Samsung WD90T734DBH/S7 QuickDrive


Práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 6 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 377 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 57 kWh na 100 cyklov prania, 25 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 71,3 cm. Viac info


Cena so zľavovým kódom 10 % Platí do 16. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
619,19 €

Cena 687,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 759,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,76 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená smart parná práčka so sušičkou Samsung WD90T734DBH/S7 QuickDrive má maximálnu kapacitu bubna pre pranie 9 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti vďaka QDrive motoru 73 dB, pre pranie 54 dB a pre sušenie 59 dB. Samsung WD90T734DBH/S7 môžete ovládať na diaľku pomocou mobilného zariadenia a taktiež diagnostikovať problémy s aplikáciou Smart Check.

Moderné pranie s aktívnymi bublinami

Čaká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečenie. Práčka od spoločnosti Samsung je vybavená sofistikovanou technológiou Eco Bubble. Tá premieňa čistiaci prostriedok na aktívnu penu, ktorá šetrným, ale účinným spôsobom odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. Všetko to pritom robí pri skutočne nízkych teplotách, čím ušetrí spotrebu energie.

Viac času pre vás

Bleskurýchle pranie zabezpečí funkcia QuickDrive™, ktorá dokáže dobu prania znížiť až o polovicu. A to všetko vďaka dynamickej rotácii bubna a dodatočnej dávke vody technológie Q-Bubble™. Bohatšie, výkonnejšie bubliny sa postarajú o to, aby čistiaci prostriedok prenikol do vášho oblečenia ešte rýchlejšie. Nemusíte sa však báť – látku napriek tomu práčka vyčistí dôkladne a šetrne.

Inteligentné ovládanie

Doprajte si ešte jednoduchšie a praktickejšie pranie. Šikovné riešenie AI Control sa postará o to, aby ovládanie práčky bolo čo najjednoduchšie. Zobrazuje vám všetky dôležité informácie a pamätá si vaše používateľské návyky, podľa ktorých vám nastaví pranie presne na mieru. Dokáže tiež navrhnúť konkrétny prací cyklus, ktorý sa momentálne hodí najviac. Navyše je tu ešte aj aplikácia SmartThings, ktorá vám v telefóne prináša riešenia prípadných problémov a ďalšie tipy a triky pre čo najlepšie používanie práčky. Ponúknutý vám bude aj najvhodnejší program sušenia.

Vždy vhodné množstvo pracieho prostriedku

Už sa nemusíte neustále zaoberať doplňovaním pracieho prášku či aviváže. Vďaka technológii Auto Dispense môžete vopred zariadeniu pripraviť prací prostriedok na dlhšiu dobu. Práčka od spoločnosti Samsung totiž bude automaticky dávkovať jeho optimálne množstvo pre každú várku bielizne a šetriť vám tak námahu aj čas.

Pranie bez vody a čistiaceho prostriedku

Žiarivo čistú bielizeň bez pachov a baktérií môžete dosiahnuť aj bez chemikálií a vody. Inteligentná práčka Samsung je vybavená praktickou funkciou Air Wash, ktorá k čisteniu využíva prúd horúceho vzduchu. Energeticky náročné vyváranie a drahé čistiace prostriedky už nebudete potrebovať.

Expresné pranie

Dôkladne vyčistené oblečenie nutne nemusí znamenať zdĺhavé čakanie. Určite nie s programom Super Speed, ktorý dokáže várku bielizne vyčistiť už za 39 minút. Technológia QuickDrive™ sa postará o dynamický pohyb oblečenia a Eco Bubble™ o jeho skutočne dôkladné vyčistenie. Riešenie Speed Spray skráti dobu plákania a zrýchli odstreďovanie.

Skutočne účinná para

Pripravte sa na oblečenie, ktoré je vždy mäkké, svieže a hygienicky čisté. Práve takáto bielizeň je výsledkom pôsobenia cyklu Hygiene Steam, ktorý vypúšta prostredníctvom bubna účinnú paru. Tá prestúpi každým kúsok oblečenia a odstráni z neho baktérie, alergény a ďalšie nečistoty.

Zbaví sa intenzívnych škvŕn

Nemusíte sa viac báť ani tých najodolnejších škvŕn. Čaj, víno, tráva, krv, make-up... Nič z toho už nemá šancu proti vynikajúcej funkcii Bubble Soak. Toto riešenie totiž namočí znečistené oblečenie do aktívnych bublín, vďaka ktorým práčka Samsung dokáže ľahko odstrániť aj skutočne silné nečistoty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Maximálna hĺbka 71.3 cm
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung WD90T734DBH/S7 QuickDrive

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami