Samsung WW90T534DAX/S7


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 9 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 49 kWh na 100 cyklov, 22 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 63,5 cm. Viac info

Farba


Cena 389,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 439,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

14×

94.5% Kvalita
Výborná

90.9% Hodnota za peniaze
Výborná

14 + nakupů

Zobraziť 14 recenzií

Popis produktu

Spredu plnená smart parná práčka Samsung Samsung WW90T534DAX/S7 má kapacitu bubna pre 9 kg bielizne. Maximálna rýchlosť odstreďovania sú 1400 ot./min. pri hlučnosti motoru 72 dB. Inteligentnú práčku môžete ovládať na diaľku pomocou mobilného zariadenia a tiež diagnostikovať problémy. Výhodou tejto práčky je aj automatické dávkovanie pracieho prostriedku.

Moderné pranie s aktívnymi bublinami

Čaká na vás voňavé, vždy hygienické čisté oblečenie. Práčka od spoločnosti Samsung je vybavená sofistikovanou technológiou Eco Bubble. Tá premieňa čistiaci prostriedok na aktívnu penu, ktorá šetrným, ale účinným spôsobom odstráni aj tie najodolnejšie škvrny. Všetko to pritom robí pri skutočne nízkych teplotách, čím ušetrí spotrebu energie.

Inteligentné ovládanie

Doprajte si ešte jednoduchšie a praktickejšie pranie. Šikovné riešenie AI Control sa postará o to, aby ovládanie práčky bolo čo najjednoduchšie. Zobrazuje vám všetky dôležité informácie a pamätá si vaše používateľské návyky, podľa ktorých vám nastaví pranie presne na mieru. Dokáže tiež navrhnúť konkrétny prací cyklus, ktorý sa momentálne hodí najviac. Navyše je tu ešte aj aplikácia SmartThings, ktorá vám v telefóne prináša riešenia prípadných problémov a ďalšie tipy a triky pre čo najlepšie používanie práčky.

Vždy vhodné množstvo pracieho prostriedku

Už sa nemusíte neustále zaoberať doplňovaním pracieho prášku či aviváže. Vďaka technológii Auto Dispense môžete vopred zariadeniu pripraviť prací prostriedok na dlhšiu dobu. Práčka od spoločnosti Samsung totiž bude automaticky dávkovať jeho optimálne množstvo pre každú várku bielizne a šetriť vám tak námahu aj čas.

Skutočne účinná para

Pripravte sa na oblečenie, ktoré je vždy mäkké, svieže a hygienicky čisté. Práve takáto bielizeň je výsledkom pôsobenia cyklu Hygiene Steam, ktorý vypúšta prostredníctvom bubna účinnú paru. Tá prestúpi každým kúsok oblečenia a odstráni z neho baktérie, alergény a ďalšie nečistoty.

Zbaví sa intenzívnych škvŕn

Nemusíte sa viac báť ani tých najodolnejších škvŕn. Čaj, víno, tráva, krv, make-up... Nič z toho už nemá šancu proti vynikajúcej funkcii Bubble Soak. Toto riešenie totiž namočí znečistené oblečenie do aktívnych bublín, vďaka ktorým práčka Samsung dokáže ľahko odstrániť aj skutočne silné nečistoty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 9 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 22
Maximálna hĺbka 63.5 cm
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

14 recenzií Samsung WW90T534DAX/S7

94.5% Kvalita
Výborná

90.9% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

David

13. 6. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Skvele poradienie

Ok


Mark

19. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaAdam

2. 1. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Prístup obchodníka
  • Značka
  • Dizahn
  • Nič

dúfam že vydrží aspoň toľko ako jej predchodca, tých 11 rokov


Peter

17. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná