Popis produktu

 

 

Práčka s množstvom funkcií

Praktická spredu plnená práčka Samsung WW60J4210LW1ZE je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 6 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1200 ot./min. Inteligentná práčka je zaradená do energetickej triedy  A+++, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní. Práčka disponuje množstvom vlastností, ktoré vám uľahčia každodenné pranie. S technológiou EcoBubble a funkciou BubbleSoak šetrne a úsporne vyperiete aj silno znečistenú bielizeň.  Všetky funkcie a programi si veľmi jednoducho navolíte pomocou otočného voliča,komfortných dotykových tlačidiel TouchControl a grafického LED displeja.

  • 12 + 9 pracích programov: Bavlna; e Bavlna; Super Eco Wash; Syntetika; Vlna; Detské pranie; Outdoor; Eco Drum Clean; Tmavé oblečenie; 15’minút, Rýchle pranie;  Plákanie + Odstreďovanie; Bubble Soak; Odložený koniec; Plákanie+; Predpieranie; Intenzivny

Efektivita pri nízkej spotrebe

Posuňte vaše pranie na ešte vyššiu úroveň. Bez zbytočného zvýšenia vašich nákladov. Práčka od spoločnosti Samsung je totiž vybavená sofistikovanou technológiou Eco Bubble™. Tá funguje na princípe, ktorý mení prací prostriedok na aktívnu penu. Stačí na to pritom aj studená voda. A vy sa tak môžete tešiť z kvalitného, spoľahlivého a zároveň šetrného prania vašej bielizne.

Rozlúčte sa s nečistotou

Ani tie najodolnejšie škvrny sa neubránia pred premysleným riešením Bubble Soak. Prací prostriedok mení na aktívne bubliny, ktoré prenikajú do látky a zbavia ju aj tých najsilnejších nečistôt. Zároveň je pustenie technológie absolútne jednoduché. Nemusíte robiť nič viac než použiť jediné tlačidlo. Rezistentné škvrny sa tak stanú minulosťou.

Sofistikovaný dizajn

Práčka od spoločnosti Samsung vás ohúri nielen skvelými funkciami a schopnosťou odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny. Už na prvý pohľad vás totiž osloví svojím štýlovým prevedením. Jej moderný dizajn dokonale doplní vašu domácnosť aj vďaka elegantným dvierkam Crystal Gloss, ktoré efektne odrážajú svetlo.

Automatická detekcia chýb

Každý sa chce vyhnúť zbytočným závadám svojich domácich spotrebičov a opravám s tým súvisiacich. Preto je práčka od spoločnosti Samsung vybavená riešením Smart Check. Dokáže okamžite rozpoznať chyby a problémy a pomocou šikovnej mobilnej aplikácie vás o nich informovať a poskytnúť možné riešenie. Nemusíte tak zbytočne merať cestu do servisu.

Čistá bielizeň za krátku dobu

Nie vždy má človek čas na dlhé pranie. Ak potrebujete rýchlo očistiť len mierne zašpinenú bielizeň, práčka ponúka ideálne riešenie v podobe šikovnej technológie Rýchle pranie. Tá zaistí okamžité pranie vášho oblečenia, ktoré bude v priebehu krátkej chvíľky znova pripravené na nosenie.

Starostlivosť o látku

Skvelé výsledky dosahuje práčka od spoločnosti Samsung tiež špeciálnym prevedením bubna. Zaobchádza totiž s bielizňou neobyčajne šetrným spôsobom. Štruktúra bubna pripomína hladko vybrúsené diamanty. Prúdenie vody je zabezpečené prostredníctvom malých otvorov. Látky sú tak lepšie chránené pred zničením či poškodením.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
Počet programov: 21

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 54 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 54 dB
Hluk pri odstreďovaní: 73 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 6 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 21
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 260 min.
iAquaStop funkcia: Nie

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A +++
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Energetické údaje

Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 41 L
Celková spotreba: 0,64 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 122 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 7300 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ostatné

Kód produktu: WW60J4210LW1ZE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore