Samsung WD8NK52E0ZW/LE práčka so sušičkou


Práčka so sušičkou, Energetická trieda F, Kapacita sušenia: 5 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 397 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 63 kWh na 100 cyklov prania, 14 programov prania a sušenia, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 55,5 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 16. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
620,09 €

Cena 688,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 724,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená parná slim práčka so sušičkou Samsung WD8NK52E0ZW/LE má maximálnu kapacitu bubna pre pranie 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1200 ot./min. pri hlučnosti 72 dB. Vybavená je technológiou Eco Bubble, Bubble Soak,, funkciou Smart Chack, Parný program, Addwash dvierka, Digitální invertorový motor s 10 letou zárukou, Diamantový bubón a iné.

Slim práčka so sušičkou 

Praktická spredu plnená slim práčka so sušičkou Samsung WD8NK52E0ZW/LE sa stane nenahraditeľným spotrebičom vo vašej domácnosti, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vysušené, vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre pranie 8 kg a sušenie 5 kg bielizne. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Práčka so sušičkou disponuje množstvom vlastností, ktoré vám uľahčia každodenné pranie. 

Add Wash

Zabudli ste do práčky dať tričko? Dvierka Add Wash vám umožnia jednoducho a rýchlo pridať zabudnuté oblečenie, aj keď už je prací cyklus spustený. Tiež môžete ľahko prihodiť oblečenie vyprané v ruke, ktoré chcete len vyplákať alebo odstreďovať.

Koniec plytvania energiou

Perte inteligentnejšie a ušetrite veľké množstvo energie s technológiou Samsung Eco Bubble. Postará sa o výkonné pranie aj pri nízkych teplotách (15°C) a bielizeň zanechá dokonale čistú. Vďaka pokročilej technológii sa prací prostriedok premení na účinnú penu, ktorá rýchlo a šetrne odstraňuje nečistoty z tkanín i v chladnej vode.

Dezinfikujte vzduchom s technológiou Air Wash

Udržať hygienicky čisté oblečenie bez použitia vody a pracieho prostriedku? Žiaden problém! Technológia AirWash dezinfikuje oblečenie a zároveň ho zbavuje zápachu, takže vonia vždy sviežo. Odstraňuje až 99,9% baktérií a nepríjemne pachy len obyčajným horúcim vzduchom, a to bez použitia drahých a škodlivých chemikálií. 

Hygiene Steam

Doprajte si spoľahlivo-hygienicky čistú bielizeň! Cyklus Hygiene Steam zvyšuje kvalitu prania, a to bez predpierania. Vďaka vypúšťaniu pary z dna bubna, ktorá prestúpi každým kuskom oblečenia, odstraňuje hlboké nečistoty a až 99,9% baktérií a alergénov

Odstránenie intenzívnych škvŕn

Smart práčka si hravo poradí aj s výrazne znečisteným oblečením. Stačí jediné stlačenie tlačidla a aktivujete funkciu Bubble Soak, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre pranie silne znečistenej bielizne. Do pracieho cyklu je tak pridaná ďalšia fáza, v ktorej je oblečenie ponorené do aktívnej peny a v textilných vláknach dochádza k intenzívnemu odstráneniu aj tých najodolnejších škvŕn. Tým, že je štruktúra škvŕn už narušená, je v nasledujúcich fázach pracieho cyklu pranie vašej bielizne rýchlejšie a efektívnejšie.

Tichá prevádzka vďaka technológií VRT Plus™

Vyprať bielizeň kedykoľvek, aj vo večerných hodinách, bez toho aby ste niekoho rušili? S touto práčkou to nie je žiaden problém. Práčka disponuje inovatívnou technológiou VRT Plus™, ktorá znižuje hluk a vibrácie počas prania. Dokonale vyvážený bubon udrží trojrozmerný snímač vibrácií, dokonca aj pri vysokých otáčkach bez ohľadu na veľkosť náplne. 

Vyprané a suché oblečenie za 59 minút

Získajte čistú a suchú bielizeň za menej ako hodinu. Vďaka cyklusu 59' Wash + Dry práčka so sušičkou vyperie, vypláchne a odstredí ľahko znečistenú bielizeň len za 59 minút. Vaše obľúbené oblečenie si môžete obliecť bez zdĺhavého čakania, čo vám ušetrí čas a energiu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Maximálna hĺbka 55.5 cm
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung WD8NK52E0ZW/LE práčka so sušičkou

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami