Samsung WW70AA126TE/LE práčka plnená spredu

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Elektronický informačný list


Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1200 ot./min., Počet programov: 14, Maximálna hĺbka: 52.5 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: D Viac info


Cena 379,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Spredu plnená slim práčka Samsung WW70AA126TE/LE v bielej farbe vyperie 7 kg oblečenia. Spadá do energetickej triedy D. Maximálne otáčky odstreďovania 1200 ot./min. pri hlasitosti 72 dB. Menu ponúka 14 pracích programov vrátane parného programu Hygiene Steam. Ovládanie pomocou otočného kolieska a LED displeja. Okrem toho má funkciu Drum Clean, ktorá vyčistí bubon práčky aj detskú poistku. Výkonný a tichý digitálny invertorový motor. Rozmery (VxŠxH): 89 x 60 x 45 cm.

Čistiace bubliny s nižšou spotrebou energie

Využite služby úzkej parnej práčky Samsung WW70AA126TE/LE, ktorá vám pomôže efektívne vyčistiť bielizeň aj pri nízkych teplotách. Pokročilá technológia Eco Bubble mení prací prostriedok na aktívnu penu, ktorá oproti štandardným riešeniam zlepšuje odstraňovanie nečistôt o 24 %, a to všetko pri až 70 % nižšej spotrebe elektrickej energie. Rovnako vylepšuje aj starostlivosť o farbu a štruktúru jednotlivých tkanín, takže vaša bielizeň bude dlhodobo vyzerať ako nová.

Účinne zlikviduje 99,9 % baktérií a alergénov

Sila pary, ktorá udrží vaše oblečenie vždy v perfektnej kondícii. Využite prací cyklus Hygiene Steam, ktorý vypúšťa z dna bubna paru, kým účinne prenikne každým kusom oblečenia a odstráni až 99,9 % baktérií a alergénov. Vy tak budete môcť zaspávať s pocitom, že ste pre hygienickosť vášho oblečenia urobili skutočne maximum.

Tichý digitálny invertor s 10-ročnou zárukou

Technológia digitálneho invertora prináša vynikajúcú energetickú účinnosť, nízky hluk a stabilný dlhodobý výkon. Silné magnety zabezpečujú až o 5 dBA tišší chod pri praní, 3 dBA pri odstreďovaní a vynikajúcu odolnosť, ktorá je podporená hneď 10-ročnou zárukou na motor invertora.

Drum Clean vyčistí bubon za vás

Čistá práčka je základ čistého oblečenia. Preto tento model využíva technológiu Drum Clean, ktorá je schopná z vnútra bubna odstrániť až 99 % nečistôt a baktérií spôsobujúcich zápach, ktorý by mohol byť prenesený na vašu bielizeň. Nebude tak musieť používať agresívny prací prostriedok, k dokonalej čistote postačí kombinácia namáčania, pulzovania a rýchleho odstreďovania. Navyše vás pračka na potrebu vyčistenie bubna sama upozorní.

Inteligentná zásuvka StayClean

Neradi čistíte zásobník pracieho prostriedku? Vďaka inteligentnému systému zásuvky StayClean už nemusíte. Vodný oplachovací systém spláchne aj väčšie množstvo usadeného pracieho prášku, obmedzí tvorbu nepekných mydlových usadenín a zásobník zostane čistejší a hygienickejší, čo ušetrí váš čas i nervy.

Ľahko odstráni aj silne znečistenú bielizeň

Občas je potrebné z odevu odstrániť aj odolné škvrny typu čaju, vína, make-upu či trávy. Funkcia Bubble Soak oblečenie dôkladne namočí v aktívnych bublinách, uvoľní silnú špinu i škvrny a postará sa o dokonale oslnivý vzhľad všetkých tkanín. Využite silu bublín a počas jediného cyklu dokonale vyčistite aj veľmi zašpinenú bielizeň – ľahko a prirodzene.

Pokročilá ochrana pred prepätím

Spoľahnite sa na pokročilú ochranu pred elektrickým poškodením s funkciou Volt Control, ktorá sa popasuje s možnou nestabilitou napätia. Automaticky detekuje prílišný rast napätia a automaticky preruší jej napájanie, čím zaistí vždy dokonale správne fungovanie vášho prístroja.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 52.5 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Samsung WW70AA126TE/LE práčka plnená spredu

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Adriana

6. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca