SAVO Maxi 1,4kg chlórové tablety do bazéna


,


Cena 9,99 €

0,20 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Savo Maxi chlórové tablety do bazéna obsahuje 7 tabliet, ktoré sú určené na celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénov. Zabraňujú množeniu mikroorganizmov a eliminujú rast rias v bazénovej vode. Odporúča sa pridávať každých 6 – 8 dní 1 – 2 tablety na 20 – 30 m3 vody v závislosti od teploty vody a obsahu aktívneho chlóru.

Hlavné výhody

  • Priebežná dezinfekcia a údržba vody v bazéne

  • Eliminácia rastu rias

  • Zaistené vločkovanie nečistôt

  • Mikrobiologická kontrola

  • Celosezónne použitie vo vonkajších a vnútorných bazénoch

Pred prvým použitím chlórových tabliet (po napustení bazéna) je potrebné vykonať preventívne ošetrenie vody prípravkom SAVO Chlór Šok, upravte hodnotu pH bazénovej vody prípravkami SAVO pH+ alebo SAVO pH- na 7,1 - 7,5. Pre správne používanie prípravku je nevyhnutné používať testovaciu súpravu na meranie hodnoty pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode.
Ak je voda už vyčistená, odporúča sa udržiavať hladinu voľného chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,5mg/l.

Dávkovanie

Odporúča sa pridávať každých 6 - 8 dní 1 – 2 tablety na 20 - 30 m³ vody podľa teploty vody a obsahu aktívneho chlóru. Tablety pomáhajú udržiavať stabilnú hladinu voľného chlóru pri vyhovujúcej kvalite vody, rozpúšťajú sa postupne a zároveň sa voľný chlór odbúrava. Potreba chlóru pre zaistenie optimálneho množstva aktívneho chlóru vo vode sa bude meniť v závislosti od teploty vzduchu a vody, počtu kúpajúcich, frekvencie a intenzity dažďov a búrok.

V balení sa nachádza 7 tabliet po 200 g. 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SAVO Maxi 1,4kg chlórové tablety do bazéna

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené