Samsung VS03R6523J1/GE Power™Stick Séria VS6500 2v1

Cena:
299,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Tyčový vysávač Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick s bezšnúrovou prevádzkou a výdržou batérie až do 30 minút ponúka komfortné vysávanie. Mäkká kefa Soft Action Brush so zlepšenou šírkou čistenia zachytí všetko - od jemného prachu až po veľmi veľké častice už pri prvom prechode, a zanechá lesk na tvrdých podlahách. Samostatne stojací dizajn umožňuje jednoducho zaparkovať vysávač kedykoľvek a kdekoľvek. . Ľahko odnímateľná ručná jednotka umožní jednoduché povysávanie vášho kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla. Prach a ďalšie nečistoty sú pritom zhromažďované do nádoby s objemom 0,25 litra.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Tyčový vysávač Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick

 • Bezšnúrová prevádzka
 • Príkon: 170W
 • Cyklónový filtračný systém
 • Mäkká kefa Soft Action Brush
 • Umyvateľný filter
 • Li-ion batéria 21,6V
 • Objem nádoby na prach: 0,25L
 • Doba nabíjania: 3 hodiny
 • Doba prevádzky: max.30min.
 • Hmotnosť: 2,8kg
 • Hlučnosť 83dB
 • Farba: Zlatá/čierna

Výkonna kefa

Čistí tvrdý povrch efektívnejšie a s menej namotanými nečistotami. Kefa je vyrobená z mäkkých tkaných textílií, ktoré obsahujú antistatické striebro. Takže zachytí i jemný prach z podlahy a v úzkych priestoroch. Znižuje tiež množstvo namotaných vlasov či chlpov vašich miláčikov.

Neuveriteľne skladný

Praktický dizajn umožňuje nechať vysávač Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick stáť samostatne na akomkoľvek mieste. Kedykoľvek sa stane niečo a potrebujete si niekam odskočiť alebo si chcete dať len pauzu od vysávania - nechajte ho stáť tam, kde ste prestali. Vďaka tejto funkcii je skutočne nenáročný na skladovanie.

Jednoduchá údržba

Technológia EZClean vám umožňuje jednoducho a hygienicky odstrániť akýkoľvek prach a nečistoty, vrátane dlhých zamotaných vlasov. Pre vyprázdnenie nádoby EZClean stačí potlačiť páku a kefa sa poľahky vysunie. Obsah následne jednoducho vysypete takže s odpadom neprídete vôbec do styku.

Jednoduchá manipulácia

Hubica s vysokou účinnosťou vám umožní jednoduchšie vysávanie aj v ťažko prístupných miestach. Vďaka 180° rotácii je vysávač extrémne flexibilný, čo umožňuje dosiahnutie aj najťažších rohov a záhybov. Veľké mäkké kolieska zaistia stabilný pohyb, bez poškodenia vašich podláh. Či už vysávate na tvrdých podlahách, gume či koberci, vysávač Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick vždy podáva ohromný výkon. Špeciálny nástavec Long-reach Tool vám pomôže dostať sa i na horšie dostupné miesta. Stačí vymeniť nástavec a získate prístup aj do malých rohov. A bez toho, aby ste sa museli naťahovať, dosiahnete aj na vysoké stropy.

Dlhá doba prevádzky 

So stojanovým vysávačom Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick môžete teraz upratať celý byt bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa batéria vybije. Vďaka výkonnému 170W motoru prináša extrémny sací výkon a dlhú dobu vysávania až 30 minút v normálnom režime a 13 min v Turbo režime.

Jednoduché nabíjanie

Tyčový vysávač Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick ponúka výkonnú 21,6V lítiovu vymeniteľnú batériu, ktorá ponúka dlhšiu výdrž a je veľmi ľahká pre jednoduchšiu manipuláciu. Navyše ju vymeníte jediným pohybom, takže nikdy nemusíte prerušiť upratovanie.

Umývateľný filter

Umývateľný penový filter je veľmi účinný, pre zachytávanie veľmi jemných prachových častíc, a tým je pri vysávaní čistejší vzduch v miestnosti. Ak ho chcete vyčistiť, stačí odstrániť filter z jednotky a umyť pod tečúcou vodou.

Vysávanie 2 v 1

Zažite maximálnu flexibilitu a funkčný dizajn. Využitie ako plnohodnotný stojanový vysávač alebo ako malý ručný vysávač. Či už potrebujete povysávať veľké priestory alebo malé miesto, ktoré je ťažko dosiahnuť, vysávač Samsung VS03R6523J1/GE POWER™ Stick urobí svoju prácu. Ľahko odnímateľná ručná jednotkaumožní jednoduché povysávanie vášho kuchynského stola, nábytku alebo interiéru vozidla.

Obsah balenia:

 • externa nabíjacia stanica pre batériu
 • privodný napäťovy kábel 230V
 • príslušenstvo 2v1 (štrbinový nadstavec, malá kefka na prach)
 • predĺžený nádstavec na vysávanie rohov a ťažko dostupných miest
 • návod na použitie

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Odoberateľný ručný vysávač: Áno
Prevádzková doba: 30 min.
Systém napájania: AKU

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie
Objem: 0,25 L
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 26 cm
Výška: 110 cm
Hĺbka: 16,5 cm
Hmotnosť: 2,8 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 83 dB

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 3 hod.

Dizajn

Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač: Áno

Energetické údaje

Prevádzková doba: 30 min.
Napätie: 21,6

Funkcie

Osvetlenie vysávanej plochy: Nie

Ďalšie parametre

Mokré vysávanie: Nie
Systém napájania: AKU

Ostatné

Kód produktu: VS03R6523J1/GE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore