Segway S-PLUS hoverboard

Cena:
949,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Osobný prepravca Segway S-PLUS v elegantnom bielom prevedení predstavuje moderný spôsob dopravy 21. storočia. Disponuje prvotriednymi technológiami, ktoré umožňujú plynulú a komfortnú jazdu s výbornou kontrolou, vďaka odolným nafukovacím pneumatikám a diaľkovému ovládaču s možnosťou autopilota. Dojazd až 35 km s maximálnou rýchlosťou 20 km/h vám umožní zažívať nové dobrodružstvá každý deň. Napájanie je zabezpečené 36 V batériou, ktorá napája 2 výkonné motory. Maximálna nosnosť 100 kg, prehľadná aplikácia Segway Ninebot, ochrana IP54 a predné/zadné LED svetlá hovoria o kvalite vyhotovenia. Stabilita vďaka riadiacej tyči, vstavaný reproduktor a cestovná schránka sú pri kúpe Segway S-PLUS výhodou.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Verný spoločník na cestách kamkoľvek

Unikátny osobný prepravca Segway S-PLUS vás dokáže odviesť takmer kamkoľvek, či už idete do práce, na výlet, alebo sa len tak zabaviť. S maximálnym dojazdom 35 km máte rozsiahle možnosti výberu a vďaka maximálnej rýchlosti 20 km/h si užijete jazdu ako nikdy predtým. Výkonná 36 V batéria s kapacitou 329 Wh napája 2 motory s výkonom 400 W (spolu 800 W), ktoré umožňujú maximálne stúpanie 15° a nosnosť 100 kg. Keď práve nejazdíte a chcete mať voľné ruky, využijete diaľkový ovládač s funkciou Follow Mode. Ako poslušný spoločník vás bude Segway S-PLUS všade verne nasledovať. Na cestách využijete  aj praktické odkladacie miesto a vstavaný reproduktor, ktorý dokáže reprodukovať vaše príkazy , hlášky, či varovné správy. Po jazde si nabijete svoj segway pomocou kvalitnej nabíjačky do 4 hodínDoporučený vek k jazde na Segway S-PLUS je minimálne 16 rokov

Výborná stabilita a bezpečnosť 

Pre čo najvyššiu mieru bezpečnosti počas jazdy má Segway S-PLUS integrovanú riadiacu tyč, ktorá umožňuje precízne zatáčanie a jednoduché prenášanie v prípade potreby. Inteligentné stabilizačné systémy využívajú najnovšie technológie pre tú najvyššiu mieru komfortu. V nepriaznivých svetelných podmienkach a v tme využijete kvalitné predné a zadné LED svetlá, vďaka ktorým uvidíte a budete videný za každých okolností. Stupeň krytia IP54 a IPX6  pre batériu umožňuje bezpečnú jazdu v každom počasí. Nemusíte sa obávať ani rozbitých ciest, vďaka veľkým 11"  (28 cm) pneumatikám s vynikajúcou odolnosťou, bude vaša jazda vždy komfortná.  


 

Množstvo funkcií využitím aplikácie 

Získajte množstvo informácií o vašej jazde, upravte si vzhľad, alebo si zmerajte sily so svojimi kamarátmi prostredníctvom aplikácie Ninebot by Segway. K dispozícií máte výukové tutoriály, ktoré vás postupne prevedú ovládaním stroja, diagnostiku Segway S-PLUS, pre zistenie stavu zariadenia, ako aj rozsiahle množstvo štatistík o vašej jazde. Dokážete si dokonca aj zabezpečiť S-PLUS voči krádeži a rovnako si aj upraviť vzhľad LED osvetlenia, presne podľa vašich predstáv. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna nosnosť: 100 Kg
Kapacita batérie: 6,45 Ah
Max. rýchlosť: 20 km/hod.
Dojazd: 35 km
Výkon motora: 800 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Segway
iSmart: Áno
Maximálna nosnosť: 100 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 20 km/hod.
Dojazd: 35 km
Výkon motora: 800 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 58 cm
Výška: 62 cm
Hĺbka: 28 cm
Hmotnosť: 16,3 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: tyč,manuál,ovl.nab.hadička

Batérie

Doba nabíjania: 4 hod.
Kapacita batérie: 6,45 Ah
Batéria: 59 V

Ďalšie parametre

Display: LCD
Odporúčaný vek: 16+

Ostatné

Kód produktu: SPLUS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore