Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10-ročná záruka na vybrané časti produktu

Cena:
799,00 €

Pôvodná cena 1 066,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,98 €

Doprava zdarma

Na objednávku
Kedy bude produkt v predajni?

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Spredu plnená smart práčka Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive je zaradená v energetickej triede A+++ - 40 %. Maximálna kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti vďaka QDrive motoru 73 dB a pre pranie 49 dB. Ovládate ju otočným voličom doplneným grafickým LED displejom. Ponúka 14 pracích programov a prídavné funkcie Bavlna; e Bavlna; Super Eco Wash; Syntetika; Vlna; Outdoor; Ekologické čištenie bubnu Eco Drum Clean+; 15’ minút Rýchle pranie; Plákanie + Odstřeďovanie; Odstřeďovanie; Para; Jemné; Posteľná bielizeň; Super Speed. Práčka Samsung WW90M740NOA/ZE disponuje technológiami QickDrive, AddWash, EcoBubble, EcoBubbleSoak. Vybavená je AquaStop hadicou proti neželanému úniku vody. Inteligentnú práčku môžete ovládať nadiaľku pomocou mobilného zariadenia s aplikáciou Smart Control a taktiež diagnostikovať problémy s aplikáciou Smart Check.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 25 %

Služby k produktu

 • Paušál na Istotu na práčky Paušál na Istotu na práčky

  Nákupom na paušál získate s práčkou balík služieb. Dovoz až do kúpeľne, inštaláciu, predĺženú záruku, náhradnú počas opravy, zľavu na príslušenstvo.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

 

 

 

Smart práčka s parným programom

Praktická spredu plnená smart práčka Samsung WW90M740NOA/ZE QuickDrive je nenahraditeľný spotrebič, ktorý sa stane vašim pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model je určený pre 9 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1400 ot./min. Inteligentná práčka je zaradená do energetickej triedy  A+++ -40 %, čím je dosiahnutá maximálna možná energetická úspora pri praní. Práčka disponuje množstvom vlastností, ktoré vám uľahčia každodenné pranie. Technológia QuickDrive umožňuje skrátiť čas pracieho cyklu. S technológiou EcoBubble a funkciou BubbleSoak šetrne a úsporne vyperiete aj silno znečistenú bielizeň. Aqua Stop hadica ochráni práčku pred nechceným únikom vody. Všetky funkcie a programi si veľmi jednoducho navolíte pomocou otočného voliča a LED displeja.

 • 14 pracích programov: Bavlna, e Bavlna, Super Eco Wash, Syntetika, Vlna, Outdoor, Ekologické čištenie bubnu Eco Drum Clean+, 15’ minut Rýchle pranie, Plákanie+Odstřeďovanie, Odstřeďovanie, Para, Jemné, Posteľná bielizeň, Super Speed.

Nepretekajte s časom. Rýchlejšie a šetrnejšie pranie

S praním vášho oblečenia už nemusíte tráviť hodiny.  Najnovšie modely smart pračiek QuickDrive™ od spoločnosti Samsung ušetria váš čas. Prací cyklus je skrátený o polovicu a okrem toho je počas prania spotrebovaných až o 20 % menej energie. Vďaka jedinečnej konštrukcii perličkového bubna Q-Drum™ dochádza k nezávislej rotácii bubna a zadnej časti práčky, výsledkom čoho je efektívnejšie prúdenie vody a plynulejší pohyb oblečenia. Vaša bielizeň tak bude nielen vypraná rýchlejšie a precíznejšie, ale aj oveľa šetrnejšie.

Menej času s praním. Viac pre vás

Perfektne vyprané oblečenie získate s práčkou QuickDrive už za 39 minút. So špeciálnym programom Super Speed skrátite vašu priemernú dobu prania až o 34 percent. Krátky prací cyklus môžete pokojne použiť aj na znečistené oblečenie, vysoká účinnosť prania je totiž zabezpečené technológiou Eco Bubble™. K výnimočnej rýchlosti prania prispieva okrem unikátneho pracieho bubna Q-Drum™ tiež funkcia priameho vstrekovania, ktorá zabezpečuje kratšiu dobu plákania a odstreďovania.


Zabudnuté oblečenie nie je problém

Poznáte to všetci - ponožka alebo zapadnuté tričko sa zázračne objavia vždy v momente, keď je prací cyklus už dávno zahájený.  Práčka QuickDrive si ale s týmto problémom hravo poradí. Je vybavená dvierkami AddWash™, ktoré môžete počas prania kedykoľvek otvoriť. Okrem zabudnutého oblečenia môžete do prania pokojne pridať aj zmäkčovací prostriedok. AddWash™ dvierka dokážete otvoriť aj v konkrétnej fáze pracieho cyklu, napríklad počas odstreďovania. Bielizeň, ktorú ste prali v rukách, tak získate perfektne vyplákanú.

Výkonná technológia bublín

Pranie znečisteného oblečenia sa nemusí automaticky spájať s vyššou teplotou. Technológia Eco Bubble™ práčky QuickDrive sa aktivuje pri spustení bežného pracieho cyklu. Vo vode sa vytvoria drobné bubliny, ktoré rozpustia a aktivujú prací prostriedok, a ten prenikne do bielizne rýchlejšie a rovnomernejšie. Pranie je tak oveľa výkonnejšie a kvalitnejšie, pretože prací prostriedok sa dostane do každého vlákna a to aj pri výrazne nižších teplotách. Okrem úspory energie pri každom praní, zabezpečuje technológia Eco Bubble™ aj oveľa lepšiu starostlivosť o vašu bielizeň.


Odstránenie intenzívnych škvŕn

Smart práčka QuickDrive si hravo poradí aj s výrazne znečisteným oblečením. Stačí jediné stlačenie tlačidla a aktivujete funkciu Bubble Soak, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre pranie silne znečistenej bielizne. Do pracieho cyklu je tak pridaná ďalšia fáza, v ktorej je oblečenie ponorené do aktívnej peny a v textilných vláknach dochádza k intenzívnemu odstráneniu aj tých najodolnejších škvŕn. Tým, že je štruktúra škvŕn už narušená, je v nasledujúcich fázach pracieho cyklu pranie vašej bielizne rýchlejšie a efektívnejšie.

Prací asistent Q-rator

QuickDrive používa množstvo inteligentných funkcií, ktoré zvyšujú komfort pri praní. Jednou z nich jej aj šikovná aplikácia Q-rator. Asistent Q-rator funguje na báze umelej inteligencie a k pohodlnejšiemu praniu vám dokáže pomôcť tromi spôsobmi. S využitím inteligentného plánovača ,,Laundry Planner" si môžete sami určiť, kedy bude vaše pranie dokončené. Ak sa neviete rozhodnúť, aký prací cyklus zvoliť, vyskúšajte funkciu ,,Laundry Recipe". Na základe informácií o farbe a materiáloch oblečenia či miere znečistenia, vám bude odporučený vhodný prací cyklus. Smart práčku môžete tiež diaľkovo monitorovať a budete aj dopredu upozornený na možné problémy a ich riešenia.

Tichý chod, dlhodobý výkon

Dlhodobá životnosť, minimálna hlučnosť, nižšia spotreba energie a vyšší výkon. To sú hlavné vlastnosti motora s digitálnymi invertorom, ktorého vyšší výkon a výnimočne tichý chod počas prania podporuje použitie silných magnetov. Spotreba energie je v porovnaní s univerzálnymi motormi pračiek taktiež výrazne nižšia. Menšie opotrebovanie práčky QuickDrive je zas dosiahnuté tým, že jej motor nepoužíva uhlíkové kefy. Výnimočná životnosť zariadenia je okrem toho doložená aj 10 ročnou zárukou a certifikáciou dlhodobej odolnosti.

 

Osvetlenie bubna

Aj vám sa už možno stalo, že ste po skončení programu nemohli nájsť časť vášho oblečenia. Odteraz sa vám však v bubne práčky už nič neskryje. Samsung QuickDrive je vybavená praktickým svetlom, ktoré rozjasní aj tie časti práčky, kde sa mohlo zabudnuté oblečenie zapadnúť.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 73 dB
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 40%
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 130 kWh
Systém vkladania: predným plnením
Maximálna hĺbka: 69 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 80 Kg
Maximálna hĺbka: 69 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 73 dB
Hluk pri odstreďovaní: 73 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 211 min.
iAquaStop funkcia: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 40%
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 43 L
Celková spotreba: 0,59 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 130 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 9400 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Smart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: WW90M740NOA/ZE

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore