

Vysávač  VR20R7250WC/GE POWERbot™ vytvorí spoľahlivú mapu vášho domova, pomocou ktorej potom dôkladne a rýchlo vyčistí určené miesta. Optimálnu trasu upratovania vypočíta vďaka navigačnému systému Visionary Mapping™. Jeho presnosť navyše vylepšuje spodný optický senzor a špeciálny gyroskop. Vysávanie je tak efektívnejšie a zaberie menej času. Visionary Mapping TM Plus System  je inovovaný systém systematického chytrého mapovania miestnosti s rýchlym návratom k dokovacej stanici.  

Malý, ale výkonný

Svoj vysoký sací výkon na kefe 20W v režime Turbo uplatní takmer kdekoľvek. S výškou iba 97 milimetrov je o 28 % nižší než bežné automatické vysávače, dostane sa teda aj do obtiažne dostupných miest, napríklad pod nábytok. Navyše sa pýši 40× silnejším sacím výkonom v porovnaní s obyčajnými robotickými vysávačmi. Je teda rovnako výkonný ako klasický tyčový vysávač.

Prekážky žiaden problém

Už sa nemusíte báť, že sa váš vysávač niekde zasekne alebo nechá niektoré miesto nepovysávané. Vysoko prepracovaná funkcia FullView Sensor 2.0 umožní vášmu robotickému pomocníkovi preskúmať každé zákutie vašej domácnosti. Zaistí tak upratovanie celého priestoru napriek rôznym prekážkam. Jednoducho zvláda aj vysávanie v rohoch izieb, ktoré vyčistí trikrát a s o 10% vyšším výkonom.

Ovladajte svoj výsavač aj ked nieste doma

Majte pod kontrolou váš robotický vysávač od spoločnosti Samsung bez toho, aby ste zbytočne strácali čas. Ovládnite svoj robotický vysávač na diaľku prostredníctvom aplikácie Samsung SmartThings. Môžete ho zapnúť, vypnúť, upraviť sací výkon, vytvoriť časový harmonogram aj skontrolovať, ktorú izbu už povysával. A rovnako ľahko nastavíte aj čas, kedy by vysávať nemal.

Hlasový asistent

Váš robotický vysávač na vás môže dokonca prehovoriť. V 13 vybraných jazykoch( kórejčina, angličtina, čínština, holandčina, francúzština, nemčina, maďarčina, taliančina, poľština, ruština, španielčina, švédčina, thajčina.) vás dokáže informovať o stave upratovania a nastavení vysávania. Takisto dokáže upozorniť na zistené problémy. Samozrejme ale máte tiež možnosť hlásenia vypnúť a spoľahnúť sa na bežné zvukové upozornenia.

Žiaden kút sa neskryje

Ani nečistoty priamo pri stene nemajú šancu. Vďaka riešeniu Edge Clean Master má kefa vysávača vynikajúci dosah. Spoľahlivé upratanie v každom priestore pomáha zaistiť aj špeciálna lišta, ktorá sa pri stene spustí a uľahčí povysávať usadený prach.

Sací výkon prispôsobí podľa povrchu

Rôzne typy podláh vyžadujú rozdielny sací výkon. Systém Intelligent Power Control zistí, kedy je robotický vysávač na parketách a kedy naopak na mäkkom povrchu, a nastaví sílu vysávania na optimálnu hodnotu. Takže napríklad na hustom koberci zaradí vyšší stupeň, aby aj prach hlboko vo vláknach povysával naozaj dôkladne.

CycloneForce

Robotický vysávač s technológiou CycloneForce si svoj mimoriadny výkon zachová po skutočne dlhú dobu.* CycloneForce využíva odstredivú silu na to, aby nasatý prach a nečistoty oddelila do vonkajšej komory. Tým pomáha zabraňovať nežiaducemu upchávaniu filtru. Filter je tak chránený pred upchaním a ostáva čistý.

Zvoľte si miesta, ktoré chcete vysávať

S vysávačom Samsung VR20R7250WC/GE POWERbot™ získate vďaka funkcii Point Cleaning presnú kontrolu nad vysávaním. Jednoducho namierte ovládač do vzdialenosti až jedného metra. Robotický vysávač bude signál nasledovať a povysáva vami vyznačenú trasu.

Hladké vysávanie s veľkými kolieskami

Neprerušený a rýchly pohyb vysávača vo vašej domácnosti zaisťujú kolieska Easy Pass™. Majú priemer 80 milimetrov a samotné telo vysávača je o 15 mm vyvýšené, takže robotický pomocník ľahko prekoná natiahnuté káble, prahy dverí alebo husté koberce. Pri práci mu tak nič neprekáža a nevyžaduje ani váš dohľad.

Vždy pripravený na akciu

Robotický vysávač Samsung VR20R7250WC/GE POWERbot™ vás nikdy nesklame. Využíva funkciu automatického nabíjania, takže akonáhle klesne kapacita jeho batérie pod danú úroveň, zamieri do dokovacej stanice. Po dobití energie sa potom sám vráti na miesto, kde prestal s vysávaním. Vysávač je schopný pracovať až 90 min na jedno nabitie vďaka Li-Ion akumulátoru. Úplné nabitie trvá 160 min.

Vysávanie podľa vás

Vysávač vám dáva na výber z niekoľkých rôznych režimov. Môže pracovať automaticky, môžete ho nastaviť manuálne, prípadne môžete zvoliť konkrétne miesto, kde by mal pracovať. K dispozícii sú tiež tri nastavenia úrovne vysávania a samozrejme aj úprava časového harmonogramu. Vysávač sa tak môže až sedemkrát týždenne automaticky aktivovať napríklad v dobe, kedy nie ste doma.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 60 min.
Automatické dobíjanie: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 34 cm
Hmotnosť: 4,3 g
Výška: 10 cm
Hĺbka: 35 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Filter, ovládač

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 78 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 2,5 hod.

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 60 min.

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Automatické dobíjanie: Áno
Senzor proti nárazu: Áno
Automatické vysypanie: Nie
Prekonanie prekážky do výšky: 15 mm
Mopovanie: Nie
Časový rozvrh: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Určenie bodu vysávania: Áno

Ostatné

Kód produktu: VR20R7250WC/GE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore