Sennheiser Momentum True Wireless 3 čierne

  • Zľava 40 %

NAY Android Roka 2022

NAY Android Roka 2022

Nominácia - Wearables

Bezdrôtové slúchadlá, do uší, Farba čierna, Bluetooth, Dokovacia stanica, Výdrž batérie: 7 h, Výdrž batérie s puzdrom: 28 h, Zabudovaný mikrofón, Aktívne tlmenie hluku, Certifikácia IPX4, Frekvenčný rozsah: 5-21000 Hz, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Bez jediného kabelu, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá do uší Sennheiser Momentum True Wireless 3 v čiernej farbe ponúkajú dynamický zvuk, adaptívne potlačenie hluku, 7 hodinovú výdrž na jedno nabitie či odolnosť IPX4.

Výnimočné slúchadlá

Slúchadlá Momentum True Wireless 3 nadväzujú na predchádzajúci, úplne mimoriadny model Momentum True Wireless 2. Oproti predchádzajúcemu modelu tieto slúchadlá získali vylepšenia v mnohých ohľadoch. Napríklad úplne udivujúcu zvukovú kvalitu, novú generáciu adaptívneho potlačovania okolitého hluku (ANC) a jednoznačne neprekonateľnú ponuku možností personalizácie zvuku podľa požiadaviek poslucháča. Tieto slúchadlá sú určené pre poslucháčov zvyknutých počúvať dokonalý zvuk. Hudobný zážitok je umožnený jednopásmovou konštrukciou s jedným, na malé slúchadlá mimoriadne veľkým (7 mm), reproduktorom. Je pre poslucháčov, ktorí súčasne požadujú úplne miniatúrne rozmery a bezpečné nosenie v uchu (In-Ear). Chcú si nielen užívať luxus bezdrôtového pripojenia k mobilu, notebooku či prehrávaču, ale aj vychutnávať hudbu v tichu a bez rušenia okolitým hlukom rušného dňa. Aktívne potlačenie hluku - Active Noise Cancellation - vám vytvorí oázu pokoja a prekvapivého ticha takmer kdekoľvek. Môžete odpočívať, meditovať či premýšľať uprostred letiskovej haly alebo v idúcom vlaku.

Špičková zvuková kvalita

Širokú využiteľnosť slúchadiel garantuje fakt, že slúchadlá pri bezdrôtovom prenose akceptujú kodeky SBC, aptX aj AAC. Pretože ani v súčasnosti nie sú všetky hudobné nahrávky zhotovované v špičkovej zvukovej kvalite, ponúkajú slúchadlá mimoriadnu možnosť využiť ekvalizačných úprav zvuku. Táto funkcia je súčasťou Smart ControlApp, ktorú si ľahko stiahnete do mobilu a zvuk vyladíte tak, ako vám bude najlepšie vyhovovať.

Štýlové vyhotovenie

Tento model reprezentuje perfektné prepojenie štýlového spracovania materiálov vysokej úrovne a mimoriadnu kvalitu zvuku, ktorú by nikto u takto malých slúchadiel nepredpokladal. Schopnosť ešte lepšie potlačiť vnímanie okolitého hluku vďaka funkcii Adaptive Noise Cancellation využijete aj na kvalitné, nerušené telefonovanie. Perfektná zrozumiteľnosť dialógu je dôležitá pre navodenie dobrej pohody pri rozhovore. Vďaka funkcii Transparent Hearing môžete komunikovať s okolím bez potreby slúchadla vyberať z uší. Výhodou je tiež možnosť využívať iba jedno slúchadlo a druhé nechať nabíjať.

Dlhá výdrž batérie

Doba prevádzky na jedno nabitie je až 7 hodín (s využitím nabíjacej kapacity puzdra až 28 hodín). Desaťminútové nabíjanie zabezpečí prevádzku až na 90 minút. Pri vybratí slúchadiel sa prehrávanie hudby z mobilu automaticky "zapauzuje". Keď slúchadlo opätovne zasuniete do ucha, pokračuje prehrávanie. Mimoriadne jednoduchý je tiež prístup k hlasovým asistentom Google Assistent a Apple Siri. Dotykové ovládanie si môžete personalizovať podľa svojich predstáv.

Vysoká odolnosť

Slúchadlá sú odolné proti potu a striekajúcej vode podľa certifikácie IPX4. Pre pohodovejšie používanie si môžete voľne stiahnuť aplikáciu Smart Control App pre Android aj iOS a určiť si vlastné pokyny pre rôzne funkcie. 

Kľúčové vlastnosti

  • Bezdrôtové In-Ear slúchadlá pre počúvanie v exteriéri aj interiéri 

  • Uzavreté, intra-aurálne dynamické stereo slúchadlá

  • Nabíjanie konektorom USB-C

  • Dynamický zvuk s bohatstvom basov a hudobných podrobností

  • Bezdrôtový Bluetooth 5.2 prenos s využitím kodekov aptX, aptX adaptive, AAC aj SBC

  • Prirodzený počúvací vnem – mimoriadne realistické a prirodzené zvukové pole

  • Odolnosť proti striekajúcej vode podľa IPX4

  • Prémiové, pevné a elegantné nabíjacie púzdro

  • Smart Control aplikácia

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 5-21000 Hz
NFC Nie
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

NAY Android Roka 2022

NAY Android Roka 2022

Nominácia - Wearables

0,0 / 5

0 recenzií Sennheiser Momentum True Wireless 3 čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami