Shoppie.sk sa spája s NAY

Shoppie.sk, populárny e-shop s elektronikou sa 20. apríla 2017 spojí s NAY, najväčším maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky a súvisiacich služieb na Slovensku. Zákazníci Shoppie tak získajú ešte lepší servis a služby.

Shoppie je e-shop s elektronikou, ktorý vznikol v roku 2010 a prevádzkoval ho NET Sales, s. r. o., dcérska spoločnosť NAY a. s.. Veľmi rýchlo sa vypracoval medzi najobľúbenejšie e-shopy s elektronikou na Slovensku a v rokoch 2012 až 2014 trikrát za sebou získal ocenenie Shop roka v kategórii Elektronika. E-shop na stránke www.shoppie.sk však kvôli novej stratégii NAY 20. apríla skončí a zákazníci budú zo stránok shoppie.sk presmerovaný na nay.sk.

Shoppie považujeme za veľmi úspešný projekt, ktorý splnil svoju úlohu. Aj vďaka nemu sme mohli dlhodobo sledovať trendy a zákaznícke preferencie. Mohli sme si porovnať model online predaja, klasického maloobchodného predaja a omnichannelu. Náš predpoklad, že všetky tieto prístupy sa prekrývajú v omnichannelovom prístupe, ktorý súčasný zákazník preferuje najviac, sa v plnej miere potvrdil,“ uviedol Martin Derňar, riaditeľ internetového predaja NAY a. s., predtým konateľ Net Sales, s. r. o.

Ako dodal, chcú sa sústrediť na omnichannelovú stratégiu: „Jej základom je ponúknuť rovnakú kvalitu a skúsenosť vo všetkých predajných kanáloch - online aj offline - bez ohľadu na to, ktorý si zákazník vyberie a ako ich kombinuje. Našou snahou je ponúknuť zákazníkovi cestu a spôsob nákupu, aký mu individuálne vyhovuje pri danom produkte a v danom čase. Individuálny prístup môže byť aj u jedného konkrétneho zákazníka iný podľa toho, či nakupuje veľký alebo malý spotrebič, ako ďaleko býva od predajne, v aký deň, v ktorú hodinu či dokonca za akého počasia ho nakupuje. Omnichannel je najlepším riešením pre takéhoto zákazníka a v plnej miere ho spĺňa www.nay.sk. Verím, že zákazníci shoppie.sk nepocítia žiadne zmeny, iba im pribudnú nové možnosti.

Zákazníci Shoppie získajú ešte lepší servis a služby, najmä vďaka novým 36 odberným miestam v predajniach NAY, ktoré nahradia aktuálne odberné miesto Shoppie. Možnosť dovozu domov alebo využitie Balíkomatov im prirodzene ostane. NAY tiež preberá na seba všetky záväzky voči zákazníkom, a tí si tak všetky prípadné reklamácie môžu uplatniť v ktorejkoľvek predajni NAY. Zákazníci Shoppie tiež môžu vstúpiť do vernostnému programu NAY Extra klub, a využiť tak zjednodušené záručné reklamácie produktov do 30 €, ktoré NAY počas celej záručnej doby vymieňa za nové. Ako členom klubu im NAY bude archivovať bločky, takže pre prípadnú reklamáciu im už bude stačiť len klubová karta.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.