Samsung WD80K52E0ZW/LE SLIM

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 2000 € na vybrané produkty Samsung po registrácii

Cena:
699,00 €

Cena s Cashback
629,00 €
Len do 30. 08. 2020
Ako získate Cashback

Pôvodná cena 799,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 13,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Slim práčka so sušičkou Samsung WD80K52E0ZW/LE je zaradená do energetickej triedy B. Technológia Air Wash dezinfikuje oblečenie a zbavuje ho zápachu bez použitia vody a pracieho prostriedku. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg a pre sušenie 5 kg. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. Hlučnosť dosahuje pri praní 56 dB, pri odstreďovaní 75 dB a pri sušení 62 dB. Práčka so sušičkou Samsung WD80K52E0ZW/LE je ovládaná pomocou LED displeja s dotykovými tlačidlami TouchControl. Ponúka 14 + 2 programov a množstvo funkcií. Eco Bubble šetrne ale účinne premieňa prací prostriedok na aktívnu penu, ktorá rýchlo prenikne do bielizne. Funkcia Bubble Soak pomáha odstrániť najodolnejšie škvrny. Unikátny systém VRT plus redukuje hluk a vibrácie. Špeciálne dvierka AddWash umožňujú pridať bielizeň v priebehu pracieho cyklu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %
  • Cashback 70,00 €

Zvážte aj tento produkt

Samsung WD10N644R2W/LE Samsung WD10N644R2W/LE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Cashback až do 2000 € na vybrané produkty Samsung po registrácii

Smart práčka so sušičkou Samsung WD10N644R2W/LE v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Smart Control umožňuje vzdialené ovládanie a sledovanie inteligentnej práčky so sušičkou. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť pri praní je maximálne 49 dB, pri sušení 62 dB a pri odstreďovaní 73 dB. Práčka so sušičkou Samsung WD10N644R2W/LE ponúka 16 pracích programov a 4 programy sušenia, ktoré si jednoducho vyberiete a navolíte pomocou otočného voliča a LED displeja. Šetrné a pritom kvalitné pranie zabezpečí technológia Eco Bubble. Technológia Air Wash zbaví bielizeň pachov a baktérií, pričom ju zanechá voňavú a sviežu. Bubble Soak aktivujete pomocou tlačidla, pomôže odstrániť odolné škvrny. Vďaka Eco Drum Clean bude bubon práčky udržiavaný v čistote bez použitia agresívnych chemikálií. S práčkou so sušičkou môžete nadiaľku pomocou mobilného zariadenia diagnostikovať a identifikovať problémy s aplikáciou Smart Check. Špeciálne dvierka AddWash umožňujú pridať bielizeň v priebehu pracieho cyklu. Funkcia Q-Rator navrhuje oprimálny prací program.

Základné parametre

  • Hĺbka: 60 cm
  • Kapacita bubna: 10 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Slim práčka so sušičkou

Praktická spredu plnená práčka so sušičkou Samsung WD80K52E0ZW/LE v slim prevedení je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vysušené, vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre pranie 8 kg a sušenie 5 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Práčka so sušičkou je zaradená do energetickej triedy B, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní a sušení. Práčka so sušičkou disponuje množstvom vlastností, ktoré vám uľahčia každodenné pranie. S technológiou EcoBubble a funkciou Bubble Soak šetrne a úsporne vyperiete aj silno znečistenú bielizeň. Všetky funkcie a programy si veľmi jednoducho navolíte pomocou otočného voliča a LED displeja a dotykovými tlačidlami Touch Control.

  • Programy a funkcie: Super Speed program, detské, bavlna, osvieženie, ekologické čistenie bubna Eco Drum Clean, outdoor, plákanie + odstreďovanie, super Eco Wash, synteticka, vlna, hygiena, sušenie bavlny, sušenie syntetiky, 15 min. rýchle pranie, predpieranie, intenzívny
  • Odložený koniec, Air Wash, detký zámok, priame vstrekovanie, funkcia Last Memory

Zabudnuté oblečenie nie je problém

Poznáte to všetci - ponožka alebo zapadnuté tričko sa zázračne objavia vždy v momente, keď je prací cyklus už dávno zahájený. Práčka so sušičkou si ale s týmto problémom hravo poradí. Je vybavená dvierkami AddWash, ktoré môžete počas prania kedykoľvek otvoriť. Okrem zabudnutého oblečenia môžete do prania pokojne pridať aj zmäkčovací prostriedok. AddWash dvierka dokážete otvoriť aj v konkrétnej fáze pracieho cyklu, napríklad počas odstreďovania. Bielizeň, ktorú ste prali v rukách, tak získate perfektne vyplákanú.

Štíhla s veľkou kapacitou

Práčka so sušičkou v slim prevedení zaberie vďaka svojim úzkym rozmerom menej priestoru, ale jej kapacita je napriek tomu dostatočná. Vyperie 8 kg a vysuší 5 kg bielizne. Vďaka tomu nie je potrebné často prať, čo vám prinesie úsporu nielen času ale aj vody a energie.

Koniec plytvania energiou

Perte inteligentnejšie a ušetrite veľké množstvo energie s technológiou Samsung Eco Bubble. Postará sa o výkonné pranie aj pri nízkych teplotách (15 °C) a bielizeň zanechá dokonale čistú. Vďaka pokročilej technológii sa prací prostriedok premení na účinnú penu, ktorá rýchlo a šetrne odstraňuje nečistoty z tkanín i v chladnej vode.

Svieže oblečenie s technológiou Air Wash

Práčka so sušičkou dokáže vaše oblečenie zbaviť pachov a baktérií bez použitia vody, pracieho prášku alebo iných chemikálií. Pomocou technológie Air Wash odstráni z vašej bielizne nežiaduci zápach a baktérie, vďaka čomu budete mať pocit, ako keby bolo vaše oblečenie čerstvo vyprané. Nepríjemné pachy či choroboplodné zárodky sú z vašich odevov  odstránené len pomocou horúceho vzduchu. Vaše oblečenie tak bude nielen svieže, ale hygienicky čisté.

Hygienická čistota s pomocou pary

Práčka so sušičkou okrem iného ponúka aj účinný cyklus Hygiene Steam, ktorý dodá vášmu oblečeniu dôkladnú a hygienickú čistotu pomocou pary. Zlepšuje kvalitu prania a predpierania. Zo spodnej časti bubna vypúšťa paru, ktorá sa dostane do každého kusu oblečenia a odstráni tak zachytené nečistoty, 99,9 % baktérií a súčasne odstráni alergény.

Odstránenie intenzívnych škvŕn

Práčka Samsung si hravo poradí aj s výrazne znečisteným oblečením. Stačí jediné stlačenie tlačidla a aktivujete funkciu Bubble Soak, ktorú spoločnosť Samsung vyvinula špeciálne pre pranie silne znečistenej bielizne. Do pracieho cyklu je tak pridaná ďalšia fáza, v ktorej je oblečenie ponorené do aktívnej peny a v textilných vláknach dochádza k intenzívnemu odstráneniu aj tých najodolnejších škvŕn. Tým, že je štruktúra škvŕn už narušená, je v nasledujúcich fázach pracieho cyklu pranie vašej bielizne rýchlejšie a efektívnejšie.

Tichý chod, dlhodobý výkon

Dlhodobá životnosť, minimálna hlučnosť, nižšia spotreba energie a vyšší výkon. To sú hlavné vlastnosti motora s digitálnymi invertorom, ktorého vyšší výkon a výnimočne tichý chod počas prania podporuje použitie silných magnetov. Spotreba energie je v porovnaní s univerzálnymi motormi pračiek taktiež výrazne nižšia. Výnimočná životnosť zariadenia je okrem toho doložená aj 10ročnou zárukou.

Tiché pranie

Práčka so sušičkou s technológiou VRT Plus™ umožňuje pranie kedykoľvek bez toho aby ste niekoho vyrušovali. Technológia redukuje hluk a vibrácie počas prania aj pri vysokých otáčkach. Trojrozmerný senzor vibrácií udržuje dokonalú rovnováhu bubnu vďaka guľkovitým ložiskám z nerezovej ocele rotujúcim v opačnom smere ako bielizeň.

Vyperte a vysušte za 59 minút

Je to až neuveriteľné, ale práčke so sušičkou pre odstránenie škvŕn z oblečenia a jeho vysušenie iba 59 minút. Menšia várka zľahka znečistenej bielizne bude behom necelej hodiny pripravená na nosenie a žiadna škvrna na oblečení už neohrozí žiadne pracovné stretnutie, pohovor či inú dôležitú udalosť.

Tepelné teleso bez vodného kameňa

Pračka so sušičkou Samsung je vybavená patentovaným tepelným telesom Ceramic Heater+. To je výnimočné svojou povrchovou úpravou zo špeciálneho antiadhézneho materiálu, ktorý zabraňuje tvorbe vodného kameňa. Práve ten je pri obyčajných spotrebičoch zodpovedný za časom nižšiu tepelnú vodivosť telesa a nežiaduci pokles jeho výkonu. Vďaka Ceramic Heater+ si však váš prístroj zachová optimálny stav po oveľa dlhšiu dobu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 45,6 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: B
Počet programov: 18
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 45,6 cm
Hmotnosť: 71 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 18
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 112 L
Celková spotreba: 112 kWh
Trieda účin.sušenia: B

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 75 dB
Hlučnosť (sušenie): 62 dB
Hlučnosť (pranie): 56 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Trieda odstred.sušenia: B
Kapacita prania: 8 Kg
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 6,48 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 112 L

Ostatné

Kód produktu: WD80K52E0ZW/LE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore