Sennheiser HD 350BT biele

  • Doprava zadarmo

Frekvenčný rozsah (Hz): 18-22000 Hz, NFC: Nie, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné Viac info

Farba


Cena 73,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,48 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá na uši Sennheiser HD 350BT v bielej farbe ponúkajú skvelý zvuk s hlbokými a dynamickými basmi, vďaka ktorému si spríjemníte čas strávený na cestách. Slobodu pri počúvaní zabezpečí technológia Bluetooth 5.0 s kodekmi aptX Low Latency a AAC, no poteší aj možnosť personalizovaného prispôsobenia (aplikácia Sennheiser Smart Control) či špeciálny režim podcastu (optimalizácia zrozumiteľnosti). O celodenný komfort sa postarajú vysokokvalitné materiály, no s určitosťou poteší aj skladací dizajn, vďaka ktorému slúchadlá zaberú minimum miesta. Zariadenie disponuje integrovaným mikrofónom, špeciálnym tlačidlom Voice Assistant (komunikácia so Siri a Google Assistant), ľahko dostupnými dotykovými tlačidlami a vstavanou batériou, ktorá zabezpečí 30 hodín prísunu hudby.

Výnimočný zvuk

Tento model poskytuje pútavý zvukový zážitok s hlbokými a dynamickými basmi. Bezdrôtový prenos je zabezpečený technológiou Bluetooth 5.0 a kvalitnými kodekmi, ako sú AAC, aptX a aptX Low Latency – pre dokonalú synchronizáciu zvuku a videa. 

Skvelá výdrž

Vďaka pôsobivej 30-hodinovej výdrži batérie a rýchlemu nabíjaniu sú tieto slúchadlá ideálnym spoločníkom na počúvanie po celý deň. Sú vyrobené z odolných, vysokokvalitných materiálov, aby ste ich mohli zobrať so sebou kamkoľvek. Poteší aj skladací dizajn, ktorý spája pohodlie a minimalistický štýl. 

Personalizované prispôsobenie

Prispôsobenie zvukového zážitku je jednoduché vďaka aplikácii Sennheiser Smart Control. Jej intuitívny ekvalizér vám umožní ľahko upraviť zvuk podľa vášho vkusu. Špeciálny režim podcastu je možné zvoliť na optimalizáciu zrozumiteľnosti vašich obľúbených podcastov či zvukových kníh. 

Pripojte sa a komunikujte

Aby ste si mohli plnohodnotne vychutnať váš životný štýl, majú slúchadlá špeciálne tlačidlo Voice Assistant pre okamžitú komunikáciu so Siri alebo Google Assistant. Ovládanie hudby a hovorov je tiež intuitívne vďaka ľahko dostupným dotykovým tlačidlám. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 18-22000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sennheiser HD 350BT biele

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené