Zvážte aj tento produkt

Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 2000 € na vybrané produkty Samsung po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

1 (1)

Spredu plnená smart práčka so sušičkou Samsung WD90N642OOM/ZE QuickDrive je zaradená v energetickej triede A. Maximálna kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti vďaka QDrive motoru 73 dB, pre pranie 49 dB a pre sušenie 62 dB. Ovládate ju otočným voličom doplneným grafickým LED displejom. Ponúka 14 programov a prídavné funkcie: Air Wash; Bavlna; Denné pranie; Jemné; Ekologické čistenie bubnu Eco Drum Clean; Outdoor; Plákanie + Odstreďovanie; Super Eco Wash; Syntetika; Vlna; Sušenie bavlny; Sušenie syntetiky; 15‘ minút Rýchle pranie; Rýchle pranie + sušenie. Práčka so sušičkou disponuje technológiami QickDrive, AddWash, EcoBubble, EcoBubbleSoak. Vybavená je AquaStop hadicou proti neželanému úniku vody. Inteligentnú práčku so sušičkou Samsung WD90N642OOM/ZE môžete ovládať nadiaľku pomocou mobilného zariadenia s aplikáciou Smart Control a taktiež diagnostikovať problémy s aplikáciou Smart Check.

Základné parametre

  • Hĺbka: 60 cm
  • Kapacita bubna: 9 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Práčka so sušičkou

Praktická spredu plnená práčka so sušičkou Samsung WD80J6A10AW/LE je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vysušené, vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre pranie 8 kg a sušenie 5 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Práčka so sušičkou je zaradená do energetickej triedy A, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní a sušení. Práčka so sušičkou disponuje množstvom vlastností, ktoré vám uľahčia každodenné pranie. S technológiou EcoBubble  šetrne a úsporne vyperiete aj silno znečistenú bielizeň. Všetky funkcie a programy si veľmi jednoducho navolíte pomocou otočného voliča a LED displeja.

Výkonná technológia bublín

Pranie znečisteného oblečenia sa nemusí automaticky spájať s vyššou teplotou. Technológia Eco Bubble™ práčky sa aktivuje pri spustení bežného pracieho cyklu. Vo vode sa vytvoria drobné bubliny, ktoré rozpustia a aktivujú prací prostriedok, a ten prenikne do bielizne rýchlejšie a rovnomernejšie. Pranie je tak oveľa výkonnejšie a kvalitnejšie, pretože prací prostriedok sa dostane do každého vlákna a to aj pri výrazne nižších teplotách. Okrem úspory energie pri každom praní, zabezpečuje technológia Eco Bubble™ aj oveľa lepšiu starostlivosť o vašu bielizeň.

Vyperte a vysušte do hodiny

Pomocou programu 59´pranie a sušenie si môžete vychutnať voľné chvíle pri obľúbenej činnosti. Svoje obľúbené kúsky si budete môcť obliecť aj v prípade, že ich bude potrebné vyprať. S týmto programom ich do jednej hodiny práčka zvládne vyprať, vyplákať aj vysušiť. Zároveň znížite spotrebu energie.

Svieže oblečenie s technológiou Air Wash

Práčka so sušičkou dokáže vaše oblečenie zbaviť pachov a baktérií bez použitia vody, pracieho prášku alebo iných chemikálií. Pomocou technológie Air Wash odstráni z vašej bielizne nežiaduci zápach a baktérie, vďaka čomu budete mať pocit, ako keby bolo vaše oblečenie čerstvo vyprané. Nepríjemné pachy či choroboplodné zárodky sú z vašich odevov  odstránené len pomocou horúceho vzduchu. Vaše oblečenie tak bude nielen svieže, ale hygienicky čisté.

Odstránenie intenzívnych škvŕn

Práčka so sušičkou si hravo poradí aj s výrazne znečisteným oblečením. Stačí jediné stlačenie tlačidla a aktivujete funkciu Bubble Soak, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre pranie silne znečistenej bielizne. Do pracieho cyklu je tak pridaná ďalšia fáza, v ktorej je oblečenie ponorené do aktívnej peny a v textilných vláknach dochádza k intenzívnemu odstráneniu aj tých najodolnejších škvŕn. Tým, že je štruktúra škvŕn už narušená, je v nasledujúcich fázach pracieho cyklu pranie vašej bielizne rýchlejšie a efektívnejšie.

Záruka dlhodobej životnosti

Motor s digitálnym invertorom zabezpečí výbornú energetickú účinnosť, minimalizáciu hlučnosti a významne dlhotrvajúci výkon. Motor má certifikát s 20- ročnou životnosťou. s 10-ročnou zárukou.

Jednoduché riešenie problémov

Systém Smart Check automaticky monitoruje, rozpoznáva a diagnostikuje problémy. Odporučí vám jednoduché riešenia problémov pomocou aplikácie pre smartfóny a ušetrí vám tým množstvo času a peňazí za servis.

Ďalšie technológie a funkcie

Technológia Eco Drum Clean udrží vašu práčku so sušiekou v dokonalej sviežosti a to aj bez použitia chemikálií. Automaticky vás upozorní na potrebu čistenia bubna. Program rýchleho prania je výborným riešením ak máte nedostatok času. Vyperie jemne znečistenú bielizeň rýchlo ale pritom efektívne už za 15 minút. Jedinečný dizajn diamantového bubna s priehlbinami v tvare diamantu je šetrný k vášmu oblečeniu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 57,5 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 16
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 1088 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Mn.programov pre sušenie: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 57,5 cm
Hmotnosť: 71 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 16
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Programy sušenia: Bavlna, Syntetika

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 88 L
Celková spotreba: 5,44 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 1088 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 17600 L
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 73 dB
Hlučnosť (sušenie): 59 dB
Hlučnosť (pranie): 54 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: A
Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 800 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Nie
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,44 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 88 L
Mn.programov pre sušenie: 2
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 77001451

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore