Sbs Selfie Ring 10" 160 cm stojan pre telefón čierny


Príslušenstvo k mobilu, Šírka: 60 mm, Hĺbka: 350 mm, Výška: 580 mm, Hmotnosť: 1260 g, V balení: kábel, bezdrôtová spúšť. Viac info


Cena 69,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Kruhové svetlo Sbs Selfie Ring 10" v čiernom prevedení vám umožní vytvárať selfie fotografie alebo tvoriť vysoko kvalitné živé vysielanie za akýchkoľvek svetelných podmienok. Stojan disponuje maximálnou výškou až 160 cm. LED kruhové svetlo je napájané integrovaným káblom USB a je otočné o 360 °. Svetlo má šírku 25 cm a disponuje nastavením jasu na biele svetlo, teplé svetlo a neutrále svetlo. Nechýba ani bezdrôtové diaľkové ovládanie s dosahom až 10 metrov. Balenie obsahuje aj kábel na napájanie.

Videá a selfie najvyššej kvality

SBS Selfie Ring Light s výsuvným statívom umožňuje vyhotoviť selfie alebo streamovať vo vysokej kvalite za akýchkoľvek svetelných podmienok. Pripojením smartfónu k statívu (maximálna výška až 160 cm) môžete fotografovať alebo natáčať videá z ľubovoľnej výšky bez toho, aby ste museli zháňať nábytok alebo police, na ktoré by ste zariadenie postavili. LED kruhové svetlo je napájané integrovaným USB káblom a je otočné o 360°. Toto príslušenstvo je tiež vybavené flexibilným ramenom na upravenie uhlu a naklonenia smartfónu podľa potreby.

Nastaviteľné osvetlenie

LED svetlo so šírkou 25 cm je ideálne na poskytnutie správneho jasu vašim záberom a videám. Pomocou ovládača v blízkosti LED môžete nastaviť intenzitu osvetlenia a teplotu pre maximálnu čistotu obrazu a ovládať každý detail na fotografii alebo videu. Existujú tri úrovne teploty svetla: biele svetlo, teplé svetlo a neutrálne svetlo.

Točte bez obmedzení

Vďaka statívu si môžete robiť selfie s priateľmi, nahrávať videonávody a výzvy alebo streamovať na sociálnych sieťach v stoji alebo v sede. Bezdrôtové diaľkové ovládanie vám umožní kontrolovať spustenie videa, či vyhotoviť selfie vo vzdialenosti až do 10 m.

Obsah balenia: LED kruhové svetlo na statíve, bezdrôtové diaľkové ovládanie, napájací kábel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 mm
Obsah balenia kábel, bezdrôtová spúšť
Výška 580 mm
Hmotnosť 1260 g
Hĺbka 350 mm

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Sbs Selfie Ring 10" 160 cm stojan pre telefón čierny

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Alena

19. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaAlena

24. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Spĺňa moje očakávania
  • Nemám čo vytknúť