Popis produktu

Prostredie a nepriatelia

Hra Shadow of Tomb Raider vás zavedie do džungle v Peru. V nej sa stretnete s domorodcami, vojakmi Trinity, elitnými jednotkami ale aj s rôznymi druhmi zvierat a vtákov, ktoré môžete loviť a získavať z nich suroviny potrebné na prežitie. Podvodný svet je rovnako nebezpečný ako ten na povrchu. Jeho skúmanie vám budú znepríjemňovať padajúce kamene, obmedzená zásoba kyslíka aj vodné živočíchy ako pirane a murény.

Mesto Paititi

V hre navštívite mesto Paititi, doteraz najväčší otvorený svet aký kedy bol v sérii Tomb Raider vytvorený. Mesto je rozdelené do niekoľkých časti, ako napríklad prístav, osada rybárov a trhovisko. Tu môžete predávať rôzne predmety aj suroviny, za ktoré dostanete zlato. To využijete na kúpu nového vybavenia. Domorodí obyvatelia s vami môžu komunikovať v ich rodnom jazyku alebo v angličtine. Pri rozhovore s obyvateľmi získate informácie a dostanete vedľajšie úlohy.

Vylepšovanie schopností

V základnom tábor máte k dispozícií inventár, rýchle cestovanie na už objavené miesta aj strom zručností. Ten je rozdelený do troch kategórií, a to bojovník, stopár a čistič. Po nazbieraní dostatočného množstva skúsenostných bodov dostanete jeden zručnostný bod. Obtiažnosť v hre je rozdelená do troch skupín, ktoré nastavujete nezávisle od seba. Čítaním nástenných malieb zlepšíte prekladanie starovekého dialektu.

Hrobky

Ak sa chcete dostať k vstupu do mauzólea, musíte použiť pokročilé horolezecké techniky, ako sú šplhanie s pomocou sekier alebo spúšťanie sa na lane. Hrobky sú oveľa desivejšie ako kedykoľvek predtým. Ponúkajú veľké množstvo pascí v spletitom labyrinte chodieb. Vo vnútri na vás tiež budú čakať priestorové puzzle a hádanky, ktoré preveria reflexy aj myseľ. Dobre známy šíp s lanom využijete na vytváranie premostení alebo na uvoľňovanie zatarasených chodieb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Square enix
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5021290080980

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore